• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 01.10.2007 o 21:45, Eddypc napisał:

jeest TDU jakies demo?

ja nie mogę, to po to kilka osób się męczy nad FAQ piszą to, a i tak nikt do tego nie zagląda, jest przypięty post z linkiem w temacie ogólnym o TDU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam koledzy mam problem kupilem dzis kirownice cyber race pro media -tech specjalnie dla tej gry tdu zeby umilic sobie jazde dalem za nia 320zl podlaczylem wlaczam gre i jest fajnie po kilku sekundach gre strasznie sie wiesza i kaplica reset kompa albo jak wlaczam to komp sie zawiesza monitor wchodzi w stan ze tak powiem uspienia i nic nie moge zrobic zawieszka totalna musze kompa wylaczyc z gniazdka zaczelo mi sie tak robic dzis nawet jak nie mam podlaczonej kierownicy pomocy moj sprzet pentium4 2.8ghz ram 1gb karta graficzna NvidiaGeforce7600gt pomocy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.10.2007 o 20:05, lysybolo napisał:

Witam koledzy mam problem kupilem dzis kirownice cyber race pro media -tech specjalnie dla
tej gry tdu zeby umilic sobie jazde dalem za nia 320zl podlaczylem wlaczam gre i jest fajnie
po kilku sekundach gre strasznie sie wiesza i kaplica reset kompa albo jak wlaczam to komp
sie zawiesza monitor wchodzi w stan ze tak powiem uspienia i nic nie moge zrobic zawieszka
totalna musze kompa wylaczyc z gniazdka zaczelo mi sie tak robic dzis nawet jak nie mam podlaczonej
kierownicy pomocy moj sprzet pentium4 2.8ghz ram 1gb karta graficzna NvidiaGeforce7600gt pomocy!!!!!


a czy do tej kiery byly jakies sterowniki?? jesli nie poszukaj na necie moze cos potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.10.2007 o 20:05, lysybolo napisał:

Witam koledzy mam problem kupilem dzis kirownice cyber race pro media -tech specjalnie dla
tej gry tdu zeby umilic sobie jazde dalem za nia 320zl


320zł ?! Ona kosztuje 200zł w nienajtańszym komputroniku http://www.komputronik.pl/Kontrolery_Gier/Kierownice/Mediatech/Mediatech_CYBER_RACE_PRO__MT173_/pelny,id,9480/

Co do zawieszania to jeśli to bez kiery też się dzieje to sprawdź temperatury (chociażby w BIOSie, a najlepiej np programem Everest podczas grania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

dzieki koledzy za info davka no tyle za nia dalem ale kit z tym mam do was pytanie bede robil formata i powiedzcie mi jak mam skopiowac save tdu zeby po fomacie one pykaly bo juz raz skopiowalem kiedys na plyte po formacie wkleilem save i kicha nie dzialaly moze dla kogos to byc smieszne ale nie wiem jak to zrobic dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.10.2007 o 19:00, lysybolo napisał:

dzieki koledzy za info davka no tyle za nia dalem ale kit z tym mam do was pytanie

możesz powstawiać znaki interpunkcyjne bo strasznie Twoja wypowiedź jest nieczytelna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam taki problem że przy więcej niz 5 graczach mam lagi. Mam neostrade 512 a inny przy neo 256 nie mają żadych problemów. Problemem napewno nie jest komp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.Ostatnio zakupiłem (wersję oryginalną,żeby nie było głupich pytań,uprzedzam) Test Drive Unlimited.Gra się zainstalowała,wymagania sprzętowe chyba spełniam,ale gra straaaasznie wolno chodzi,co chwile sie zacina(myszka wolno łazi itp.).Jeśli ktoś byłby w stanie mi pomóc byłbym wdzięczny.

PS.Nie istalowałem żadnych łatek do gry :).
PS2.Oto mój sprzęt:

Procek:Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.06 GHz (2 CPUs)
Grafik:NVIDIA GeForce 7300 LE
Pamięć:512 MB RAM
DirectX 9.0 i kompatybilna karta dźwiękowa
Windows XP Home Edition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

1 zainstaluj patch
2 wejdź w ustawienie i wybierz zakładę odpowiednią ( nie pamiętam jak sie nazywa ), i tam możesz zmieniać szybkość ruchu myszki
3 myślę, że Ci wolno chodzi bo masz mało ram''u
4 popróbuj zmieniać ustawienia może trafisz na takie, że nie będzie ścinało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

witam koledzy zrobilem formata kompa chce zainstalowac tdu i wyskakuje mi taki komunikat 1:The InstallScript engine is missing from this nachine.If available,please run ISScript.msi,or contact your support personnel for further assistance pomozcie co mam zrobic aha oczywiscie mam orginała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

dzieki linux za pomoc udalo sie heh mam nadzieje ze nie bede mial innych problemow ale nadzieja matka głupich heh nie mozliwe zeby w tdu nie bylo problemow pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Siemka.
Mam mały problemik z grą TDU... Otóż:
Wczoraj, zadowolony, wróciłem ze szkoły na chatę, i zobaczyłem na stole wcześniej zamówiony w sklepie www.3kropki.pl egzemplarz tej oto właśnie gry. Ogarnęła mnie ogromna radość :) Tak... Do czasu...
No więc: włączam TDU, normalnie podaję numer seryjny i nick...Działa!:) Ok, no to trzeba by sprawdzić ustawienia grafiki...Pppffff NISKIE xD No to od razu ustawiam na max bo komp-rakieta :D To teraz trzeba zacząć w końcu JEŹDZIĆ...OK Jest to lotnisko, wybieram kolesia, ląduję na O''ahu i jestem u dealera samochodowego... Ok, wybieram sobie Lotusa Elise na 10 min. i potwierdzam...ZWIECH!!!:(( I tak samo jest za każdym razem, raz po przejechaniu wyścigu, a to raz po kupnie nowego( znaczy sie 1szego) auta...:((( I co ja teraz zrobię? Ludzie,proszę, pomóżcie mi, ponieważ bardzo mi na tym zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować