Zaloguj się, aby obserwować  
Monastor

Wyniki Konkursu Mikołajkowego gram.pl!

394 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2005 o 20:46, Monastor napisał:

CDP -> Może opóźnicie trochę dostawę tych nagród ??? xD


Aha czyli rozumiem że przez dorzucą mi jeszcze kilka innych gier :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aj, dopiero teraz zauważyłem niedoskonałości mojego obrazka... W oryginale nie ma tam tych obrzydliwych kwadratów (np. dookoła czapki) - widać przy konwersji na JPEG coś się "popsuło" z warstwami... No, ale nie jestem grafikiem, a to moja pierwsza hmm "poważna" praca tego typu. Jury chyba mi wybaczyło =] Gratuluję zwycięzcom (i sobie). Część tych gratulacji w zasadzie należy się tym pracom, które nie wygrały, a powinny. Niektóre naprawdę niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh Modest zadziwiasz mnie... jestes zachalnny :P hyhy... nie no zartuje... szkoda tylko ze ja sie nie znalazlem w gronie zwyciescow moim zdaniem moje prace sa najlepsze i wszystkie powinny sie znalesc w tej dziewiatce ;) hehe no zartuje... gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra Wygrana jest. House of the Dead Christmas Edition. Pomysl Dobry ale Wykonanie oddam bez komentarza ale nagroda bedzie i jest git. A wogole jakie sa nagrody w tym jakze super fajnym konkursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lukullus, Monastor, krapeczek - dzięki. Byłaby lepsza gdybym poświęcił nad nią więcej czasu, ale z tego co widzę nie miałoby to większego sensu.

Kilka prac jest naprawdę ciekawych, ale dużo fajniejsze (lub ładniejsze) nie wygrały. Dlaczego np. praca Narayki nie znalazła się w gronie zwycięzców? Jak dla mnie prezentuje się bombowo. Takie ocenianie tylko zniechęca do brania udziałów w tego typu konkursach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 20:47, Modest-Vermin napisał:

> CDP -> Może opóźnicie trochę dostawę tych nagród ??? xD

Aha czyli rozumiem że przez dorzucą mi jeszcze kilka innych gier :P ?

Dostaniesz więcej gier... ale jestem w stanie to przecierpieć bo ja też ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 21:03, Nastian napisał:

Takie ocenianie tylko zniechęca do brania udziałów w tego typu konkursach.


Hmmm... Jak się nad tym zastanowić to jest wręcz przeciwnie - każdy ma szanse na wygraną, nie tylko weterani Photoshopa. Choć oczywiście fakt pozostaje faktem, że dużo niesamowitych prac odpadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kożystałem tylko z Painta! I jakoś się udało. nie jestem w nim najlepszy. Tak naprawde duzo razy kombinowałem by się coś udało. Wiele sie nauczyłem. Rozwijający konkurs!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 21:07, Matteos napisał:

Hmmm... Jak się nad tym zastanowić to jest wręcz przeciwnie - każdy ma szanse na wygraną, nie
tylko weterani Photoshopa.


Z tego co widzę tych weteranów to tutaj zbyt wiele nie było. Następnym razem włączę Painta i maznę sprayem po obrazku. Kto wie, może coś wygram? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja dam wyraz swojemu niezadowoleniu. Prawie żadna z prac, które wygrały nie są śmieszne. chyba tylko przy wormsie się uśmiechnąłem. Może nie mam poczucia humoru? Na forum jest kilka naprawde fajnych i śmiesznych prac, dziwię się, ze nie wygrały. A podobno liczył się duży humor a nie wykonanie. Zauważyłem też, ze zwykłe screeny z gier nie miały szans na wygraną. Następnym razem chyba nie ma się co starać.

A oto moje prace:
- Diablo 2
- Sacrifice
- Ut2004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 21:24, Daimon_Frey napisał:

To i ja dam wyraz swojemu niezadowoleniu. Prawie żadna z prac, które wygrały nie są śmieszne.
chyba tylko przy wormsie się uśmiechnąłem. Może nie mam poczucia humoru? Na forum jest kilka
naprawde fajnych i śmiesznych prac, dziwię się, ze nie wygrały. A podobno liczył się duży humor
a nie wykonanie. Zauważyłem też, ze zwykłe screeny z gier nie miały szans na wygraną. Następnym
razem chyba nie ma się co starać.

A oto moje prace:
- Diablo 2
- Sacrifice
- Ut2004



na poczatku tez bylem niezle zdenerwowany :) to juz chyba z 6 konkurs i juz 6 raz obeszlem sie ze smakiem... ale nic takie zycie... :D trzeba probowac dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 21:27, lOkErS napisał:

na poczatku tez bylem niezle zdenerwowany :) to juz chyba z 6 konkurs i juz 6 raz obeszlem
sie ze smakiem... ale nic takie zycie... :D trzeba probowac dalej


Mnie w sumie nie denerwuje to, że nie wygrałem. Aby wygrąc trzeba mieć szczęście. Denerwuje mnie, że prace, które wygrały nie są wcale śmieszne (w większości). I jak tu się na przyszłość starać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygraną ułatwiłyby profile psychologiczne sędziów. Może po kilku konkursach wyjdzie na jaw jakaś prawidłowość np. wygrywają prace niezawierające pewnych motywów =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze sedziowie zamieszcza tu zdjecia? :D bedzie mozna pojsc z tymi fotosami do wrozki i zapytac sie jaka maja osobowosc co lubia a czego nie :P i 80% konkursow wygranych hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się trochę zawiodłem na wynikach. Już nawet nie to, że nie wygrałem ;). Było parę prac pomysłowych, może nie śmiesznych, ale pomysłowych. Dobra, nagroda dla nich. Było kilka prac świetnie wykonanych. Brawo. Parę prac miało fajny klimat. Dobrze, gratuluję. Ale było też takie... takie typowe. Np. praca Nastiana z Minskiem i Boo jest moim zdaniem lepsza niż ta, która wygrała.
No, ale trudno, jeszcze będą konkursy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować