Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Test Drive Unlimited - dzień trzeci

31 postów w tym temacie

Hakken

Samochodów w TDU dostępnych jest ponad setka, trudno więc z pośród nich wybrać te najciekawsze. Mimo tego dziś kończymy już przegląd katalogu aut, ponieważ w tej grze jest jeszcze kilka ciekawych elementów, o których warto wspomnieć. Jutro dla odmiany zajmiemy się motocyklami.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Test Drive Unlimited - dzień trzeci" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie teksty raczej przypominają ''''Tydzień z supersamochodami''''. Nawiązanie z grą udaje, że jest, bo go tak naprawdę nie ma. Tekstu nie mam zamiaru czytać, gdyż wiedzę o pojazdach mam dostatecznie dużą, aby się nią zadowolić. Z resztą jakos ostatnio moje zainteresowanie samochodami zmalało praktycznie do zera. Gry wyścigowe także nie są na szczycie moich zainteresowań. Z powodami tego nie będę Was bliżej zapoznawał, są dwa. Zdradzę tylko, że jednym jest CDP :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie już doeszdł pre orderek :)
Jak narazie mieszane uczucia co do gry, ale zobaczymy jak będzię wraz z biegeim czasu i postępów w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś doręczono mi TDU. Utworzyłem profil online ale nikt nie gra przez sieć czy to ja coś żle zrobiłem czy poprostu jeszcz nikt w to nie grał? Ale tak pozatym to gierka jest the best. POLECAM niezdecydowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nigdy nie zamówię gry z empiku przez internet. Wchodzę na stronę, patrzę a tam data wysyłki 02.05.2007. ;-(((((((((((((((((((((((((( Od teraz zamawiam tylko pre-ordery na gram.pl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak ustawic sobie sterowanie- czulosc zeby dalo sie jakos jezdzic. jak jest za malo to ie skreca a jak troche wiecej to przy lekkim skrecie obraca mna o 360 !! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować