Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Heroes of Might and Magic V: Tribes of the East - II dodatek do HoMM V

261 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2007 o 08:34, Evil Khan napisał:

Zapowiedziano 2 dodatek do Heroes of Might and Magic V.
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=32636
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=9088

Dla mnie super klimatycznie się zapowiada !

A mnie denerwuje to że jest samodzielny, i kolejne gigabajty twardziela zajęte, ale sam dodatek fajnie się zapowiada, tylko dziwne jest to że twierdzą że ma być to ostatni epizod o wonie z demonami, że niby nie zrobią trzeciego dodatku, a już lepiej było pociągnąć tą tematyke, i skończyć w trzecim albo czwartym dodatku, niż teraz wymyślać coś nowego, bo jeden dodatek to troche mało jak na jeden konflikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A poza tym zamek z orkami to według mnie lekka przesada... Narazie informacji nie ma za wiele, mysle że może ten dodatek nie będzie kiepski, aczkolwiek obawiam się troche. Poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ochłonąłem trochę i po pierwszym zachwycie mam kilka uwag.
Wbijcie się na stronę : http://mightandmagic.uk.ubi.com/
Jest tam news z zapowiedzią dodatku i kilka screenów.
O ile Ghoul jest przedstawiony poprawnie to już np.: taki czarownik z maską i tamburynem mi nie leży zbytnio. Nie można było dać jakiegoś bardziej "poważnego" maga ?
Albo ten koleś z łańcuchem i listkami na głowie (foto 2) - co to ma być ? kamuflaż nieudany ?
Lub Pao Kais - jakoś kiepsko wyglada - mało strasznie i mały jakiś jest - wersja mini tego z Dark M. ?

20070406084222

20070406084402

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja mam HoMM V ,kupiłem jeszce w wersji z ta skrzynia ,ale dodatków jakos niekupuje wystarczy mi to co mam.
Oni zamiast tracić czas na dodatki powinni pracowac nad Heroesem VI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 08:45, Evil Khan napisał:

Dobra ochłonąłem trochę i po pierwszym zachwycie mam kilka uwag.
Wbijcie się na stronę : http://mightandmagic.uk.ubi.com/
Jest tam news z zapowiedzią dodatku i kilka screenów.
O ile Ghoul jest przedstawiony poprawnie to już np.: taki czarownik z maską i tamburynem mi
nie leży zbytnio. Nie można było dać jakiegoś bardziej "poważnego" maga ?
Albo ten koleś z łańcuchem i listkami na głowie (foto 2) - co to ma być ? kamuflaż nieudany
?
Lub Pao Kais - jakoś kiepsko wyglada - mało strasznie i mały jakiś jest - wersja mini tego
z Dark M. ?

Wiesz co oni na tych screenach wygladaja jak jacyś ludzie pół ognia pół ziemi wzieci prosto z cyrku , niewiem co robi ten potwór w masce śmieszny on jest jak dla mnie :].Jak znajde zarz dodam jakies screeny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 08:46, Phelela napisał:

Oni zamiast tracić czas na dodatki powinni pracowac nad Heroesem VI

Pewno pracują równolegle - łatwiej (taniej) robić dodatki i odcinać kupony od sukcesu podstawki niż tworzyć nowy projekt od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 08:45, Evil Khan napisał:

Dobra ochłonąłem trochę i po pierwszym zachwycie mam kilka uwag.
Wbijcie się na stronę : http://mightandmagic.uk.ubi.com/
Jest tam news z zapowiedzią dodatku i kilka screenów.
O ile Ghoul jest przedstawiony poprawnie to już np.: taki czarownik z maską i tamburynem mi
nie leży zbytnio. Nie można było dać jakiegoś bardziej "poważnego" maga ?
Albo ten koleś z łańcuchem i listkami na głowie (foto 2) - co to ma być ? kamuflaż nieudany
?
Lub Pao Kais - jakoś kiepsko wyglada - mało strasznie i mały jakiś jest - wersja mini tego
z Dark M. ?


Zgadzam się z tobą, ten czarownik wygląda śmiesznie i niepasuje kompletnie według mnie do Horosów. No i ten stworek z listkami na głowie też jakos zbytnio mnie nie przekonuje. Moim zdaniem kierunek który obrało Noval nie jest dobry i nie doda im prestiżu. No ale ta ocena może być przedwczesna :P Tak jak napisałem w poście wyżej poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 08:48, Phelela napisał:

Jak znajde zarz
dodam jakies screeny :)

Pozwól, że cię ubiegnę :)
Wygląd miasta, herosa i jeszcze jeden armii.

20070406085233

20070406085239

20070406085247

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 08:51, Marko Pele napisał:

Zgadzam się z tobą, ten czarownik wygląda śmiesznie i niepasuje kompletnie według mnie do Horosów.
No i ten stworek z listkami na głowie też jakos zbytnio mnie nie przekonuje. Moim zdaniem kierunek
który obrało Noval nie jest dobry i nie doda im prestiżu. No ale ta ocena może być przedwczesna
:P Tak jak napisałem w poście wyżej poczekamy zobaczymy.

Może zrobią ludziska jakąś petycję jak z drzewcem i uda się zmienić wygląd jednostek. Nie mniej jednak wkurza mnie, że Nival zrobił z HOMM grę dla dzieci i wszytskie jednostki są takie cacuś grzeczne i mało mroczne by dziciakom się po nocach nie śniły. Wolałbym by HOMM VI miało kategorię 16+ i miało graficznie kliemat conajmniej Dark M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wklejam jeszce troche ,jak dla mnie dziwnych screenów ,dziwnych postaci
Niechce nic mówic ale jak dla mnie ten dodatek bedzie jednym z nieudanych , tak samo jak nieudany był Heroes IV

20070406085522

20070406085556

20070406085608

20070406085622

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 08:57, Phelela napisał:

Tutaj wklejam jeszce troche ,jak dla mnie dziwnych screenów ,dziwnych postaci

Nie dubluj screenów ;)

Dnia 06.04.2007 o 08:57, Phelela napisał:

Niechce nic mówic ale jak dla mnie ten dodatek bedzie jednym z nieudanych , tak samo jak nieudany
był Heroes IV

Może uzasadnisz czemu ? Ze względu na wygląd postaci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 08:55, Evil Khan napisał:

> Zgadzam się z tobą, ten czarownik wygląda śmiesznie i niepasuje kompletnie według mnie
do Horosów.
> No i ten stworek z listkami na głowie też jakos zbytnio mnie nie przekonuje. Moim zdaniem
kierunek
> który obrało Noval nie jest dobry i nie doda im prestiżu. No ale ta ocena może być przedwczesna

> :P Tak jak napisałem w poście wyżej poczekamy zobaczymy.
Może zrobią ludziska jakąś petycję jak z drzewcem i uda się zmienić wygląd jednostek. Nie mniej
jednak wkurza mnie, że Nival zrobił z HOMM grę dla dzieci i wszytskie jednostki są takie cacuś
grzeczne i mało mroczne by dziciakom się po nocach nie śniły. Wolałbym by HOMM VI miało kategorię
16+ i miało graficznie kliemat conajmniej Dark M.

Może Dakr M to troche przesadziłeś ale bardziej mroczny klimat by sie przydał , bo ten rzeczywiscie jest jak dla dzieci wszedzie swiecie słoneczko , wszyscy sa grzeczni -nawet smoki , a postacie atakuja jakby musiały :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 08:59, Evil Khan napisał:

> Tutaj wklejam jeszce troche ,jak dla mnie dziwnych screenów ,dziwnych postaci
Nie dubluj screenów ;)
> Niechce nic mówic ale jak dla mnie ten dodatek bedzie jednym z nieudanych , tak samo jak
nieudany
> był Heroes IV
Może uzasadnisz czemu ? Ze względu na wygląd postaci ?

Sori za dubel screenów ale akurat je wklejałem gdy ty napisałes posta. Według mnie Nival Interativ chce zrobić za duzo naraz i przez to niekóre gry nie sa w pełnni dobre ,w sensie ich obróbki , wyglądu postai itd.
A ty wierzysz że to bedzie hit jakiś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 09:03, Phelela napisał:

A ty wierzysz że to bedzie hit jakiś ?

Wiara,Nadzieja,Miłość ;)
Mało któy dodatek do jakiejkolwiek gry staje się hitem. Myślę, że mimo wszystko będzie trzymał poziom. Nowe jednostki, kampania, herosi, artefakty itp. - dodatek jak dodatek. Lepszy niż Chronicles do HOMM3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój Boże, jak oni dziwnie wyglądają... a ten centaur i szaman.... fajne że są orkowie, ale to chyba jakieś Teletubisie. Ponadto coś mi się wydaje że nie będzie Behemotów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 09:32, Huksi napisał:

Mój Boże, jak oni dziwnie wyglądają... a ten centaur i szaman.... fajne że są orkowie, ale
to chyba jakieś Teletubisie. Ponadto coś mi się wydaje że nie będzie Behemotów...

Centaur pasuje mi do orków jak wódka do piwa - nie mieszać !!
Bohemoty może dadzą jako wolne (w sensie nie zrzeszone w zamku) jednostki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na dodatek trzeba spokojnie poczekać Przecież ma się on ukazać dopiero jesienią, więc wszystko zostanie jeszcze poprawione. Wczoraj byłem trochę niezadowolony, jednak teraz trochę zaczynam nabierać optymizmu. Brak behemotów z pewnością będzie dosyć dotkliwy, jednak jak do tej pory Nival mnie nie zawiódł i sądzę, że z dodatkiem będzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko samodzielny dodatek nie spowodował zwiększenia wymagań sprzętowych, przecież H5 wcale brzydkie nie były :P. Liczę na to, że drugi dodatek dorobi się porządnego intra (cutscenki) a nie zwykłego in game tak jak to było w pierwszym dodatku. No i chyba czeka mnie jeszcze zakup Dark Messiah żeby dokładnie wiedzieć co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że będą orki-to moja ulubiona rasa w każdej grze:)
A będzie działać, że będą krasnoludy i orki??? bo mam dodatek Kuźnia Przeznaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować