Zaloguj się, aby obserwować  
Kirabaxior

Another World - temat ogólny

115 postów w tym temacie

Dobra, teraz nie wiem, co z tymi strażnikami. Jest zbiornik z wodą, jak zanurkuję to widzę tą salę, o której pisałem. A ja pójdę dalej w prawo, gość za barierą mnie rozwala. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanurkowałem do tych jaskiń, rozwaliłem kabel i wróciłem na powierzchnię, ale gość dalej mnie rozwala. Płynąć jeszcze ''do tyłu''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tunelami się nie da, przejście jest zawalone. Co robić? Unikam mocnego strzału, ale nie mogę trafić strażnika, który zaczyna rzucać granatami. Jak je przeskoczę, to dostaję serię w klatę od pana za barierą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 13:15, dziad5 napisał:

W jednym miejscu na początku gry jest przepaść, której nie mogę przeskoczyć. Jak to przejść?


W którym miejscu. W tej grze jest mnóstwo przepaści. Opisz miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można samemu rzucać granatami? Przelatują przez barierę...
dziad5 - jeśli ci chodzi o most, poszukaj wyżej w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2007 o 13:18, Kerigun napisał:

W którym miejscu. W tej grze jest mnóstwo przepaści. Opisz miejsce.


Zaraz po tym jak "turlam się" w duł. Nie ma już mojego ziomka. Idę w światła i przenosze sie w nowe miejsce. Chyba "Miasto" się nazywa. Potem tłuke do jednego gościa i jest przepaść. Niżej są kolce. Gdy skaczę to albo nie dolatuje i zabijam się na kolcach, albo na kładke na dole się dostaje. Nic robić jednak nie mogę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko. O Another World słyszałem w ekspercie lae nie wiem dokładnie jaki on jest.
Pytania:
1) Gra jest płatna?
2) Ściąga się ją z neta?
3) Czy są w niej dodatkowe opłaty tak jak w WoWie
4) Czy opłaca się grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 13:49, Bafi Magii napisał:

Takie pytanko. O Another World słyszałem w ekspercie lae nie wiem dokładnie jaki on jest.
Pytania:
1) Gra jest płatna?

tak - abys mogl grac musisz zakupic jej egzemplarz

Dnia 23.04.2007 o 13:49, Bafi Magii napisał:

2) Ściąga się ją z neta?

moesz pobrac demo a nastepnie po zakupieniu pelnej wersji gry wpisac kod odblokowujacy przeslany Ci mailem

Dnia 23.04.2007 o 13:49, Bafi Magii napisał:

3) Czy są w niej dodatkowe opłaty tak jak w WoWie

nie - olate uiszczasz tylko raz - przy zakupie gry

Dnia 23.04.2007 o 13:49, Bafi Magii napisał:

4) Czy opłaca się grać

trudne pytanie - zachecam do pobrania dema gry i jej przetestowania. Jesli liczysz na bajeczna grafike to zawiedziesz sie, jednakze jesli szukasz grywalnosci i czystej przyjemnosci to na pewno bedziesz zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. 14,90 (CD-Action) ;)
2. Możesz, za chyba 6 euro (lepiej CDA) ;)
3. Nope
4. Niezła

PS. to jest remake kilkunastoletniej platformówki, a chyba uznałeś to za MMO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

another world to gra z 1991 tylko teraz po renowacji, mozna ja kupic w cd-action za 15zl. Nie ma dodatkowych oplat bo jest to gra z amigi single player. przejscie jej zajmuje jakies 30 minut (jak juz wiemy co i jak i raz ja przedtem przeszlismy :P) Ja najdluzej siedzialem nad etapem z ta woda, bo nie poszedlem wczesniej rozwalic tej scianki za spadajacymi kamieniami =o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 13:56, Qbli napisał:

1. 14,90 (CD-Action) ;)
2. Możesz, za chyba 6 euro (lepiej CDA) ;)
3. Nope
4. Niezła

PS. to jest remake kilkunastoletniej platformówki, a chyba uznałeś to za MMO ;)


Nie, za mmo nie uznałem :), ale ale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A podpowiesz mi, co robić po tym etapie? Tzn. przeszedłem przez kanały, na dole mój kumpel się zaklinował, ja poszedłem dalej, zanurkowałem i rozwaliłem kable (nie wiem, po co). Co dalej robić, wszędzie są strażnicy, których nie mogę trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 13:55, morthi napisał:

> Takie pytanko. O Another World słyszałem w ekspercie lae nie wiem dokładnie jaki on jest.
> 1) Gra jest płatna?
tak - abys mogl grac musisz zakupic jej egzemplarz
moesz pobrac demo a nastepnie po zakupieniu pelnej wersji gry wpisac kod odblokowujacy przeslany
Ci mailem
nie - olate uiszczasz tylko raz - przy zakupie gry
trudne pytanie - zachecam do pobrania dema gry i jej przetestowania. Jesli liczysz na bajeczna
grafike to zawiedziesz sie, jednakze jesli szukasz grywalnosci i czystej przyjemnosci to na
pewno bedziesz zadowolony

Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.the-spoiler.com/ACTION/Delphine/out.of.this.world.1.html - opis przejscia po angielsku
http://ia310106.us.archive.org/1/items/OutOfThisWorld_1720/OutOfThisWorld_1720_LQ.avi - film do sciagniecia, na ktorym koles ze speed demos archive przechodzi another worlda w 17 minut :) mysle ze to rozwiaze wszystkie wasze problemy. Ja ukonczylem gre w jakies 4-5 godzin :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 14:03, krispl napisał:

ze speed demos archive przechodzi another worlda w 17 minut


Sry że nie na temat ale szukam tej stronki. Podaj linka do stronki z rekordami przejść gier na czas. A Filmik właśnie ściągam i obadam co i jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie przed chwilą przeszedłem Another World... Po skończeniu mam lekki niedosyt (spodziewałem się czegoś bardziej hollywoodzkiego - bo sama fabuła mi na taką wygląda). Gra jest przednia, wciągająca i bardzo efektowna, jak na czasy w których powstała. Podoba mi się muzyka, jest bardzo klimatyczna. Gra jest bardzo filmowa, czasem zastanawiałem się jakby wyglądała w 3D (najbliższe skojarzenie to Beyond Good & Evil, gdyby sprzedała się lepiej, myślę, że też byłaby legendą - jak Another World)...
Obejrzałem też filmik z wywiadem z twórcą, Chahi to super gość, gra wygląda skomplikowanie, a sam proces jej tworzenie (jak nadzień dzisiejszy) wydaje się prosty, wtedy Chahi nad nim bardzo główkował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra gra pod względem grywalności, nawet jak na dzisiejsze czasy. Gra wymaga czasem sporo myślenia i intuicyjnego postępowania. Wg mnie tylko trochę się ciężko steruje. Szkoda, że taka krótka no i nieco zawiodłem się pod koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować