Zaloguj się, aby obserwować  
Destro

KONKURS: Stwórz własny skin na forum

565 postów w tym temacie

Dnia 23.12.2005 o 22:14, goten110 napisał:

> > > A można zmienić czcionkę;p?
> >
> > Jeżeli jest to standardowa czcionka typu Arial, Tahoma czy Verdana to pewnie tak
;)
>
>
> A szkoda , bo mam czcionkę KoRna i zrobiłbym forum dla fanów KoRna:)

Wiesz, użytkownik przeglądający forum musiałby mieć tą czcionkę zainstalowaną, bo inaczej pojawiłaby
mu się jakaś domyślna :P



To też wiem;p Ale zawsze istniała by możliwośćpooglądania tego forum;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 16:13, Giercomaniack napisał:

Jak zmienić kolor napisu na przycisku "Regulamin"? Na wszystkich innych ładnie siępozmieniało,
a na tym nie.

Prawdopodobnie korzystasz z IE, przynajmniej u mnie się tak na nim robiło. Jeśli masz zainstalowaną inną przeglądarkę, najlepiej Operę, sprawdź jak będzie wyglądało na niej. Pamietam, że był taki jeden wpis w którymś z cssów, oznaczajacy kolor czerwony (podejrzewam, że i u Ciebie taki się REGULAMIN wyświetla), ale raz, ze niestety jestem w kafejce i nie mogę sprawdzić, a dwa, ze nie wydaje mi się, żeby on do tego służył... Na wszelki wypadek poczekaj jeszcze na odpowiedź innego użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, jak widzę, co tu niektórzy z Was wyprawiają, to aż mi trochę wstyd swoje shoty zamieszczać. No ale cóż, wstyd nie wstyd, napracowałem się trochę nad moim skinem, to trzeba go światu pokazać... Ostatecznej nazwy jeszcze nie ma, ale pewnie będzie oscylowała wokól "toffiskin" czy czegoś w tym stylu, bo "krówka-ciągutka" mógłby ktos nie zrozumieć ;)
A i jasny jest w miarę, to może się komus podliżę troszeczkę ;P
---
Aha, nie zamieszczam screenshota okna dodawania tematów, bo za dużo tego było. Ale uwierzcie mi na słowo, że jest bardzo podobny do screena okienka dodawania postów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolorystycznie jakos srednio (niestety nie przepadam za zoltym jako tako, ale innym moze sie podobac :)), ale zdecydowanie zmienilbym przyciski. Obecne jakos tak srednio wygladaja i w ogole sie nie komponuja z tym zoltym kolorem :). Za bardzo sie odcinaja. no i moze ajaks grafka czy cus? Ale ogolnie tak ocena =3/5 (to za te przyciski ;))...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 19:14, vieripl napisał:

Taki zolty kolor troszkę śmiesznie wygląda. Fajnie wyglada no ale tak jakoś dziwnie. A po za
tym niektóre napisy sa słabo czytelne.belce

Aargh! To nie żółty, to jasny toffiowy! ;) A napisy rzeczywiście do poprawy, ale to już sprawa na po-świętach, bo mam kompa w innym mieście.
---
Korzystając z okazji, chciałbym napisać, że ten taki coś, oznaczający odpowiedź na posta na stronie głównej - WIRUJE! Tak, tak, nie inaczej. To moja duma, nad którą męczyłem się grubo ponad godzinę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 19:21, blow.me napisał:

[...] do kiedy trwa ten konkurs [...]

"Zależnie od zainteresowania cała akcją, określimy termin zakończenia całości (wstępnie jest to koniec roku) i podamy szczegóły gdzie zgłaszać przerobione pliki."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 19:25, Piotrek K. napisał:

"Zależnie od zainteresowania cała akcją, określimy termin zakończenia całości (wstępnie
jest to koniec roku
) i podamy szczegóły gdzie zgłaszać przerobione pliki."

Wydaje mi sie, że zainteresowanie jest tak duze, że miło by było dowiedzieć się jakichś konkretów. Chociaż żeby wiedzieć czy rzeczywiście "do końca roku", czy "do końca roku i jeszcze troszkę". Nie sądzicie?
Mnie osobiście pasowałoby to o tyle, że z Internetu korzystam sporadycznie i - słowa trochę na wyrost, ale nic innego nie przychodzi mi do głowy ;) - chciałbym wiedzieć na czym stoję.
Tak więc, jeśli to możliwe, proszę o podanie ostatecznego terminu, czy chociaż jego oficjalnego przedłużenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 18:52, Remember_The_Name napisał:

Prawdopodobnie korzystasz z IE, przynajmniej u mnie się tak na nim robiło. Jeśli masz zainstalowaną
inną przeglądarkę, najlepiej Operę, sprawdź jak będzie wyglądało na niej. Pamietam, że był
taki jeden wpis w którymś z cssów, oznaczajacy kolor czerwony (podejrzewam, że i u Ciebie taki
się REGULAMIN wyświetla), ale raz, ze niestety jestem w kafejce i nie mogę sprawdzić, a dwa,
ze nie wydaje mi się, żeby on do tego służył... Na wszelki wypadek poczekaj jeszcze na odpowiedź
innego użytkownika.


Problem właściwie rozwiązał się sam. :) Zamknąłem wszystkie okna, za jakiś czas otworzyłem znowu, patrze i jest już tak jak powinno.:) (Chodziło o napis na buttonie na lewo od wyszukiwarki.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 19:47, Giercomaniack napisał:

Problem właściwie rozwiązał się sam. :) Zamknąłem wszystkie okna, za jakiś czas otworzyłem
znowu, patrze i jest już tak jak powinno.:) (Chodziło o napis na buttonie na lewo od wyszukiwarki.)

Hmm, domyśliłem się ;) Ale u mnie ten problem występował cały czas pod IE, aż się cieszyłem że parę dni wcześniej zmieniłem domyślną przegladarkę na Operę.
Tak, czy siak - gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napis znowu zrobił się żółty, ale już sobie z tym poradziłem. Znalazłem ten wpis o którym pisałeś wcześniej, zmieniłem i już jest ok. (Jakoś na początku niedokładnie Twoją poprzednią odpowiedź przeczytałem:))Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że już po świętach a przed nami nowy rok. No i zima się zaczęła a jesień nam odeszła i wróci za rok. Z tego powodu przydałoby się jej podziękować za te kilka miesięcy które z nami była i upiekszyła nam drzewa pięknymi kolorami. Tak więc nowy skin dedykuje Jesieni ;)

Autumn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować