• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

1. Stworzenie konta na Game Spy.
2. Przy logowaniu wpisanie hasła i adresu meil''owego podanego przy stworzeniu konta na Game Spy.
3. Ksywka jaką podajesz w grze NIE MUSI być taka sama jaką miałeś na stronie Game Spy.

... To wszystko, powinno zalogować... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.04.2007 o 16:06, kondzios230 napisał:

luuudzie czy ja muszę odblokować te 3000 portów?? nie da się tego jakoś krócej zrobić żeby
multi działało?


Zamiast dodawać do wyjątków kolejno wszystkie porty, spróbuj dodać program (plik TestDriveUnlimited.exe). U mnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jakie mam sterowniki zainstalować do radeona x800gt żeby ta gra się włączyła???na omega ma 10fps a na innych się nie włącza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kurcze...

Gram sobię koło 15w TDU.
OK. Włączam teraz i. Przeszło mi 10% gry, Przebrało-przerobiło kolesia, Mam już 4 poziom (byłem na 3), I objechanął całą wyspę. CO TO MA BYĆ? WŁOŻYLIŚCIE DO GRY BOTA CZY JAK? Jeśli gra sama ma się przechodzi to chociaż niech to się nagrywa. Co najllepsze mój tata ma profil taki sam jak go zostawił o 14.CO SIĘ DZIEJE?

Ps. Wbrew pozorom bardzo was lubię (chodzi o CDP) Nieźle działacie i polonizujecie. Ale teraz naprawdę się w...wpieniłem.
Ps2. Kopiowałem nawet profil. (Gra zmieniała profil taty na mój, więc zrobiliśmy kopie. I nic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.04.2007 o 18:45, ryfter napisał:

Kurcze...

Gram sobię koło 15w TDU.
OK. Włączam teraz i. Przeszło mi 10% gry, Przebrało-przerobiło kolesia, Mam już 4 poziom (byłem
na 3), I objechanął całą wyspę. CO TO MA BYĆ? WŁOŻYLIŚCIE DO GRY BOTA CZY JAK? Jeśli gra sama
ma się przechodzi to chociaż niech to się nagrywa. Co najllepsze mój tata ma profil taki sam
jak go zostawił o 14.CO SIĘ DZIEJE?

Ps. Wbrew pozorom bardzo was lubię (chodzi o CDP) Nieźle działacie i polonizujecie. Ale teraz
naprawdę się w...wpieniłem.
Ps2. Kopiowałem nawet profil. (Gra zmieniała profil taty na mój, więc zrobiliśmy kopie. I nic)


Ok, ryfter po pierwsze nie obwiniaj CDP bo to nie ich wina. Podobne problemy ma coraz więcej użytkowników TDU na całym świecie. Poprostu jest to bug w grze. Jak napisał Davka32 - ATARI już pracuje nad rozwiązaniem tego problemu i kilku innych. Teraz nie pozostaje ci nic innego jak stworzyć profil na nowo i spokojnie czekać na Patch''a. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam!

Wiem, że mój problem wystapił już u kilku osób na forum, mimo to nie udało mi się znaleźć tu konkretnej odpowiedzi na niego.
Kiedy próbuję uruchomić grę, pojawia się małe, później duże czarne okno i gra się zawiesza.. mogę tylko wysłać raport z błędami.. co dziwne udało mi się uruchomić grę 2 razy po odinstalowaniu i ponownym zainstalowaniu gry.. Proszę o pomoc, żeby wiedzieć co jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mi też robi się najpierw małe a potem duże czarne okno, ale mi gra po tym się wyłącza. Komp:
proc: Athlon 2.4
ram: 512 w dual chanell
grafa: radeon X800GT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na wstępie przepraszam CDP. Poprostu się zdenerwowałem.

A teraz mam innt problem, chciałem się zarejestrowa na GameSpy. Wypełniam wszystkie okna i wyskakuje coś takiego.

We are sorry, but based on the information provided we are unable to process your registration.

O co chodzi? Co zrobi żeby się zarejestrowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wystarczyło przeczytać mojego posta jedną stronę wcześniej... a brzmi on tak :

1. Stworzenie konta na Game Spy.
2. Przy logowaniu wpisanie hasła i adresu meil''owego podanego przy stworzeniu konta na Game Spy.
3. Ksywka jaką podajesz w grze NIE MUSI być taka sama jaką miałeś na stronie Game Spy.

... To wszystko, powinno zalogować... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam pomocy mam gre Test Drive Unlimited i jest wszystko dobrze ale do momentu jak zaczynam pierwszy wyscig klikam na opcje "start" i czekam gdy kamera krazy wokolo i nic sie nie dzieje Prosze pomozcie mi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tyle że nie rejestruje mnie.

Jak sprawdziłem GameSpy na kompie to... nie otwiera. Jest ta latarka i pisze że nie ma skrótu. Z kąd pobra GameSpy? Wchodziłem na główną stronę ale nie mogę znaleźc.

Wiem że wyglądam na głupka ale miałem wrażenie że już mam DZIAŁAJĄCEGO GameSpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.04.2007 o 20:35, kuko7 napisał:

O ile się nie mylę to GameSpy jest na płytce z grą... :)


No tak ale przy instalerze. żeby znowu uruchomic instaler trzeba najpierw przejś przez un-instaler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

KU*****A po jakiego CH****Ja robić konto na gameSpy, przeciez konto samo się robi jak włączasz gre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOże nie odblokowałeś jakiegoś portu albo jakiś firewaal ci blokuje połączenie sprawdź do kładnie i napisz. Konta na gameSpy na 100% nie trzeba robić ja nie robiłem a gram przez neta juz ponad tydzień i wogóle mnie nie rozłączyło i serwery mam cały czas dostęone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować