• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 17.07.2007 o 16:39, Morpheus83 napisał:

Dziwne Akashi sie nie odzywa czyżby na wersje PL mielibyśmy czekać kolejne miesiące??...

tym bardziej ze byl dzis na forum, bo siedze tu caly dzien praktycznie, i widzialem ze byl dostepny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wiesz jak to jest znowu są pewnie problemy z przerobieniem na wersje PL :P i trzeba CIERPLIWIE CZEKAĆ, problem w tym ze moja jak i zapewne WASZA cierpliwość już dawno sie skończyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 16:43, Morpheus83 napisał:

Wiesz jak to jest znowu są pewnie problemy z przerobieniem na wersje PL :P i trzeba CIERPLIWIE
CZEKAĆ, problem w tym ze moja jak i zapewne WASZA cierpliwość już dawno sie skończyła

SWIETE SLOWA!!!!
widac panowie z cdp maja inne zajecie, niz polonizacja "jakiegos tam patcha do gry".....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 16:49, KLucas napisał:

Dajcie ludziom pracować, jest wiele gier do spolonizowania, i na patch po prostu może nie starczać
im czasu...

bardzo fajnie, ale odpowiedzialnosc musi byc... jak ja w pracy cos spiernicze, to naprawiam to w pierwszej kolejnosci, a nie zajmuje sie w tym czasie czyms innym....
sory KLucas - ale to bylo beznadziejne wytlumaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 16:51, KLucas napisał:

Poza tym patch w wersji PL musi jeszcze zaakceptować Atari, a to może potrwać(testy..), więc
poczekajmy cierpliwie

a co do tego, to testy mozna bylo robic wczesniej, skoro atari twerdzi ze my mamy gadac z cdp na temat patcha, to niby jak oni maja go testowac??????? akceptowac?? oni umyli od tego rece.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 16:51, OmenGda napisał:

> Dajcie ludziom pracować, jest wiele gier do spolonizowania, i na patch po prostu może
nie starczać
> im czasu...
bardzo fajnie, ale odpowiedzialnosc musi byc... jak ja w pracy cos spiernicze, to naprawiam
to w pierwszej kolejnosci, a nie zajmuje sie w tym czasie czyms innym....
sory KLucas - ale to bylo beznadziejne wytlumaczenie


przypominam, że patch w wersji US spierniczyło Atari, A CDP może zrobić b. mało w tej sprawie. Na pewno nie dostaniemy innego patcha, niż inne kraje (oprócz tego, że będzie w wersji PL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Akashi pisal ze wersja PL jest tez juz Gotowa wcześniej, powinien zaraz po przyjściu do pracy zajrzeć dowiedzieć się co z patchem i odpisac tu...a tym bardziej ze wczoraj pisał ze zaraz jutro sie dowie dokładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 17:01, KLucas napisał:

Może do pracy nie przyszedł?

to przeczytaj co pisalem pare postow wczesniej....
byl dzis na forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 17:03, OmenGda napisał:

> Może do pracy nie przyszedł?
to przeczytaj co pisalem pare postow wczesniej....
byl dzis na forum....


fakt, głupi błąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

grałem na Patchu EN , ale nie mam ochoty aby połowa była po angielsku a połowa po polsku ... a , że kopiłem grę z oznaczeniem PL więc oczekuje Patcha do wersji PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 17:10, Morpheus83 napisał:

grałem na Patchu EN , ale nie mam ochoty aby połowa była po angielsku a połowa po polsku ...
a , że kopiłem grę z oznaczeniem PL więc oczekuje Patcha do wersji PL

prawda... tyle ze jak widac dzis, juz mozemy o tym zapomniec...
ktos obiecujac nam, ze sie dzis odezwie, zrobil NAS w trąbe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 17:21, Morpheus83 napisał:

Wydaje mi sie czy znów temat POMOC TECHN TDU jest tematem przypiętym??

ja nie mam przypiętego od moderatora ( tak jak temat w, którym się witają nowi użytkownicy )
kiedyś tak miałem teraz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.07.2007 o 17:21, Morpheus83 napisał:

Wydaje mi sie czy znów temat POMOC TECHN TDU jest tematem przypiętym??

mowilem, ze o NAS zapomnieli.... :-(((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować