Zaloguj się, aby obserwować  
Wits

Extra Konkurs2 - Temat ogólny.

833 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2007 o 15:13, Adamzzz napisał:

Akne, błagam, błagam, błagam - dajcie wyniki w weekend. Wiele osób w poniedziałek wyjeżdża
i nie ma szans na to, by zobaczyły wyniki :-(. Zwłaszcza jeśli jedzie się do daleeeekich krajów.


A w dalekich krajach nie mają kafejek internetowych? Do jakiej dziury jedziesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 15:16, KannX napisał:

A w dalekich krajach nie mają kafejek internetowych? Do jakiej dziury jedziesz? :D


Do Meksyku jadę, zbierałem na wyjazd 2 lata, ale wciąż będę najpewniej myślał o wynikach Xtra Konkursu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 16:41, 6pawel napisał:

Kogut myślał o sobocie a w niedzeile leb ucieli xD

Był tam indyk i trochę mały błąd, więc może lepiejj będzie "indyk myślał o sobocie, a w piątek łeb ucieli". Nie ma rymu, no ale. Zresztą mam nadzieję, że wyniki będą w ten weekend, bo w poniedziałek prawdopodobnie jadę do babci, gdzie jest komputer zepsuty i z serwisu wróci za tydzień. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 17:40, 6pawel napisał:

Bo to powinno być "Kogut mysłał o niedzieli, a w sobote leb ucieli" ale przestawilem a rymy
sa niedzieli-ucieli :P

Wiem, wiem. Myślałem, że nawiązujesz do naszego oczekiwania na wyniki, czy będą w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech kurde szkoda ze w poniedzialek dopiero, w robocie do kompa uda mi sie pewnie znow w weekend dopiero dopchac, wiec z opoznieniem bede wiedzial, a o ile sie nie myle to wyniki specjali za kolejny tydzien sa? wiem ze bylo to w tym temacie pisane, ale niestety nie mam czasu szukac, bo mi sie kolejki do kompa ustawiaja wiec jakby ktos byl na tyle laskaw napisac to wdzieczny bede :)
przepraszam za bledy, ale nie dosc ze nie bardzo jak tu mam pisac polska czcionka, to jeszcze klawiatura nawala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 15:29, Adamzzz napisał:

Do Meksyku jadę, zbierałem na wyjazd 2 lata, ale wciąż będę najpewniej myślał o wynikach Xtra
Konkursu :P.


Nie no super. Gratuluje :) Może będzie tam jakaś kafeja, żeby wyniki sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 21:48, KannX napisał:

Nie no super. Gratuluje :) Może będzie tam jakaś kafeja, żeby wyniki sprawdzić.

Ciekawe czy tam w ogóle prąd mają a ty o kafejach gadasz xD <joke>
Nie, no Mexico cywilizowany kraj to może Adamzzz sobie sprawdzi wyniki. A jak nie, to na jeden dzień z uchodźcami do USA, sprawdzi i wróci xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 15:21, Tomek1120 napisał:

a kiedy będzie jakiś nowy konkurs?


Najpierw musi się ten skończyć. Chyba też jest konkurs z maga jakis czy coś tam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2007 o 15:21, Tomek1120 napisał:

a kiedy będzie jakiś nowy konkurs?

Hehe. Jeszcze jeden się nie skończył całkiem a ty już czy następny będzie :) Ale raczej na pewno będzie Extra Konkurs 3. Pewnie na jesieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować