Zaloguj się, aby obserwować  
Monastor

Wyniki Konkursu Mikołajkowego gram.pl!

394 postów w tym temacie

Ja na przykład nie uważam, abym był nieskromny lub aby brak mi było dobrego wychowania, a mimo to nadal sądzę, iż osoby wybierające zwycięzców zachowały się nie trochę nie fair wobec naprawdę świetnych prac. Przykro mi z powodu osób, które straciły ogrom czasu na niezwykle oryginalne obrazki, gdy wystarczyło tylko w dwie minuty maznąć jakieś bazgroły w Paincie, aby wygrać. I z tego co widzę większość się wypowiadających tu osób myśli podobnie (ha, nawet część zwycięzców tak sądzi).

Ja również wziąłem udział w konkursie i nie chodzi o to, że nie wygrałem jakiejś tam gry. Jakbym chciał grę to bym po prostu ją sobie kupił. Wstyd mi jedynie, że moja praca została uznana za gorszą niż niektóre badziewia. Ta opinia dotyczy to oczywiście tylko części nagrodzonych prac. Niektóre są oryginalne, o czym już zresztą pisałem nieco wcześniej. Wykonanie co prawda miało mieć znaczenie drugorzędne, ale miało mieć.

Poza tym każdy ma prawo wyrazić własną opinię, o ile nie narusza ona regulaminu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 11:00, Nastian napisał:

Ja na przykład nie uważam, abym był nieskromny lub aby brak mi było dobrego wychowania,

...

Dnia 07.12.2005 o 11:00, Nastian napisał:

Przykro mi z powodu osób, które straciły ogrom czasu na niezwykle oryginalne obrazki, gdy wystarczyło tylko
w dwie minuty maznąć jakieś bazgroły w Paincie, aby wygrać.

...

Dnia 07.12.2005 o 11:00, Nastian napisał:

Wstyd mi jedynie, że moja praca została uznana za gorszą niż niektóre badziewia.
Wykonanie co prawda miało mieć znaczenie drugorzędne, ale miało mieć.
Poza tym każdy ma prawo wyrazić własną opinię, o ile nie narusza ona regulaminu. ;)


Ewidentnie widać że masz problem ze sobą i zbyt wysoką samooceną teog co robisz, nieumiejętnością pogodzenia się z brakiem sukcesu. Jak sam piszesz uważasz że twoja praca była lepsza.... Ty możesz sobie tak uważać, ty możesz sobie tłumaczyć że jakość wykonania była ważniejsza, choć ewidentnie i wyraźnie w konkursie było napisane że liczy się komiczny efekt, a komiczność ocenią organizatorzy. Nie podoba ci się to nie bierz udziału więcej i oszdzędź konieczności czytania takich dziecinnych żalów.

To miała być zabawa w której wiadomo było od początku że wygra tylko ułamek osób i kryterium nie jest jakość pracy - dla niektórych jednak widzę że całość przeobraziła się w najeżdzanie na siebie lub fałszywą solidarność ("to oni powinni byli wygrać" - ta jasne, to ty miałeś wygrać, jeśli z taką decyzją nie umiesz normalnie się pogodzić to z żadną inną nie pogodziłbyś się, chyba że to ty byłbyś zwycięzcą).

PS: a w kwestii regulaminu - publiczne określanie prac innych wypowiadających się na forum osób mianem badziewia zdecydowanie można określić jako "wyśmiewanie się z użytkowników" oraz "szeroko pojęte odbieranie innym przyjemności korzystania ze strony".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak prównuje prace, które wygrały, a te które są tu na forum umieszczane. Dziwie się niektóre wybrane prace które sie zrobilo za pomocą painta w 2 min zostały docenione, a nie, które są naprawdę staranne i ładne. Oczywiście to wszystko gust sędziów, jednak coś tu jest tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 12:09, CyberTapir napisał:

Dziwie się niektóre wybrane prace które sie zrobilo za pomocą painta w 2 min zostały
docenione, a nie, które są naprawdę staranne i ładne. Oczywiście to wszystko gust sędziów,
jednak coś tu jest tak.


Taaak. Z gustami sędziów jest na pewno coś nie tak. Proszę - po lewej praca, która wygrała, a po prawej przegrana.
http://crpg.com.pl/publika/images/BadMinscAndGoodMinsc.jpg

Autorowi zwycięskiej pracy gratuluję jedynie pomysłu.

D2T - to nie jest żadna megalomania i gołym okiem można odróżnić coś co było robione przez 2-3 minuty od czegoś nad czym poświęcono np. godzinę. Z tym też się nie zgodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe prace, gratuluję zwycięscom. Ja znow nic nie wygrałem, choć szczerze przyznam, ze niektóre prace są wogóle nie śmieszne. Ale o gustach sie nie dyskutuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 13:05, Nastian napisał:

Taaak. Z gustami sędziów jest na pewno coś nie tak. Proszę - po lewej praca, która wygrała,
a po prawej przegrana. http://crpg.com.pl/publika/images/BadMinscAndGoodMinsc.jpg


a co jest takiego wyjątkowego w pracy po prawej? ta po lewej jest śmieszna i ma fajny pomysł. w tej poprawej ktoś dorobił czapkę, dość sztucznie zresztą.

Dnia 07.12.2005 o 13:05, Nastian napisał:

D2T - to nie jest żadna megalomania i gołym okiem można odróżnić coś co było robione przez
2-3 minuty od czegoś nad czym poświęcono np. godzinę. Z tym też się nie zgodzisz?


co ma do rzeczy ile czasu zajęło zrobienie pracy? obrazki miały być śmieszne, taki był cel konkursu. Najśmieszniejsze, najbardziej absurdalne przeróbki. Wwiększość z wybranych mnie rozwala, nawet mimo tak słabego wykonania jak np przeróbki FEAR. Co to ktoś ma dostać nagrode bo tydzień rysował pracę?? Ok, ale tylko jeśli zrobią konkurs na najdłużej rysowany obrazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 13:12, D2T napisał:

w tej poprawej ktoś dorobił czapkę, dość sztucznie zresztą.


dokleił - bo to ewidentnie widać że kopia czapki z innego obrazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

D2T - to jest praca wykonana przeze mnie akurat i czapka została wyjęta ze zdjęcia i przerobiona z koloru jasnoczerwonego na ciemnoczerwony. Przyznaję, że nie jest to cud świata, ale robienie jej trwało tylko godzinę. Najdłużej zajęło mi dorobienie Minscowi uśmiechu i pozbawienie go blizn.

Zresztą nie ma co z Tobą gadać, bo jesteś zapewne nienormalny, skoro CYTUJESZ SAM SIEBIE. Buahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 13:19, Nastian napisał:

D2T - to jest praca wykonana przeze mnie akurat i czapka została wyjęta ze zdjęcia i przerobiona
z koloru jasnoczerwonego na ciemnoczerwony. Przyznaję, że nie jest to cud świata, ale robienie
jej trwało tylko godzinę. Najdłużej zajęło mi dorobienie Minscowi uśmiechu i pozbawienie go
blizn.

trzeba było od razu napisać, że "cdprojekt jest zły bo nie wygrała MOJA praca" a nie robić jakieś podchody o użytkownikach którzy spędzili ciężkie godziny, jak to inni zrobili super prace itp itd bla bla bla.

Dnia 07.12.2005 o 13:19, Nastian napisał:

Zresztą nie ma co z Tobą gadać, bo jesteś zapewne nienormalny

i tym właśnie postem wystawiłeś sobie najlepsze świadectwo kultury i wychowania. zachowaj podobne uwagi dla swoich rodziców albo znajomych, a ode mnie - odczep się.

Jeszcze podpowiedź, bo widzę sam na to nie wpadłeś: na tym forum nie ma możliwości edycji postów - jeśli chcesz coś dopisać to trzeba dodać drugiego posta. zacytowałem konkreny fragment, aby osoba wyzywająca innych od nienormalnych (czytaj: ty) zrozumiała czego dotyczy dopisek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi kiedy przyjdą paczki. Czy jak będe w szkole, wracam a tu na moim biurku leży kilka fajnych gier :P
Bo paczka to mi się kojarzy z mnogą liczbą zawartości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 13:52, D2T napisał:

Jeszcze podpowiedź, bo widzę sam na to nie wpadłeś: na tym forum nie ma możliwości edycji postów
- jeśli chcesz coś dopisać to trzeba dodać drugiego posta. zacytowałem konkreny fragment, aby
osoba wyzywająca innych od nienormalnych (czytaj: ty) zrozumiała czego dotyczy dopisek.


Taaa. Najpierw napisałeś, że dorobił, a później dokleił. Świadczy to tylko o tym (to tylko moja opinia), że najpierw piszesz, a potem myślisz.

HumanGhost -> ładne ;)

Mikim -> nagrody to gry, ale kto wie jakie? Zapewne CDP zwróci uwagę na to kto co już zarejestrował, ale to może być nieco mylne, ponieważ niektóre osoby nie widzą potrzeby rejestrowania gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 13:59, Modest-Vermin napisał:

A mnie ciekawi kiedy przyjdą paczki. Czy jak będe w szkole, wracam a tu na moim biurku leży
kilka fajnych gier :P
Bo paczka to mi się kojarzy z mnogą liczbą zawartości :P

Przyjdą wtedy kiedy listonosz przyniesie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 13:05, Nastian napisał:

> Dziwie się niektóre wybrane prace które sie zrobilo za pomocą painta w 2 min zostały
> docenione, a nie, które są naprawdę staranne i ładne. Oczywiście to wszystko gust sędziów,
> jednak coś tu jest tak.

Taaak. Z gustami sędziów jest na pewno coś nie tak. Proszę - po lewej praca, która wygrała,
a po prawej przegrana.
http://crpg.com.pl/publika/images/BadMinscAndGoodMinsc.jpg

W pełni się zgadzam :D
Praca, która wygrała nie jest zła. Bardzo dobry pomysł, ale autor drugiej pracy też miał ten sam dobry pomysł tylko lepsze wykonanie.
pomysł=wygrana
pomysł+dobre wykonanie=przegrana
Na to wychodzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować