• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Witam mam taki problem z graniem online ,a mianowicie wiekszosc ludzi ktorych spotykam strasznie mi laguja. Jesli juz kogos spotkam w grze i potem staram sie do niego dojechac ta osoba stoi w miejscu po czym znika. Wiec pewnie jest taki lag ze gosc juz sobie gdzies odjechal. Przez 4 dni grania spotkalem tylko 3 osoby z ktorymi moglem normalnie pogadac i sie poscigac. Mam net 512 k/b i oczywiscie w chwili grania nic z netu nie sciagam.
Jesli ktos ma podobny problem albo cos na ten temat wie prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. U mnie gra zainstalowała się bez problemów ale na tym koniec dobrych wieści. Przy odpalaniu moge sie popatrzec na krecacą się ikonke płyty, a po chwili napęd staje i gra nie rusza.
Czytałem już na jakimś forum, że kilka osób to sygnalizowało, a co dziwniejsze gra rusza z crackiem NoCD... czyli co? mam oryginalną uszkodzona płytę? Czy może jest inny powód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.04.2007 o 13:04, Kenad napisał:

Witam. U mnie gra zainstalowała się bez problemów ale na tym koniec dobrych wieści. Przy odpalaniu
moge sie popatrzec na krecacą się ikonke płyty, a po chwili napęd staje i gra nie rusza.
Czytałem już na jakimś forum, że kilka osób to sygnalizowało, a co dziwniejsze gra rusza z
crackiem NoCD... czyli co? mam oryginalną uszkodzona płytę? Czy może jest inny powód?



crackowac oryginal? profanacja LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0


1. masz jakieś wirtualne lub inne programy które blokują prawidłową weryfikacje płyty (czasami także tak się dzieje jeśli lekko przesadzimy z konfiguracją antywirusa czy innego programu blokującego dostępu aplikacji do rejestru systemu windows)
2. zainstaluj najnowsze stery do płyty głównej ewentualnie najnowszy firmware
3. zmień tryb transferu z "DMA" na "tylko PIO"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Z tego co zapowiadało Atari to nie planują dodać tych samochodów w jakiejś aktualizacji.

Zwracam się do innych także z wielką prośbą byście pisali tylko o problemach czy kwestiach technicznych a luźną rozmowę na temat gry prowadźcie w temacie ogólnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Akashi a czy ten patch poprawi taki błąd jak jest np. u mnie? Czyli że nie widać graczy w sieci,a jak mi się wyświetli utracono połączenie sieciowe to widać wszystkich.Nie wiem czy to wina tych portów(nie wiem czy mam odblokowane) ,czy mojej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Mam problem. Czasami jak zaczynam grać to dziwnie mi migają tekstury (niektóre elementy na ekranie migają), nie wiem co to znaczy. Raz tak jest, a raz nie. Zazwyczaj pomaga zmiana rozdzielczości.
Mam Nvidię 7300 GT. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.04.2007 o 15:57, Martin93 napisał:

Witam. Mam problem. Czasami jak zaczynam grać to dziwnie mi migają tekstury (niektóre elementy
na ekranie migają), nie wiem co to znaczy. Raz tak jest, a raz nie. Zazwyczaj pomaga zmiana
rozdzielczości.
Mam Nvidię 7300 GT. Proszę o pomoc.

Pomaga ALT+TAB,nic więcej nie można zrobić narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.04.2007 o 15:54, Przemoo08 napisał:

Akashi a czy ten patch poprawi taki błąd jak jest np. u mnie? Czyli że nie widać graczy w sieci,a
jak mi się wyświetli utracono połączenie sieciowe to widać wszystkich.Nie wiem czy to wina
tych portów(nie wiem czy mam odblokowane) ,czy mojej wersji gry.

Jeśli wam to pomoże zamieszczę screena z moim anty-virusem...tam jakoś trzeba odblokować porty tylko nie wiem jak.

20070418160704

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.04.2007 o 16:17, Adin92 napisał:

kurcze u minie też migają tekstury !! poda ktoś linka do najnowyszych sterowników nvidi ???

Link w przypiętym poście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.04.2007 o 16:17, Adin92 napisał:

kurcze u minie też migają tekstury !! poda ktoś linka do najnowyszych sterowników nvidi ???

Nie ma na to rady po prostu wciskasz flage między CTRL a Alt i za chwile znowu podświetlasz gre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.04.2007 o 17:01, cooper232 napisał:

> kurcze u minie też migają tekstury !! poda ktoś linka do najnowyszych sterowników nvidi
???
Nie ma na to rady po prostu wciskasz flage między CTRL a Alt i za chwile znowu podświetlasz
gre :)

U mnie jest tak samo-zrzucam gre na pasek potem z powrotem na pulpit i gra gitara-;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować