Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2012 o 20:05, Jackal-pl napisał:

BTW: Skąd brać serca deadr?

Jeden z uczniów w Akademii Magóów zawsze ma w ofercie dwa takie serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 20:25, Karharot napisał:

> BTW: Skąd brać serca deadr?
Jeden z uczniów w Akademii Magóów zawsze ma w ofercie dwa takie serca.



oo! Super. Bo zamierzam siebie wyposażyć w pełną zbroję deadryczną i Lydię też.
VTW: Czy i jak można zabić właśnie Lydię? Bo często zdarza się, że pada, ale poleży chwilę i wstaje. A ostatnio walczyłem z jakimś frajerem (oczywiście mag) i chciałem się z nim pobawić, ale za nim się obejrzałem, potraktował Lydię piorunem i życie z niej uszło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy tu o problemach finansowych a ja mam 120 000 złota i nie mam na co wydawać. I tak kupuje wszędzie strzały to mam od zawalenia krasnoludzkich i orkowych strzał. Gorzej z ebonowymi, a daedryczne sobie robie :)
Mam pytanie czy żeby zrobić wątek gildii magów to trzeba mieć jakieś doświadczenie w magii? Czy będą potrzebne jakieś zaawansowane zaklęcia? Szukam roboty dla mojej elfki łuczniczki, złodzieje, bractwo oraz towarzysze zaliczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to bardzo dobrze, biorę się za magów :)

Tak wgl czy jeśli zabije moją żonę to będę mógł wziąć ślub z inną? (wiem, że to chore pytanie) Po prostu obecna, Sylgja, mnie strasznie wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie to możliwe ale sam nie sprawdzałem za to zadbaj aby nikt tego zabójstwa nie widział housecarl od razu wezwie straż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 20:38, KamyK_84 napisał:

Mam pytanie czy żeby zrobić wątek gildii magów to trzeba mieć jakieś doświadczenie w
magii? Czy będą potrzebne jakieś zaawansowane zaklęcia? Szukam roboty dla mojej elfki
łuczniczki, złodzieje, bractwo oraz towarzysze zaliczeni.

Nie trzeba. To co prawda trochę głupie, że Arcymagiem może zostać ktoś, kto nigdy jej nie rozwijał, ale przynajmniej jest coś do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie wilkołaka. Jak się pozbyć tej umiejętności?

Spoiler

Jestem w tych ruinach gdzie się wrzuca niby głowe wiedzmy bo juz zrobiłem misje dla Kodlaka, ale jak klikam na ten olfarz klawisze E to nic nie idzie ;/ i próbuje z ekwipunku wyciągnąć głowę i też guzik to daje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 23:12, KamyK_84 napisał:

Łee zabawa z konsolą. I mi się odechciało :<


kody w skyrimie to to samo co w obku i morku bardzo łatwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie Morrowind, że żeby awansować wyżej w danej organizacji, potrzeba naprawdę wykazać się i posiadać odpowiednie umiejętności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy każdy Smoczy Kapłan powinien posiadać przy sobie maskę?
Chyba kiedyś w tym temacie przeczytałem coś takiego, a właśnie przed chwilą po walce przeszukałem kapłana i nic. Pierwszy jaki mi się trafił, maskę posiadał, znalazłem jeszcze jedną, drewnianą na dodatek (zapewne jakiś quest się szykuje) w Labiryntikonie (albo jakoś podobnie). Podobno znajdę tyle sztuk, ilu jest kapłanów i stąd moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/...../

Nie wszyscy smoczy kapłanie posiadają maskę wiec się tu nie martw, spotkałem kilka takich kapłanów, a posiadam 7 masek i potrzeba mi jeszcze tylko jednej. Jeżeli nie założyłeś jeszcze drewnianej maski to radzę to zrobić - osobiscie byłem miło zaskoczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 03:18, Chaos napisał:

Nie wszyscy smoczy kapłanie posiadają maskę wiec się tu nie martw, spotkałem kilka takich
kapłanów, a posiadam 7 masek i potrzeba mi jeszcze tylko jednej. Jeżeli nie założyłeś
jeszcze drewnianej maski to radzę to zrobić - osobiscie byłem miło zaskoczony :)


No to mnie uspokoiłeś. A czy ilość kapłanów jest ograniczona, czy też będziemy ich spotykać i spotykać, tak jak smoki?
Maski nie założyłem, ale zaraz to zrobię. Drewniana, iskrzy od magii...od razu pomyślałem, że zapewne do jakiegoś questa przyda się ten przedmiot, więc schowałem i noszę ze sobą. Ok, pędzę do Skyrim. Śniadanie już zjadłem i mam siłę trochę pobiegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co takiego zrobiłem, ale kiedy rozpoczynam quest

Spoiler

Szczur zapędzony w kąt

, czyli muszę odnaleźć
Spoiler

Esberna

to wcześniej mam pogadać z
Spoiler

Delphinie

w Rzecznej Puszczy. I tutaj robią się problemy. Za każdym razem, kiedy próbuję zrobić szybką podróż, wywala mnie do pulpitu, nawet jeżeli podróżuję do Samotni. Wie ktoś, jaki może być tego powód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 10:51, KrzychW napisał:

A czy ilość kapłanów jest ograniczona, czy też będziemy ich spotykać i spotykać, tak jak smoki?


Smoczych kapłanów jest tylko 9, wiec nie są tak pospolici jak smoki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować