• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 15.07.2007 o 21:03, Linux M napisał:

> To ty przeczytaj dokładnie. Tam jak wół jest napisane "carpacka" :)

Ekhm, przytoczę tutaj dokładnie wypowiedź quby123:

> cze a jest do tych nowych samochodów crack pak

Odpowiedz sobie sam, czy miałeś rację...


Tu masz rację

Ja po prostu myślałem, że Fifomaniak czepia się Twojego sformułowania "carpack" :)

tak to jest jak się najpierw pisze, a potem myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zapomniałem wcześniej napisać ale na forum Atari oficjalny przedstawiciel powiedział w kwestii patcha że oni nie supportują wersji polskiej więc całkiem możliwe że nie zainstalujecie go na wersji PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

patch do wersji Polskiej jak i innych wersji językowych technicznie rzecz mówiąc jest już gotowy, aczkolwiek żaden z patchy nie był sprawdzany poprzez Atarii w kwestii działania na gamespy. Dopóki Atarii nie opublikuje patcha i wyda oficjalnej zgodny na wypuszczenie na świecie poprawek nic nie da się zrobić by patch pojawił się wcześniej.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.07.2007 o 10:12, Akashi napisał:

patch do wersji Polskiej jak i innych wersji językowych technicznie rzecz mówiąc jest już gotowy,
aczkolwiek żaden z patchy nie był sprawdzany poprzez Atarii w kwestii działania na gamespy.
Dopóki Atarii nie opublikuje patcha i wyda oficjalnej zgodny na wypuszczenie na świecie poprawek
nic nie da się zrobić by patch pojawił się wcześniej.

Pozdrawiam.


buachacha to teraz na gamespy beda go testowac w atari az do konca lipca ;)
pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.07.2007 o 10:12, Akashi napisał:

patch do wersji Polskiej jak i innych wersji językowych technicznie rzecz mówiąc jest już gotowy,
aczkolwiek żaden z patchy nie był sprawdzany poprzez Atarii w kwestii działania na gamespy.
Dopóki Atarii nie opublikuje patcha i wyda oficjalnej zgodny na wypuszczenie na świecie poprawek
nic nie da się zrobić by patch pojawił się wcześniej.

Pozdrawiaiammm


No to od razu mogli podac date końcową!! Teraz to będą testować? Więc kiedy patch będzie jutro czy w listopadzie a może w przyszłym roku??
jaja sobie z użytkowników robi ATari

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ech jak pisałem: patch jest gotowy... z tym że by przetestować go na serwerach gamespy należałoby na nich zmienić wersję gry obsługiwaną.... czyli żaden z was by nie miał dostępu do trybu multi dlatego także (tak podejrzewam - nie jest to jakaś oficjalna informacja) jest to największy problem z tym patchem.
Bo raczej nie uśmiechało by się wam odłożyć gierkę na tydzień - dwa?

Wszystko w chwili obecnej zależy od Atarii, jak będzie, my jak do tej pory nie otrzymaliśmy informacji o dacie publikacji patcha dlatego także nie chce tu strzelać jakimiś datami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

w kulki sobie juz leca, to juz jest lekka przesada zeby tak ludzi zwodzic... oo w poniedzialek bedzie, patch jest ale game spay testuje... to jest frajerstwo sprzedawac ludziom bubel i takie rzeczy robic...zwlaszcza ze ten bubel nie malo kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.07.2007 o 15:51, Davka32 napisał:

Jeszcze nie wyszedł. Ma być o 16tej.


wyszedł, bo właśnie go zainstalowałem i wszystko działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.07.2007 o 15:54, KLucas napisał:

wyszedł, bo właśnie go zainstalowałem i wszystko działa

Jeśli mówisz o wersji 1.66a to jest to patch który "wyciekł" tydzień temu. Jest możliwość że okaże się on oficjalnym ale na razie stanowisko Atari jest takie że to nie ten :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.
Dzisiaj przywitała mnie taka oto wiadomość Dzisiaj przywitała mnie taka oto wiadomość http://i13.tinypic.com/4qf9hdu.jpg. Pomyślałem sobie że znowu profil się sypnął. Ale po skopiowaniu wczorajszych zapisów kiedy chciałem sprzedać lub kupić pojazd pojawiał się błąd "Z powodów technicznych nie można kupić samochodu..." lub "Ta funkcja jest aktualnie niedostępna...". Wiadomość o rzekomym omijaniu zabezpieczeń przychodzi nawet na dwutygodniowym sejwach, po ok 5min gry. Gdybym czitował lub coś takiego nie miałbym pretensji. Ale to już przesada żeby gra karała z swoje rozkraczenia. Jest szansa na uratowanie tego profilu czy jestem skazany na grę od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Żadnych nieoficjalnych patchy, backup robiłem ręcznie, a modyfikacji nie potrzebowałem. Byłem bardzo zaskoczony że rzekomo omijam zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Forums temporarily closed for maintenance...
See you around 17h if everything is ok.

Atari Europe

------------------------

Ciekawe dlaczego teraz Atari zamknęło forum ;P
Na pewno ma to coś związanego z Patche do TDU xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.07.2007 o 16:42, Kamilo23corp napisał:

Forums temporarily closed for maintenance...
See you around 17h if everything is ok.

Atari Europe

------------------------

Ciekawe dlaczego teraz Atari zamknęło forum ;P
Na pewno ma to coś związanego z Patche do TDU xD

mi w momencie odpalenia gry, zanim sie odpalil profil, poinformowano ze jest nowsza wersja gry, i czy chce popbrac uaktualnienie, w przeciwnym razie, gdybym nie chcial ich pobrac, nie bede mogl grac online...
jednak jak chce je pobrac, odpala si eokno IE... wczytuje... i... NIC........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować