• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

mam problem z TDU.
Kiedy ma sie pojawic okno wczytywania (logo test drive unlimited, niebieski pasek i wczytywanie...) to tak sie rozjasnia nie do konca i zwiesza. Nie moge dalej juz wbijac procentow bo nie da sie zapisac wwec stoje na tym 36 procencie. Patch jest zainstalowany. Wiec co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.11.2007 o 20:10, Sebo7 napisał:

sprubój odinstalować i zainstalować ( zapisz zapisy gry )

zrobilem to jzu wczesniej i nadal jest to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy jeśli mam kartę Radeon 9000 PRO (a w kartach nie współgrających z tą grą jest tylko Radeon 9000), to czy gra nie będzie działać? Czy np gra będzie działać ale nie w pełnych wymiarach graficznych. Bo włączam grę, jest przez kilka sekund czarny ekran i się wyłącza. Czy to jest wina karty czy jakiś ustawień? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

witam ja ostatnio tez mam problemy z gra! kiedys wszystko dzialao jak powinno teraz uruchamiam gre wybieram autko i... i tu zaczynaja sie problemy bo albo gra wiesza sie podczas naspisu "trwa zapisywanie" lub po paru sekundowej jezdie po wyspie!!! co jest grane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pisalem juz kiedys: zmien samochod, tak, aby przeniesc sie do innego domu, po czym wyjdz normalnie z gry i odpal ja ponownie i wyjedz z garazu, powinno byc ok

Alien88
Na tej karcie zapomnij o grze. Minimum, na jakich udawalo sie odpalic gre to Radeon 9550 lub GF 6600, Radeon 9000 za diabla nie starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak ci sie tak zrobi to to pomaga, ale powinno zwykle chodzic normalnie. A pomoglo?

PS. Uzywaj przycisku odpowiedz, bede widzial ze ktos mi odpowiedzial na moj post od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.11.2007 o 18:15, fifomaniak napisał:

Jak ci sie tak zrobi to to pomaga, ale powinno zwykle chodzic normalnie. A pomoglo?

PS. Uzywaj przycisku odpowiedz, bede widzial ze ktos mi odpowiedzial na moj post od razu :)

no sorka zapomnialem o tym :) wiesz lekko bylem **ZŁY** ze gra szwankuje!
a pomoglo juz sobie smigam po Oahu! Jednak teraz przesiadka na call of duty 4 polecam!!!!!
szczegolnie misje snajpera jest masakryczna!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam serdecznie ja mam mega problem z TDU ;/ :D wczesniej grałem bardzo duzo mam wszystko odblokowanr itp., lecz zrobiłem sobie przerwe około 2m-c i teraz klops bo nie moge zagrac jak cos mam zaktualizowane do 1,66,a :D a problem to polega na tym ze pisze mi nieprawidłowy kod uwierzytelniający czy jakoś tak
CZy ktos miał taki problem lub jak go zlikwidowac bo ja chce pograc w moje ukochane TDU
POMOCY !! dizeki za odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem.
Mianowicie kiedy wlaczam TDU laczy sie do serwera i klops, pisze ze serwery tdu sa niedostepne(wybralem profil online) a np. w CS''ie tez mi pisze ze serwery sa not-responding (wszystkie)
co mam zrobic juz 5 razy przeinstalowywalem mialem taki sam problem jak sebo82 ale pomoglo po jakims czasie a teraz to!
Kiedy bede mogl spokojnie pojezdzic po Oahu i trenowa z moim klubem prosze pomozcie. I nie piszcie psootw typu A w jakim klubie. Zapytacie sie o to dopiero p udzieleniu rady
Czy am do gry wylaczac Xfire??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

czasami nie łączy z serwerem bo są pełne, więc spróbuj za jakiś czas
ja np. kiedyś odczekałem 30 minut i działało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wtam mianowicie mam taki problem kupiłem gre oryginalą wersje polską i niemoge grac multi player czyli on line bo wyskakuje że jest dostepna nowa wersja test drive aby muc grac zaktualizuj gre czy to oznacza że na darmo kupiłem gre bo i tak musze ściągnać cała nową wersje na pc z neta?? prosze o pomoc jesli to tylko jakas latka to jaka i skąd ją wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie musisz ściągać całej gry z netu (zresztą niby jak?). Najnowszy patch do TDU to 1.66A i jest do ściągnięcia ze strony gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak, wystarczy tylko ściągnąć i zainstalować patcha 1.66A PL. ;)
Link tutaj: ftp://eros.gram.pl/motogames/test_drive_unlimited_pl_patch_166a.zip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

tak szczeże to się da siciągnac pełną wesje z neta bo miałe male jest g.... warta bo sie wiesza i psuje więc nie polecam oryginał jest the best ALE CO Z TYM PADEM:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować