Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Test Drive Unlimited - dzień szósty

17 postów w tym temacie

Hakken

TDU opowiada o szybkich i luksusowych pojazdach. Jednakże po co nam były ny samochody, jeżeli niemielibyśmy gdzie mieszkać. Szczęśliwie na Oahu można znaleźć wiele miłych miejsc do życia od mieszkania w apartamentowcu w centrum miasta po willę na klifach.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Test Drive Unlimited - dzień szósty" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że można sobie domy kupić. Myślałem tylko, że garaże a tu taka niespodzianka.
Najlepiej było by gdyby naprawili wszystkie błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im więcej czytam na temat tej gry tym wiekszą mam na nią ochotę, szkoda tylko, że mam za słabego kompa : /
Całkiem ciekawy tekst : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie widziałem takiego gniota !! jak można wydać na rynek produkt który posiada tyle błędów ?? do tego nie instaluje się na Vista 64bit :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak... myśle, że jest to jeden z lepszych jak nie najlepszy felieton o tej grze. Choć znów nie ustrzeżony od błędów. Najbardziej razi mnie to że o cenach domów mówi się w dolarach i złotówkach - to mi nieraz miesza pomieszało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Najbardziej razi mnie to że o cenach domów mówi się w dolarach i

Dnia 08.04.2007 o 08:32, Doktor14 napisał:

złotówkach - to mi nieraz miesza pomieszało.


Hmm... gdzie w tym artykule podałem cenę w złotówkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 10:46, Zaix... napisał:

>Najbardziej razi mnie to że o cenach domów mówi się w dolarach i
> złotówkach - to mi nieraz miesza pomieszało.

Hmm... gdzie w tym artykule podałem cenę w złotówkach?


Zaix... zwracam honor. Teraz wnikliwiej przeszukałem tekst i zobaczyłem jakże głupią gafę popełniłem. Zamiast "zielonych" to przeczytałem "złotych". I tak to wyszło: "Cena wynosi prawie dwa miliony złotych" zamiast "Cena wynosi prawie dwa miliony zielonych".
Jeszcze raz wszystkich bardzo przepraszam za mój poprzedni, głupi komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy na kompie Athlon 2500+1.8 GHz(podkrecony do 2.0 GHz) , 512 mb ram i karta graficzna RADEON X1600 PRO pojdzie mi ta gra? prosze szybko o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Luxes, pójdzie na pewno, Mój kumpel gra na Athlonie 3200+ i 1 gb ramu, jednak ma kartę graficzną, której TDU rzekomo nie obsługuje (Radeon 9600XT), więc myślę, że nie powinno być większych problemów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szynkuś ale kumpel ma 1 gb ramy i lepszego Athlona, ja mam tylko 512 mb ram więc niewiem czy pójdzie(najbardziej trapi mnie to że gra wymaga 1 gb ramu a ja tyle niemam :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować