Zaloguj się, aby obserwować  
ShaDoW_The_Dark

The Elder Scrolls V: Skyrim

9509 postów w tym temacie

Facet mówił, że potrzebował jeźdźca do TOP10. Jeśli musisz coś zrobić, to raczej nie ma problemu, żeby wpisać ''moveto''. Jeśli chcesz eksplorować, to jest to oczywiście oszukiwanie samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2013 o 23:30, Abi_Dalzim napisał:

> Natrafił ktoś z was na

Spoiler

jeźdźca bez głowy niedaleko Białej Grani

?
Ponoć jak się za nim pojedzie (gdzieś daaaleko nas zaciąga), to coś się tam potem dzieje....
Ale ja jakoś nigdy nie zdążyłem :)



Dogoniłem

Spoiler

doprowadził mnie do jakiegoś cmentarza gdzie zaatakowały mnie szkielety a on sam znikł.

Btw. Na pieszo go dogoniłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2013 o 00:16, Isildur napisał:


Dogoniłem

Spoiler

doprowadził mnie do jakiegoś cmentarza gdzie zaatakowały mnie szkielety
a on sam znikł.

Btw. Na pieszo go dogoniłem ;)

To chyba w dobre miejsce Cię doprowadził jeżeli przypomina cmentarz, zgaduję że to jest to miejsce:

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem go raz jakoś na południe od Gwiazdy Zarannej. Doprowadził mnie do kurhanu niedaleko Białej Grani, jest tam parę szkieletów i jakaś skrzynia bodaj. Nic szczególnego się nie stało, ale był jakiś dreszczyk emocji :p

Doprowadził mnie dokładnie tam, gdzie wskazuje uesp: http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Headless_Horseman . Trochę szkoda, bo myślałem, że prowadzi losowo do różnych grobowców/cmentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2013 o 00:36, Arumantis napisał:

To chyba w dobre miejsce Cię doprowadził jeżeli przypomina cmentarz, zgaduję że to jest
to miejsce:

:)


Tak to jest dokładnie to miejsce :)
Szczerze zaintrygował mnie akurat wracałem z zadania

Spoiler

zabicia wiedźm dla Towarzyszy

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie trzeba aż takich spojlerów wrzucać.

Hamvir''s Rest to zwykła lokacja, na którą chyba każdy prędzej czy później trafi, nic w niej szczególnego.

A zadania dla towarzyszy nie mają chyba aż takiego ciężaru fabularnego. Szczególnie te zadania, które polegają na odzyskaniu przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2013 o 12:23, Isildur napisał:

Zna ktoś moda, który sprawia, że dungeony są ciemniejsze by trzeba było używać pochodni?


FXAA Injector potrafi takie rzeczy, ale to zewnętrzny jakby program. Masa pasków do ustawiania, poza tym poprawia grafikę o 9000.
Sprawdź też IMAGINATOR, pozwala ustawiać jasność, kontrast, jasność nieba itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2013 o 12:30, Sipso napisał:

FXAA Injector potrafi takie rzeczy, ale to zewnętrzny jakby program. Masa pasków do ustawiania,
poza tym poprawia grafikę o 9000.
Sprawdź też IMAGINATOR, pozwala ustawiać jasność, kontrast, jasność nieba itp.


Znalazłem Darker Caves Dungeons Ruins Towers Nights powiem szczerze, że nie jest zły noc wygląda jak noc i jaskinie wyglądają klimatycznie :) Ale dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skyrim Ultra Lighting Overhaul wygląda tragicznie.

Co do reszty, jestem zawsze zachwycony łatwością modyfikowania TESów. Społeczność gry odwaliła kawał dobrej roboty niejako współtworząc grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2013 o 12:23, Isildur napisał:

Zna ktoś moda, który sprawia, że dungeony są ciemniejsze by trzeba było używać pochodni?


Używam Enhanced Lights and FX http://skyrim.nexusmods.com/mods/27043/? oraz zalinkowanego wyżej Ultimate Lighting Overhaul http://skyrim.nexusmods.com/mods/37846//? Używanie pochodni jest bardzo przydatne, a miejscami wręcz konieczne.

Pierwszy mod polepsza ogólne oświetlenie, przyciemnia wnętrza, a drugi dodaje nieco kontrastu, oraz wyostrza kolory, nie są już tak wyblakłe jak w nezmodowanej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam Skyrim Legendary Edition i mam pewien problem .
Otóż chciałbym zakupić działkę w Falkret ale nie mogę . Wykonałem misję dla Jarla z zabiciem bandytów ( to powinno wystarczyć , ale kurier nie daje mi listu z propzycją kupna działki ) . Jagby co przeszedłem wątek główny , przeszedłem misje cesarstwa i mam 36 poziom . Bardzo proszę o odpowiedź . Wielkie dzięki za pomoc ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to pomoże, jeden ze znanych błędów:
Dialogue may not show up to purchase the plot of land when speaking to the jarl. This is likely to happen if the Dark Brotherhood quest Kill Helvard has been completed when under Imperial control.
PC Note You can inspect the relationship rank with the jarl by using the player.getrelationshiprank console command (normally you should get -2 foe, or worse) and set a good relation (positive integer, max 4) with player.setrelationshiprank command. A relationship rank of 3 or better will allow you to purchase property. The jarl''s Ref ID is required for both commands.
Turning over the hold to the Stormcloaks through the Civil War questline, or by handing it over to them during Season Unending, should allow you to purchase the property again.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2013 o 14:25, Minamir napisał:

> Zna ktoś moda, który sprawia, że dungeony są ciemniejsze by trzeba było używać pochodni?

>

Używam Enhanced Lights and FX http://skyrim.nexusmods.com/mods/27043/? oraz zalinkowanego
wyżej Ultimate Lighting Overhaul http://skyrim.nexusmods.com/mods/37846//? Używanie pochodni
jest bardzo przydatne, a miejscami wręcz konieczne.

Pierwszy mod polepsza ogólne oświetlenie, przyciemnia wnętrza, a drugi dodaje nieco kontrastu,
oraz wyostrza kolory, nie są już tak wyblakłe jak w nezmodowanej wersji.



Niestety, wiele modów, w tym ENB powoduje, że noce są tak ciemne, że nawet pochodnia nie pomaga ...
ja, jako osoba słabowidząca, mam wielkie problemy z nocami w Skyrim na modach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2013 o 16:53, lis_23 napisał:

Niestety, wiele modów, w tym ENB powoduje, że noce są tak ciemne, że nawet pochodnia
nie pomaga ...
ja, jako osoba słabowidząca, mam wielkie problemy z nocami w Skyrim na modach.


ULO używa nie ENB, ale czegoś podobnego - SweetFX. Przed chwilą sprawdziłem (ScrollLock przełącza SweetFX) noc z wł i wył tym modem, i nie wygląda ciemniej. Tak jak wspomniałem poprawia przede wszystkim kolory. I nie obciąża tak kompa jak ENB, próbowałem wielu, ale nie znalazłem takiego który by mi pasował i nie spowalniał gry,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2013 o 17:05, Minamir napisał:


ULO używa nie ENB, ale czegoś podobnego - SweetFX. Przed chwilą sprawdziłem (ScrollLock
przełącza SweetFX) noc z wł i wył tym modem, i nie wygląda ciemniej. Tak jak wspomniałem
poprawia przede wszystkim kolory. I nie obciąża tak kompa jak ENB, próbowałem wielu,
ale nie znalazłem takiego który by mi pasował i nie spowalniał gry,


Ja używam różnych ENB, min. TV ENB i tam noc jest okropna, nawet pochodnia nie pomaga ... niestety, nie potrafię konfigurować plików dodanych do modów / można to ograniczyć, dostosować lub wyłączyć / a że mam też inne problemy / w podziemiach mam tak jakby '' przeźroczystą '' ziemię, podłogę, itp. / i nie wiem jak to naprawić, to od kilku miesięcy nie gram w grę, czekam na nową grafikę, system, dyski i oba dodatki do Skyrima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2013 o 14:25, Minamir napisał:

Używam Enhanced Lights and FX http://skyrim.nexusmods.com/mods/27043/? oraz zalinkowanego
wyżej Ultimate Lighting Overhaul http://skyrim.nexusmods.com/mods/37846//? Używanie pochodni
jest bardzo przydatne, a miejscami wręcz konieczne.

Zainstalowałem oba mody i niestety ale wywala mi grę do pulpitu bez komunikatu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować