Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kffiaciany konkurs - pierwsze żniwa!

52 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2007 o 15:33, Bajuj napisał:

Wygrałem :D
Gratki dla pozostałych laureatów :)


mam pytanie. dostales na tego maila ktory wygral jakąś wiadomość? bo ja nie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 00:23, Be-Yacz napisał:

hej
a dostales maila od gram.pl ze wygrales??? bo ja nie :/


Ja też nic nie dostałem więc nie wiem może adres będą już mieli skoro mam konto na gram.pl naprawdę nie wiem jak to będzie :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie dostałem, przez co troszkę się zaniepokoiłem. Ale poczytałem trochę waszych komentarzy i wynika z tego, że chyba wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ello ello! Gratuluje zwycięzcom! Mam prośbę jezeli ktoś może to niech mi na maila (raflebi@interia.pl) wyśle o co wogóle w tym CHODZI!!!! z góry dziekuje i pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maile do zwycięzców zostały wysłane dzisiaj.

Za opóźnienie najmocniej przepraszam, przedświąteczna i świąteczna gorączka daje o sobie znać po fakcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko nie ma co narzekać hehe ważne, że w ogóle są wysłane i niebawem dostaniemy nasze książki :) a mam pytanie do Ciebie Domek nie wiesz jak jest z książką ''''Zamęt'''' czy będą dwa tomy czy tylko pierwszy czy tylko drugi hehe :P bo ja pierwszy tom wygrałem kiedyś w innym konkursie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak do reszty, ale książki jeszcze nie doszły ;-) Tak z ciekawości tylko chciałem się spyta - to samo u innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książki już przyszły...
Zdziwiła mnie jedna rzecz - dostałem tom drugi książki "Zamęt"... a co z pierwszym? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować