• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Akashi

Test Drive Unlimited - oficjalny temat Pomocy Technicznej

Pytanie

Jeżeli masz jakiś problem z zainstalowaniem gry Test Drive Unlimited, albo uruchamiasz grę i pojawia Ci się czarny ekran lub gdy nie masz zielonego pojęcia czemu nagle pojawia się jakiś komunikat podczas gry to ten temat powstał właśnie z myślą o Tobie.

W tym temacie możesz zgłaszać swoje problemy dotyczące wszystkich problemów z instalacją, uruchomieniem czy działaniem gry Test Drive Unlimited.

Zachęcamy także do czytania postów poprzedników. Możliwe, że jakiś użytkownik napotkał się na taki sam problem jak Ty i umieścił we wcześniejszych postach rozwiązanie problemu. Co może zaoszczędzić czasu oczekiwanie na odpowiedz.

Temat ten poświęcony jest tylko problemom związanych z kwestiami technicznymi, wszystkie inne rozmowy na temat gry proszę prowadzić w temacie:
Test Drive: Unlimited” pod poniższym linkiem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&u=2881

Oczywiście przed zgłoszeniem jakiegoś problemu proponujemy najpierw upewnić się, że dany problem nie został opisany w naszej bazie pomocy technicznej pod poniższym linkiem: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=869 oraz czy posiadany komputer spełnia minimalne wymagania gry, a także czy posiada najnowsze sterowniki.

Wymagania gry znajdują się pod poniższym linkiem jeżeli macie jakieś wątpliwości czy gra będzie wam działać sprawdźcie najpierw wymagania zanim zaczniecie zadawać kolejne niepotrzebne pytania: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=1182

Na stronie gdzie będziecie mogli porównać z własną konfiguracją komputera: http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Wszystkie posty nie związane z problemami czy kwestiami technicznymi będą usuwane!!!

pozdrawiamy,
zespół Pomocy Technicznej CD Projekt

20070403163612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4093 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 09.06.2007 o 15:52, pan m. napisał:

A czego nie może być na 20%?Czego chcesz mieć koniecznie od początku?


A co to za zabawa, jak ktoś na 20% ma wszystkie najlepsze fury i (sprawdzałem) ponad 1 bilion kasy? Wolałbym zapracować na to sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No to nie mozesz stworzyc? Nie kumam twojej prosby jak masz problem z utworzeniem gry ze Ci sie kasuje sejw to sciagnij sobie obojetnie jaki i daj po prostu "Nowa gra" i po problemie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.06.2007 o 16:49, fifomaniak napisał:

No to nie mozesz stworzyc? Nie kumam twojej prosby jak masz problem z utworzeniem gry ze Ci
sie kasuje sejw to sciagnij sobie obojetnie jaki i daj po prostu "Nowa gra" i po problemie...


Próbowałem, wtedy save sie po prostu kasuje. No ale bez przesady - czy to wielki problem stworzyć nowy profil i wysłać? Nie kapuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.06.2007 o 16:58, Orik K. napisał:

Próbowałem, wtedy save sie po prostu kasuje. No ale bez przesady - czy to wielki problem stworzyć
nowy profil i wysłać? Nie kapuję...


Posluchaj ,sciagnij jakis sejw, 20%, 50 %, 10% never mind, wklej go tam gdzie trzeba zaladuj i nacisnij nowa gra na tym profilu wtedy nie powinien sie kasowac to juz gdzies bylo mowione z tego co pamietam to mowili ze dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.06.2007 o 21:49, Przemoo08 napisał:

F**k,że się tak brzydko wyrażę ! Ścigam się dzisiaj w bezpośrednich wyzwaniach,wygrywam około
10 razy patrze na ranking i... klops,utknąłem na 38 pozycji . Dzieje się tak już około z tydź.
i to nie tylko mój problem , bowiem inni gracze cały czas mają taką samą pozycję i tyle samo
pkt. :( A szlag by trafił to TDU ! Już mnie ^$^&$* to ! ATARI niech wreszcie coś z tym zrobi
!

P.S. Może za bardzo się zdenerwowałem ale naprawdę to jest krótko mówiąc CHORE :(

Widzę,że nikt się tym zbytnio nie zainteresował.Tak więc pytam : czy wy też tak macie,czy to jest jakiś błąd który da się naprawić >?<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy TDU chodziło by przyzwoicie na takim sprzęcie:
Athlon 3000+
1GB RAM
GF 6600 128 MB ??
Czy warto kupować grę czy tylko bym się męczył ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.06.2007 o 21:01, Ronx napisał:

Czy TDU chodziło by przyzwoicie na takim sprzęcie:
Athlon 3000+
1GB RAM
GF 6600 128 MB ??
Czy warto kupować grę czy tylko bym się męczył ?

Na średnich detalach powinno ci ładnie polecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.06.2007 o 21:01, Ronx napisał:

Czy TDU chodziło by przyzwoicie na takim sprzęcie:
Athlon 3000+
1GB RAM
GF 6600 128 MB ??
Czy warto kupować grę czy tylko bym się męczył ?

Wg oficjalnych wymagań jak pewno przeczytałeś nie będzie chodzić wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ile ja problemow z ta gra mam to jest masakra:/ Pomijam juz artefakty bo zainstalowalem te proponowane sterowniki i jest ok. ale za to teraz srednio co 500metrow gra sie wiesza. z glosnikow slychac takie krotkie pierdniecia. zwisa tak z 7-10 sekund po czym najczesciej zatrzymuje sie na jakims drzewie ewentualnie samochodzie. jest to troche wkurzajace bo srednia przyjemnosc zwalic wyscig tylko dlatego ze sie wiesza. i jeszcze ciekawe jest to ze to wystepuje w zarowno 800x600 medium jak na 1024x768 high z aa x2.
oczywiscie mam geforca;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.06.2007 o 18:05, szopsss napisał:

Ile ja problemow z ta gra mam to jest masakra:/ Pomijam juz artefakty bo zainstalowalem te
proponowane sterowniki i jest ok. ale za to teraz srednio co 500metrow gra sie wiesza. z glosnikow
slychac takie krotkie pierdniecia. zwisa tak z 7-10 sekund po czym najczesciej zatrzymuje sie
na jakims drzewie ewentualnie samochodzie. jest to troche wkurzajace bo srednia przyjemnosc
zwalic wyscig tylko dlatego ze sie wiesza. i jeszcze ciekawe jest to ze to wystepuje w zarowno
800x600 medium jak na 1024x768 high z aa x2.
oczywiscie mam geforca;]



Pewnie za malo ramu albo kierownica ci gre psuje co juz wielu osobom sie zdarzalo sprobuj odlaczyc kierownice i zagrac na klawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.06.2007 o 19:52, fifomaniak napisał:

> Ile ja problemow z ta gra mam to jest masakra:/ Pomijam juz artefakty bo zainstalowalem
te
> proponowane sterowniki i jest ok. ale za to teraz srednio co 500metrow gra sie wiesza.
z glosnikow
> slychac takie krotkie pierdniecia. zwisa tak z 7-10 sekund po czym najczesciej zatrzymuje
sie
> na jakims drzewie ewentualnie samochodzie. jest to troche wkurzajace bo srednia przyjemnosc

> zwalic wyscig tylko dlatego ze sie wiesza. i jeszcze ciekawe jest to ze to wystepuje w
zarowno
> 800x600 medium jak na 1024x768 high z aa x2.
> oczywiscie mam geforca;]
>
>

Pewnie za malo ramu albo kierownica ci gre psuje co juz wielu osobom sie zdarzalo sprobuj odlaczyc
kierownice i zagrac na klawie



z tym ze ja gram na klawie:P ja tej gry nie rozumiem albo artefakty albo inne problemy. moze i to ram ale jak wyjasnic to ze gralem "bez problemow" jeszcze nie dawno i wszystko bylo ok
"bez problemow" chodzi o to ze dalo sie jakos grac a teraz to jest masakra z tymi zwiechami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

m? Co jest?
Włączam TDU, wszystko pięknie jak zaczyna łączyć z serwerami i nagle "Jest najnowsza wersja TEST DRIVE UNLIMITED..." no to wciskam, ze chce ściągnąć apdejta.
A on co? Wywala mi do Firefoxa na strone www.none.com :/
Nigdzie nie znalazlem zadnego patcha bym mógł grać on-line!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.06.2007 o 21:01, Ronx napisał:

Czy TDU chodziło by przyzwoicie na takim sprzęcie:
Athlon 3000+
1GB RAM
GF 6600 128 MB ??
Czy warto kupować grę czy tylko bym się męczył?


Mam dokładnie taką konfigurację o jakiej piszesz i w 1024x768 bez HDR gram sobie w najlepsze. Dodam tylko, że od czasu "World of Warcraft" nic mnie tak nie wciągneło jak "Test Drive Unlimited"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.06.2007 o 01:35, Wolfer napisał:

m? Co jest?
Włączam TDU, wszystko pięknie jak zaczyna łączyć z serwerami i nagle "Jest najnowsza wersja
TEST DRIVE UNLIMITED..." no to wciskam, ze chce ściągnąć apdejta.
A on co? Wywala mi do Firefoxa na strone www.none.com :/
Nigdzie nie znalazlem zadnego patcha bym mógł grać on-line!


Nic nie mowie ale wiem ze tak z crackiem jest, albo wywal cracka jak ci sie nie chce plytki wkladac leniuchu albo kup sobie oryginala jesli go nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.06.2007 o 21:03, szopsss napisał:

z tym ze ja ram na klawie:P ja tej gry nie rozumiem albo artefakty albo inne problemy. moze
i to ram ale jak wyjasnic to ze gralem "bez problemow" jeszcze nie dawno i wszystko bylo ok
"bez problemow" chodzi o to ze dalo sie jakos grac a teraz to jest masakra z tymi zwiechami

Kurde nie wiem TDU jest tak specyficzna gra z tymi problemami ze naprawde nie wiem co zrobic. Co do artefaktow to naciskaj Alt+Tab do skutku, czyli minimalizuj gre do paska i ja z powrotem przywracaj, to pomaga, a Test Drive jest dosc pamieciozerny, nie wiem moze np nie zauwazyles ze antywirus robi ci skana w tle albo cos. Ja gram z Winampem w tle ale czuje ze przy zmianie piosenki mam scine, tak BTW ile masz tego ramu?
Sorry za doubleposta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.06.2007 o 12:46, -=grocal=- napisał:

> Czy TDU chodziło by przyzwoicie na takim sprzęcie:
> Athlon 3000+
> 1GB RAM
> GF 6600 128 MB ??
> Czy warto kupować grę czy tylko bym się męczył?

Mam dokładnie taką konfigurację o jakiej piszesz i w 1024x768 bez HDR gram sobie w najlepsze.
Dodam tylko, że od czasu "World of Warcraft" nic mnie tak nie wciągneło jak "Test Drive Unlimited"

Hmm...to ja już teraz nie wiem co sądzić :P Ty piszesz, że chodziło by spokojnie, MadMan pisze, że wcale, straznik.grozny pisze, że powinno chodzić, a jeszcze inny użytkownik forum (z którym gadałem na gadu) pisze, że może się ostro ciąć w mieście...nie wiem co o tym sądzić ale mniejsza z tym bo zakup chyba troche poczeka. Kupiłem co innego (tzn. zamówiłem :p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.06.2007 o 21:01, Ronx napisał:

Czy TDU chodziło by przyzwoicie na takim sprzęcie:
Athlon 3000+
1GB RAM
GF 6600 128 MB ??
Czy warto kupować grę czy tylko bym się męczył ?

Karta za słaba.Mam taką samą i skacze jak jasna ch*****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.06.2007 o 19:52, Przemoo08 napisał:

> F**k,że się tak brzydko wyrażę ! Ścigam się dzisiaj w bezpośrednich wyzwaniach,wygrywam
około
> 10 razy patrze na ranking i... klops,utknąłem na 38 pozycji . Dzieje się tak już około
z tydź.
> i to nie tylko mój problem , bowiem inni gracze cały czas mają taką samą pozycję i tyle
samo
> pkt. :( A szlag by trafił to TDU ! Już mnie ^$^&$* to ! ATARI niech wreszcie coś z tym
zrobi
> !
>
> P.S. Może za bardzo się zdenerwowałem ale naprawdę to jest krótko mówiąc CHORE :(
Widzę,że nikt się tym zbytnio nie zainteresował.Tak więc pytam : czy wy też tak macie,czy to
jest jakiś błąd który da się naprawić >?<



Mi raz wykasowało wszystkie rankingi(tak jakbym grał od początku), ale zbytnio się nie przejmowałem, bo i tak większość tych ludzi na najwyższych miejscach to cziterzy:P Pojakimś czasie błąd się naprawił i teraz jest już wszystko dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Siema
Mam pytanie:
Czy TDU pójdzie mi na karcie graficznej Ati Radeon 9600 128mb
(AGP)
Mam też 1gb ram.
Proszę, odpowiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować