Zaloguj się, aby obserwować  
tykus

Quiz Manga & Anime

439 postów w tym temacie

Dnia 10.01.2008 o 10:43, Vincent Law napisał:

1 odcinek OP, jak Monkey D Luffy znalazł się w beczce którą wyłowili piraci Piratki
Pięknej i Grubej?

Schował się w niej bo jego łódkę wciągał wir i nie wiedział co zrobić (chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 13:48, Vincent Law napisał:

Kosmitus+1
o ile pamiętam w anime tego nie było ;)

W dwieście-którymś odcinku o tym wspominał(właśnie niedawno oglądałem), ale nie wiem czy w mandze jest tak samo bo to w sumie odcinek fillerowy był.

I pytanko :)
The Melanholy Of Haruhi Suzumiya
Jaki znak szczególny i gdzie miała Mikuru Asahina, oraz jak się o nim dowiedziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 14:08, Kosmitus napisał:

> Kosmitus+1
> o ile pamiętam w anime tego nie było ;)
W dwieście-którymś odcinku o tym wspominał(właśnie niedawno oglądałem), ale nie wiem czy w
mandze jest tak samo bo to w sumie odcinek fillerowy był.


Tak, tak samo jest w mandze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 14:08, Kosmitus napisał:

The Melanholy Of Haruhi Suzumiya
Jaki znak szczególny i gdzie miała Mikuru Asahina, oraz jak się o nim dowiedziała?


Hmm...niech sobie przypomnę ;).Wiem ,że to był jakiś pieprzyk chyba w kształcie gwiazdy na piersiach...a dowiedział się od Asahiny ,ale która przybyła z dalszej przyszłości czy jakoś tak xD...troszkę to zamotane jest ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 14:44, Nertis napisał:

Hmm...niech sobie przypomnę ;).Wiem ,że to był jakiś pieprzyk chyba w kształcie gwiazdy na
piersiach...a dowiedział się od Asahiny ,ale która przybyła z dalszej przyszłości czy jakoś
tak xD...troszkę to zamotane jest ;).

Tak, pieprzyk w kształcie gwiazdki na piersi.
Nertis +1

Zadawaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe...ciekawy temat...czemu ja się dopiero dzisiaj o nim dowiedziałem??

Shijou Saikyou no Deshi Ken`ichi lub History`s Strongest Disciple Kenichi (to jest to samo ,ale w angielskiej i japońskiej wersji ;).

To była już ostatnia walka Kenichiego z Ryuto. Gdy Kenichi zobaczył ,że nie może się przebić bez przerwy przez Seikuukena Ryuto co zrobił??Jak zaskoczył Kenichi Ryuto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 20:38, Vincent Law napisał:

Chodzi ci o to jak się walnął w głowe bo miał dreszcze? czy co?


Ten manewr wszystkich zaszokował ,ale to nie pomogło w rozbiciu Seikuukena ;).Jesteś blisko ,bo właśnie wykonał ten manewr po tym wydarzeniu co mówisz teraz ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi Ci o moment w którym Kenichi zastosował technikę którą pokonał Siegfrieda?
[tak sobie znów oglądam odcinki Kenichiego, i nie mogę z wrażenia jakie to jest BOSKIE anime, dla mnie nawet od DN lepsze!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 21:58, Vincent Law napisał:

Może chodzi Ci o moment w którym Kenichi zastosował technikę którą pokonał Siegfrieda?


Albo zapomniałeś troszkę serie albo zamiast do przodu idziesz w tył ;).Jakby nie patrzeć to ta technika była świetna ,ale Seikuukena nie rozbiła (wybronił się skubany :P).W tym zdarzeniu co mówię to Kenichi zastosował manewr który zszokowało wszystkich (Sieg''a też ;) ).Po tym Ryuto nie umiał znowu stworzyć porządnego Seikuukena :P.

Dnia 10.01.2008 o 21:58, Vincent Law napisał:

[tak sobie znów oglądam odcinki Kenichiego, i nie mogę z wrażenia jakie to jest BOSKIE anime,
dla mnie nawet od DN lepsze!]


Cholera...na początku do tego animca podchodziłem sceptycznie...ale teraz żałuje ,że to już koniec ;(.Chyba najlepszy był cały trening jaki musiał przejść i ostanie walki (Kenichi vs Ryuto ,Tanimoto (Hermit) vs Berserk ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 22:19, Vincent Law napisał:

Kenichi zaczął imitować swoich sensei?


O ten motyw mi chodziło ;D.Zaczął imitować swoich mistrzów co powodowało zmianę jego rytmu...Ryuto nie mógł go wyczuć i nie mógł dobrze wykonać Seikuukena...i to był początek jego końca ;).

Vincent Law +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie zgadłem, fabuła i akcja Kenichiego jest na tyle rozbudowana że trudno się domyśleć ;)
Tak więc 2 pytanka, też z History Strongest Disciple Kenichi.
========================================
Z jaką mitologią jest powiązane dużo aspektów w Kenichim?
Jacy członkowie Ragnarok przyłączyli się do ShinPaku Alliance?

20080110223510

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 22:38, Vincent Law napisał:

Z jaką mitologią jest powiązane dużo aspektów w Kenichim?
Jacy członkowie Ragnarok przyłączyli się do ShinPaku Alliance?


Wiem ,że to była ósma (nie pamiętam imienia...wypadło z głowy...no i dodać cały gang Kisary...przypomniało xD),siódma (Thor chyba xD),szósta(Hermit-Tanimoto :P) (choć tutaj tego tak nie jestem pewien xD) i piąta pięść (Siegfried ;) )...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 22:55, Vincent Law napisał:

Dobra, tu jest dużo wypisywania więc resztę pomińmy, ale co z pierwszym pytaniem?


mitologia grecka ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2008 o 22:55, Vincent Law napisał:

Dobra, tu jest dużo wypisywania więc resztę pomińmy, ale co z pierwszym pytaniem?


Kurczę...zapomniałem już o tym pytaniu xD.Chodzi ci o mitologię nordycką może?? (Wikipedia ROX xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałeś całego Kenichiego a nie wiedziałeś że postacie takie jak Loki, Freya bądź Valkiria są elementami mitologii nordyckiej ;>? Nawet w samym Kenichim jest o tym mowa ^^
Ok, ok mniejsza ;) Netris+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować