• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 18.06.2007 o 12:11, Van Mark napisał:


>
> Ehhh panowie, czytajcie posty ze zrozumieniem,bo to już kolejna osoba się skarży że gra
wywala
> się przy wjeździe na obszar Pu''uloa. CD Projekt już daaawno wypuścił patcha który to
naprawia,
> podaje linka, który jest podany na każdej stronie forum w poście Akashiego
>
> ftp://ftp4.gram.pl/pub/pl/test_drive_unlimited/patch/test_drive_unlimited_pl_patch_pu''uloa_fix.zip


Czy myślisz że ja jestem tak CIEMNY i nie wiem dlaczego o tym pisze?
Chyba nie sądzisz że niezainstalowałem patcha.
A tak na marginesie to ten Twój link nie działa NIGDY.Zawsze nie otwiera się strona !!!



Jak Ci gra nie działa,to ją przeinstaluj.A linka podałem Ci tego,który daje Akashi w swoim poście na każdej stronie,więc miej pretensje do innych osób że link nie działa,a nie do mnie.Troche kultury też by Ci się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, słyszałem, że patch może spowodować, że nasze aktualne save''y mogą nie działać. Czy to jest możliwe? Bo nie wiem czy zaczynać grać czy poczekać na patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.06.2007 o 17:54, Nick126 napisał:

Witam, słyszałem, że patch może spowodować, że nasze aktualne save''y mogą nie działać. Czy
to jest możliwe? Bo nie wiem czy zaczynać grać czy poczekać na patcha.


Dawaj zrodlo. W twoja informacje raczej watpie to jeszcze bardziej by wkurzylo graczy ktorzy i tak sa juz zniecierpliwieni czekaniem na tego patcha. A gdyby mial on powodowac ze save''y by nie chodzily to mysle ze Atari musialoby przenosic swoja siedzibe do jakiejs tajnej siedziby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na co dzień śledze temat o TDU na forum.purepc.pl i tam takie info zostało podane. To nie jest pewne tylko jakieś domysły albo coś... już dokładnie nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0



Dnia 18.06.2007 o 17:58, fifomaniak napisał:

Dawaj zrodlo. W twoja informacje raczej watpie to jeszcze bardziej by wkurzylo graczy ktorzy
i tak sa juz zniecierpliwieni czekaniem na tego patcha. A gdyby mial on powodowac ze save''y
by nie chodzily to mysle ze Atari musialoby przenosic swoja siedzibe do jakiejs tajnej siedziby
:P


Wszystko możliwe.Mnie też to się obiło o uszy.
Wiecie ! Ja już dwa razy pisałem recenzje TDU. Ale nie było w niej pochlebstw tylko rzetelna nagana za oszustwo
Możemy BARDZO lubić tę GRE,ale trzeba też rzetelnie wytykać błędy. Sumując- sprzedano Nam NIEWARTOŚCIOWY produkt po bardzo wartościowej cenie.I mają Nas w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Najfajniej tłumaczy Błędy POMOC techniczna gram.pl.Dostałem jedną odpowiedz że związane jest to z programami antywirusowymi że one powodują błędy (nam Pande) CIEKAWE podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.06.2007 o 19:07, Van Mark napisał:

Wiecie ! Ja już dwa razy pisałem recenzje TDU. Ale nie było w niej pochlebstw tylko rzetelna
nagana za oszustwo
Możemy BARDZO lubić tę GRE,ale trzeba też rzetelnie wytykać błędy. Sumując- sprzedano Nam
NIEWARTOŚCIOWY produkt po bardzo wartościowej cenie.I mają Nas w nosie.


A dlaczego niewartościowy produkt? Ja go kupiłem po dobrej cenie :) 65zł na oryginał(w foli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 18.06.2007 o 19:17, Nick126 napisał:

A dlaczego niewartościowy produkt? Ja go kupiłem po dobrej cenie :) 65zł na oryginał(w foli).


Zależy gdzie kupujesz FAKT. I jesteś w pełni zadowolony ?Wszystko OK? Brak pretensji ?
Albo masz stalowe nerwy.Można nie czepiając się za bardzo-napisać małą książkę o wszystkich potknięciach wydawcy.
Gram na PC i zastrzegam że niewiem jak TDU sprawuje się na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

witam mam cholerny problem otóż po instalacji TDU nie mogę stworzyć profilu online pomimo że mam konto na gamespy mam wyłączonego firewalla i inne tego typu programiki.... Mam już z 8 profili za każdym razem pisze że ni emożna sie połączyć z serwerem TDU sprawdź ustawienia... POMOCY!!!!!!! Mam oryginała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.06.2007 o 20:20, krzykos napisał:

wie ktoś kiedy wyjdzie ten path i czy wogule w tym miesiącu


Być może jutro :) Bądźmy dobrej myśli. Na forum Atari powiedzieli, że do 20 czerwca wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Teraz z kolei ja mam do Was pytanie. :)
Ostatnio zauważyłem pewien błąd, który uniemożliwia mi skończenie jednego wyścigu. Wyścig ten nazywa się "Wielkie wyzwanie" - screen 1. Błąd ten pojawia się 0,5 kilometra przed metą (!) - screen 2. Jechałem wyścig 4 razy i za każdym razem w tym samym miejscu wywalało mnie do Windowsa. Po prostu, gra się scieła i koniec. Dodam, że gdy grałem offline, takiego błędu zupełnie nie było. Czy ktoś miał już taki problem?

Pozdrawiam.

20070618221248

20070618221259

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.06.2007 o 22:13, kuko7 napisał:

Teraz z kolei ja mam do Was pytanie. :)
Ostatnio zauważyłem pewien błąd, który uniemożliwia


Jeśli te screeny są z Twojego wyścigu to zwr.óć uwage jakim wozem jedziesz (wyścig B-C) a Ty masz A.
Błąd screna ?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sam robiłem te screen''y, jednak nie podczas wyścigu, a w jeździ dowolnej. :)
W wyścigu jechałem Ferrari F430. Czekam na następne propozycje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 18.06.2007 o 17:52, metlife napisał:

Jak Ci gra nie działa,to ją przeinstaluj.A linka podałem Ci tego,który daje Akashi w swoim
poście na każdej stronie,więc miej pretensje do innych osób że link nie działa,a nie do mnie.Troche
kultury też by Ci się przydało.


Jednak musze to napisać : Miły!!! Czytaj ze zrozumieniem tekstu pisanego !!!
1-Nie pisałem że Gra nie działa
2 - ZA ZA Pu"ulpa a NIE w miasteczku
3- Link i tak nie działa pretensji nie mam ale sprawdż najpierw nim podasz namiar.
4-Przeinstaluj swoją gre mnie do tego nienamuwisz
5- Teraz to już chyba wszystko było kolturalnie NO NIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.06.2007 o 23:12, kuko7 napisał:

Sam robiłem te screen''y, jednak nie podczas wyścigu, a w jeździ dowolnej. :)
W wyścigu jechałem Ferrari F430. Czekam na następne propozycje. ;)


Może to niepoważne rozwiązanie ALE zmień samochód na FARBOUD Gts P 2005
Ta Gra ma swoje zachcianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak drobna rada..jak chcecie się bardziej pobawić setupem gry pokopcie w plikach będących w
C:\TestDRIVE Unlimited\Euro\Bnk\FX
Udało mi się ustawić wszystko tak że gierka pomimo full detali ...nawet nie zarywa. Fakt wykopałem latające śmieci ptaki i zielsko(bo co zielsko robi w mieście i czemu po mieście tyle śmieci lata).
Na tym zyskałem jakieś 20~30 FPS.
A po zabawie w wyżej wymienionym katalogu..dodatkowo jakieś 15.
W tych tam plikach jest wszystko..od sposobu teksturowania po zupę grzybową :) czyli wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.06.2007 o 00:59, S.V.P.A.M napisał:

Tak drobna rada..jak chcecie się bardziej pobawić setupem gry pokopcie w plikach będących w

C:\TestDRIVE Unlimited\Euro\Bnk\FX
Udało mi się ustawić wszystko tak że gierka pomimo full detali ...nawet nie zarywa. Fakt wykopałem
latające śmieci ptaki i zielsko(bo co zielsko robi w mieście i czemu po mieście tyle śmieci
lata).


Boją się sprzątać bo za szybko jeżdzimy Hi Hi Hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam serdecznie nie wiem co sie stało z moim TDU lecz nie mogę go odpalić nawet po przeinstalowaniu z okna wyrzuca mnie do windowsa XP. i pisze ze wystąpił problem z aplikacją TDU.exe i zostanie ona zamknięta. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam Deepack

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować