• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 13.06.2007 o 14:48, Davka32 napisał:

Czyli Wam Atari wcale nie powiedziało że terminem jest połowa czerwca (mid-june) ?
Oby to nie było wodzenie za nos (w wykonaniu Atari).


jak zauważyłaś powiedziało w okolicach połowy czerwca a nie dokładna date dlatego tez nie chciałbym robić zamętu z jakimiś datami rzucanymi tak na "oko" skoro Atari jednoznacznie się nie określiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.06.2007 o 09:28, metlife napisał:

Ciekawie sie zapowiada z tym patchem,a ponoć miał działać z każdą wersją językową.Tak się zastanawiam,czy
CD Projekt tego patcha nie schrzani przy jego polonizacji,a tak w ogóle...panowie,jeśli już
chcecie coś polonizować,to róbcie to tak żeby gra potem chodziła płynnie,a jak nie potraficie
tego zrobić,to nie zabierajcie się za takie rzeczy.Język angielski nie jest trudny,a na naukę
nigdy za późno.Spellforce 2 udało wam się schrzanić tak,że bez patchy nie dało się grać,tak
jak w TDU był problem z płynnością gry i wyświetlaniem grafiki w odpowiedniej rozdziałce.Teraz
dobraliście się do TDU,więc może ostrożnie obejdźcie się z tym patchem jeśli trzeba go będzie
przerobić, by nie było tak,że znów trzeba będzie czekać na kolejnego patcha,bo przy poprawianiu
tego który ma wyjść zrobiliście jakiś błąd.


Wszystkie wersje językowe mają te bugi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.06.2007 o 18:20, Nexx napisał:

Wszystkie wersje językowe mają te bugi :P

Ale nie musisz pisac drugi raz tego samego co ja napiesalem, naprawde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 13.06.2007 o 13:05, fifomaniak napisał:

2) Informacja o patchu ze MOZE nie dzialac z polska i rosyjska wersja gry NIE JEST, powtarzam
NIE JEST OFICJALNA. Podal ja ktos na forum, ale nie byl to ktos nalezacy do zespolu Atari (w
przypadku TDU nie widzialem niekogo innego niz The_Mole) wiec info nie jest z wiarygodnych
zrodel.



A kojarzysz usera o nicku "tenebra" ?
jak dla mnie wysatarczajaco wiarygodne. Skoro polska i ruska wersja to jedyne wersje zlokalizowane w pelni (lacznie ze sciezka dialogowa i voiceoverem) to wcale mnie nie dziwi ze wlasnie tak z patchem bedzie.
Niemniej jednak jedyne co chcialem uslyszec to "najpozniej pare dni po premierze" czy cos. Nie wiem czemu obawialem sie ze patcha w polskiej wersji nie zobaczymy wogole, niewazne, powiedzmy ze mialem zly sen :}

pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.06.2007 o 20:41, Lizard666 napisał:

A kojarzysz usera o nicku "tenebra" ?
jak dla mnie wysatarczajaco wiarygodne. Skoro polska i ruska wersja to jedyne wersje zlokalizowane
w pelni (lacznie ze sciezka dialogowa i voiceoverem) to wcale mnie nie dziwi ze wlasnie tak
z patchem bedzie.
Niemniej jednak jedyne co chcialem uslyszec to "najpozniej pare dni po premierze" czy cos.
Nie wiem czemu obawialem sie ze patcha w polskiej wersji nie zobaczymy wogole, niewazne, powiedzmy
ze mialem zly sen :}

pozdr!


A kimze jest wlasnie ten "tenebra"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam problem z grą.Jak chce włączyć wyskakuje,błąd TDU.exe i to wyślij raport/nie wysyłaj.Przeinstalowałem grę i nic z tego.Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.06.2007 o 20:57, Alexx1 napisał:

A ja mam problem z grą.Jak chce włączyć wyskakuje,błąd TDU.exe i to wyślij raport/nie wysyłaj.Przeinstalowałem
grę i nic z tego.Jakieś pomysły?


Jaka masz karte graficzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przeczytałem cały ten wątek i najbardziej podobaja mi sie takie posty:
a) Patch poiprawiający bugi w grze wyjdzie na początku maja

kilka postów dalej czytam...
b) Patch wyjdzie w połowie maja

kilka postów dalej kolejny optymista pisze...
c) Prace nad patch''em rozpoczeły sie późno więc wyjdzie pod koniec maja

kilka podstron dalej w tym wątku,następny udający że coż tam wie - pisze...
d) Patch wyjdzie w połowie czerwca

mamy połowę czerwca i teraz ja udam takiego "wszystko-wiedzącego" i napisze

Patch''a nie spodziewajcie sie wcześniej niż we wrześniu - jesli wogóle się ukaże.

p.s.
Proponuje na pytania w stylu "kiedy ukaże sie ten patch?" odpowiadać - "niewiadomo kiedy" a nie podawać terminy wyssane z palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

dokładnie :) , zresztą czy jest już patch, czy nie można sprawdzić na oficjalnym forum TDU, zajmie to chwilę i unikniemy takich właśnie pytań. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 14.06.2007 o 04:50, Mr.Przyjemny napisał:

p.s.
Proponuje na pytania w stylu "kiedy ukaże sie ten patch?" odpowiadać - "niewiadomo kiedy"
a nie podawać terminy wyssane z palca.


terminy nie sa i nie byly wziete "z kosmosu" - to Atari przeklada premiere patcha coraz to o pare tygodni, sprawdz sobie oficjalne forum Atari to zobaczysz.

fifomaniak - j.w., odsylam do forum.
sam wolalbym wierzyc ze patch bedzie od razu dzialal z moja wersja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przed minutą dostałem od Atari wiadomość o patchu na PC. PODAJCIE KONKRETY KIEDY !!!!
Napisali że zrobią porządek z OSZUSTAMI . Nareszcie.Aha dodają dwa niezłe autka za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Prawdę mówiąc to od blisko trzech tygodni wiadomo, że m.in patch zrobi porządek z oszustami i że będą do niego dodane dwa samochody: Audi RS4 i Skyline GT-R R34. Patch powinien się ukazać na dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.06.2007 o 13:18, fifomaniak napisał:

Nic nie mowie ale wiem ze tak z crackiem jest, albo wywal cracka jak ci sie nie chce plytki
wkladac leniuchu albo kup sobie oryginala jesli go nie masz


Mam oryginalnego!
CDKey z pudełka, Płyta w napędzie :/
Żadnych cracków ani nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.06.2007 o 22:55, krzykos napisał:

Mam nadzieje że path wyjdzie przed 17 czerwca 2007 .

a co jest 17-go czerwca?
ja bym sobie nadzieji nie robil... bo nawet jak wyjdzie to dla nas (userow wersji pl) bedzie dostepny dopiero jakies pare dni pozniej, jak z reszta nas juz informowano ;)
nie licz na 17 - bez sensu ;)
ja tam smigam po necie caly czas i jest wszystko good ;)
pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować