Zaloguj się, aby obserwować  
Katarzyna_Jasik

Mój azyl - czyli naświętsze miejsce graczy: biurko :)

1069 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2008 o 17:07, marekl1975 napisał:

A oto moje najświętsze miejsce, czyli kąt do grania, czyli popularnie kąt z komputerem.
Piszę ką, bo mieszkam w kawalerce. :-) Ale do rzeczy, czyli króciutko, co jest co. :-)
O samym komputerze rozpisywać się nie będę, bo uważam, że najwazniejsze w tym temacie
jest jego otoczenie. A więc jak widać, głównymi składnikami mojego azylu jest to piękne
biurko, skórzany fotel (bardzo wygodny) i parapet, który służy za miejsce na herbatę,
kawę no i od czasu do czasu na piwo. Jak też widać, na półkach stoją przeróżne ładne
wydania gier, a w szczególności kolekcjonerki. Gier, a w tym kolekcjonerek mam więcej,
ale znajdują się one na tej półce, która nie zmieściła się cała na zdjęciu. :-) Nad biurkiem
te trzy obrazki, to różne samoloty Boeing 747. Najwazniejszy jest ten po lewej linii
KLM, bo miałem przyjemność nim lecieć. Do komputera w czasie nocnych rozgrywek używam
bezprzewodowych słuchawek Philips. Polecam słuchawki bezprzewodowe na fale radiowe, bo
mają bardzo dobrą jakość dźwięku i nie plączą się kable. Na górnej półce stoi model U-69
w skali 1:72. :-) A nad kolekcjonerką Medieval II wisi sobie replika $1000000$. No i
jak się Wam drodzy gramowicze podoba mój azylek? :-)



Nie jarają mnie jakoś te u-boty czy inne jakieś statki lub samoloty, ale takiego jak ty masz to z chęcią bym przygarnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna miejscówka, chociaż dla mnie byłoby tam trochę za mało miejsca :) I ta torba ze znaczkiem "Biohazard" mi się spodobała, muszę sobie taką kupić ;P.

PS. Cel do rzucania na drzwiach też jest okej :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pare dni po przeprowadzce do nowego pokoiku (troche wiekszego). Jedyny minus jest taki ze poprzedni byl pokoj z cegly (specjlane pustaki) wiec bylo chlodno, nowy to (deski + gipskarton) i jest cieplo tzn nie potrzebuje juz kaloryfera zeby grzac w pokoju, wystarczy ATI 4870X2 :D

20081108101915

20081108101931

20081108101941

20081108101948

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 10:20, MLODY2K6 napisał:

Jestem pare dni po przeprowadzce do nowego pokoiku (troche wiekszego). Jedyny minus jest
taki ze poprzedni byl pokoj z cegly (specjlane pustaki) wiec bylo chlodno, nowy to (deski
+ gipskarton) i jest cieplo tzn nie potrzebuje juz kaloryfera zeby grzac w pokoju, wystarczy
ATI 4870X2 :D


Zajebiaszczo , tylko fotki słabej jakości ?? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc.
Jak wylacze lampe zeby komp ladniej wygladal to traci ostrosc. jak wlacze lampe jest juz ok ale kolory nie sa tkie jak byc powinny, przynajmniej katod UV nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 15:49, MLODY2K6 napisał:

Czesc.
Jak wylacze lampe zeby komp ladniej wygladal to traci ostrosc. jak wlacze lampe jest
juz ok ale kolory nie sa tkie jak byc powinny, przynajmniej katod UV nie widac


Aha i, ile dałeś za monitor bo ja mam ale 22cal niedawno kupiłęm .,,,,tyle że bez HDMI ( jak go kupywałęm , niemysłałem że wogóle będe miał konsole i będe ją podłączać do monitora( kupłem X360) , zostaje mi tylko gra na 42 cal Samsung w salonie :) . Tu daje fotke z nowym monitorem :)

20081108160845

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1900zl zaplacilem ale to byla cena dla mnie bo samsung mnie lubie :D Normalnie to jest TV ale ja go uzywam tylko i wylacznie jako monitora do kompa. Sluchaj przeciez kupujesz zwykly kabel VGA taki do X360 zeby polaczyc go z monitoem LCD. Ja tak zrobilem jak mialem 22" jesli chodzi o dwiek to w kablu VGA masz 2 chinche ktore podlaczylem do wierzy i bylo super, mialem stereo. Wygladalo to tak:

20081108161351

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 16:14, MLODY2K6 napisał:

1900zl zaplacilem ale to byla cena dla mnie bo samsung mnie lubie :D Normalnie to jest
TV ale ja go uzywam tylko i wylacznie jako monitora do kompa. Sluchaj przeciez kupujesz
zwykly kabel VGA taki do X360 zeby polaczyc go z monitoem LCD. Ja tak zrobilem jak mialem
22" jesli chodzi o dwiek to w kablu VGA masz 2 chinche ktore podlaczylem do wierzy i
bylo super, mialem stereo. Wygladalo to tak:


Aha zobacz z czym ja mam problem bo niewiem czy balduran mi dobrze tłumaczy odpowiedz w tym temacie

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5389&u=1898

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 16:32, MLODY2K6 napisał:

Tego tak nie podlaczysz.
Musisz miec albo wierze albo amplituner jesli podlaczasz wlasnie takie glosniki komputerowe.


No mam taką jedną starą wieże , ale niewiem czy głosniki działają , kiedyś jej uzywałęm jako sprzętu grającego do PC ....( nawet ładnie grała kiedy współpracowałą z kompem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj straciłem moje biureczko :( bo jestem w trakcie generalnego przemeblowania pokoju. Przez to też musiałem znaleźć sobie tymczasowo nowy kącik =D oto on

20081108164228

20081108164312

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 16:43, 88Bonzo napisał:

Ja wczoraj straciłem moje biureczko :( bo jestem w trakcie generalnego przemeblowania
pokoju. Przez to też musiałem znaleźć sobie tymczasowo nowy kącik =D oto on



E i tak fajnie żeś sie zamelinował na tą chwile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 16:58, Jacobek92 napisał:


E i tak fajnie żeś sie zamelinował na tą chwile :D


Szczerze mówiąc, to teraz bardziej mi pasuje niż wcześniej :D Koło kaloryferka z dostępem do okna :) a co najważniejsze monitor nie świeci rodzicom po oczach jak śpią :D tylko ciut za nisko i kręgosłup nie wyrabia na dłuższą metę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 17:03, 88Bonzo napisał:

>
> E i tak fajnie żeś sie zamelinował na tą chwile :D

Szczerze mówiąc, to teraz bardziej mi pasuje niż wcześniej :D Koło kaloryferka z dostępem
do okna :) a co najważniejsze monitor nie świeci rodzicom po oczach jak śpią :D tylko
ciut za nisko i kręgosłup nie wyrabia na dłuższą metę :D


Widze Sapkowski na grzejniku ??;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 17:08, Jacobek92 napisał:


Widze Sapkowski na grzejniku ??;p


Ależ oczywiście :-) "Czas Pogardy" W moim nowym bunkrze bardziej komfortowo się czyta niż gra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 17:06, MLODY2K6 napisał:

No to warto ja sprawdzic. Ja mailem starego panasonica wieze ktorej nie uzyealem a tak
pasuje idelanie do X360 :D


A możęsz mi pokazać ten kabel , co ? daj link maybe z allegro ;p Jak to dokłądnie wygląda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 16:09, Jacobek92 napisał:

> Czesc.
> Jak wylacze lampe zeby komp ladniej wygladal to traci ostrosc. jak wlacze lampe
jest
> juz ok ale kolory nie sa tkie jak byc powinny, przynajmniej katod UV nie widac

Aha i, ile dałeś za monitor bo ja mam ale 22cal niedawno kupiłęm .,,,,tyle że bez HDMI
( jak go kupywałęm , niemysłałem że wogóle będe miał konsole i będe ją podłączać do monitora(
kupłem X360) , zostaje mi tylko gra na 42 cal Samsung w salonie :) . Tu daje fotke z
nowym monitorem :)


Tak troche wyskocze nic z gruchy ni z pietruchy.
Czy to nie samobójstwo kupować 22" ekran do karty 6600 ?: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 17:16, Qbasmok007 napisał:

Tak troche wyskocze nic z gruchy ni z pietruchy.
Czy to nie samobójstwo kupować 22" ekran do karty 6600 ?: )


Skąd wiesz czy przypadkiem w szufladzie nie czai się X360? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować