Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2013 o 19:50, Janek_Izdebski napisał:

A w momencie składania zamówienia nie dodawało automatycznie VAT-u?


Na ten temat zdania są podzielone, ale z tego co wiem, Zavvi podaje ceny bez VAT-u. Cena końcowa dokładnie taka sama jak w sklepie. Zobaczymy, to mój pierwszy zakup u nich w innych sklepach nie miałem z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2013 o 19:53, Shinigami napisał:

Na ten temat zdania są podzielone, ale z tego co wiem, Zavvi podaje ceny bez
VAT-u. Cena końcowa dokładnie taka sama jak w sklepie. Zobaczymy, to mój pierwszy
zakup u nich w innych sklepach nie miałem z tym problemu.

Więc chyba powinno być ok. Daj znać poźniej jakie były losy przesyłki, ok? :)

BTW, wydawało mi się, że w UK też mają VAT, tylko trochę niższy niż w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy w Dragonbornie znajdą się jakieś nowe itemki dla maga i czy generalnie będzie on tam miał pole do popisu? Czy może pod tym względem lepszy jest Dawnguard? Aktualnie mój mag ma 26 level (zacząłem grać od nowa jakiś czas temu) i mam zamiar zdobyć nim jeszcze z 10 poziomów. Jakieś rady, co do zakupu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest dokładnie zawartość, to nie wiem. Biegałem tam moim wojownikiem ze smoczym pancerzem i daedryczną siekierą, ale mogę powiedzieć, że więcej radości sprawiał mi dodatek Dawnguard. Dragonborn to nowa wyspa, ale jest ona dość pusta i z jakiegoś powodu główne potworki przypominają mi o Game of Thrones.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2013 o 18:00, toxic3d napisał:

Mam problem z zadaniem "krew na lodzie (2)"



Witam.
Ja właśnie jestem w tym samym momencie i z tym samym problemem. Udało Ci się to jakoś rozwiązać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na 3 postaci wklepałem 15 deadredycznych artefaktów a achievementa "Oblivion Walker" dalej nie ma...
Glitchy pice of shiaaaaaaaaaaaaaaagrrrrrrrrrhhh Q_Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 13:34, Bumber napisał:

Czy dodatek Hearthfire jest dostępny na polskim rynku i współpracuje z wersją PL podstawki?

Nie. Hearthfire nie jest dostępny na polskim rynku jeśli chodzi Ci o dystrybucję dostępną w sklepach. Jest on na pewno dostępny drogą cyfrową, co do kompatybilności nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 14:01, Keygan96 napisał:

Nie. Hearthfire nie jest dostępny na polskim rynku jeśli chodzi Ci o dystrybucję dostępną
w sklepach.

Ciekawe - niby nie jest dostępny osobno, ale ma wchodzić w skład edycji Legendary... :|

Dnia 02.06.2013 o 14:01, Keygan96 napisał:

Jest on na pewno dostępny drogą cyfrową, co do kompatybilności nie mam pojęcia.

No właśnie - problemem nie jest kupno w wersji elektronicznej za granicą, chciałbym jeszcze, żeby wszystko działało bez problemów razem z polską wersją gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

13 czerwca wyjdzie Skyrim: Legendary Edition i tam będzie Hearthfire. Cena za zestaw to jednak całkiem duży wydatek i moim zdaniem, lepiej już kupić dodatki na Steamie (tym bardziej, że są na polskim i mają język polski w zestawie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 14:04, Bumber napisał:

Ciekawe - niby nie jest dostępny osobno, ale ma wchodzić w skład edycji Legendary...
:|

Widocznie uznali, że nie warto wydawać pudełkowej wersji DLC o tak skromnej zawartości (nieco lepszej niż słynne zbroje na konia z Obliviona) za 20zł.

Dnia 02.06.2013 o 14:04, Bumber napisał:

No właśnie - problemem nie jest kupno w wersji elektronicznej za granicą, chciałbym jeszcze,
żeby wszystko działało bez problemów razem z polską wersją gry.

Wszystkie DLC są dostępne na Steamie po polsku (Hearthfire kinowo) i działają na polskiej wersji gry. Nie grałem z Hearthfire długo, kupiłem jedynie teren pod dom i ten pierwszy dialog z zarządcą miałem po angielsku, prawdopodobnie jednak dlatego, że mam nawalone modów i część z nich mi nieco zangielszcza grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe gdzie kupowałeś zbroje do Obliviona za 20zł... Wydaje mi się to dużo za dużo.

Hearthfire jest w pierwszej trójce oficjalnych dodatków do Skyrima! Zasługuje na szacunek.
Ale tak na serio, zawartości jest sporo i jest przydatna. Dla konsolowców na pewno. Dla graczy PC... jest warto zapoznania się z. Dialogi z dziećmi.... Zwierzątka jakie przyprowadzają do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2013 o 14:32, Sigu napisał:

Ciekawe gdzie kupowałeś zbroje do Obliviona za 20zł... Wydaje mi się to dużo za dużo.

Nie twierdzę, że zbroje do Obliviona kosztowały 20zł, tylko Hearthfire (a dokładniej 21,54zł przy dzisiejszym kursie). Nie uważam, że to majątek, ale widać Cenega nie uznała za opłacalne wydawanie go w sklepach.

A ocena zawartości tego DLC to już kwestia subiektywna. Moim zdaniem jest zbyt skromna aby wydawać je w pudełku jako osobny tytuł, a wydania Dawnguarda i Dragonborna i tak były karteczkami z kodem do Steama w pudełku. To bardziej kilka bajerów umilających rozgrywkę i istnieją dużo bardziej rozbudowane mody, choć motyw z budowaniem posiadłości krok po kroku jest nawet przyjemny. Przynajmniej Hearthfire nie jest szczególnie drogi, dlatego jako fan gry nabyłem i będę mógł się pobawić w Simsy w Skyrimie po tym jak już uratowałem świat kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować