Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmińskie święta – dzień drugi

93 postów w tym temacie

Tak swoją drogą, to ciekawe w jakim kraju Wiedźmin rozejdzie się w największej liczbie egzeplarzy ? ;)
Z całym szacunkiem, ale myślę na pewno nie w Polsce, chociaż chciałbym w to wierzyć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP liczy na co najmniej milion egzemplarzy w ciągu mniej więcej roku. Trudno powiedzieć, czy to się spełni. W Polsce można liczyć najwyżej na kilkadziesiąt tysięcy egzemplarzy. U nas w przypadku 40 tys. egzemplarzy można mówić o sukcesie... Nic dziwnego, że główny target to gracze zachodni, którzy pewnie nawet nie zauważą czy grę robili Polacy czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo nie wiem czym ludzie się tak jarają ? Gra nie dość że wygląda przeciętnie to jeszcze nie wiadomo szczerze powiedziawszy jak będzie z nią w praktyce. Polskie gry mają w naturze już rozczarowanie, poza tym poza masą skrinów i innych badziewiów nie wiemy nic konkretnego za co mógł by rzeczywiście przemawiać jakże ogromny sukces Wiedźmina, na razie za to mamy zwykłego przeciętnego RPGa w którym nie wiem czym można się tak podniecać jak wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o konkurowanie z tymi słynnymi postaciami z gier to mi wsio ryba. Jednak od Maria paszoł won.

Jak dla mnie to mogą przeciągać premierę. Nie chciałbym za około 100zł dostać tak spier******* roboty jak w przypadku np. Gothic 3 (ale dobra, może wyjdzie jakaś porządana łatka). Z drugiej strony niech za bardzo nie ciągną tej krowy pod górkę i dadzą jej się paść.

[quote]Nic dziwnego, że główny target to gracze zachodni, którzy pewnie nawet nie zauważą czy grę robili Polacy czy nie.[/quote]
Mam pomysł - zabronić tłumaczenia na inne języki. Chociaż wtedy może nie będą jej kupować, bo dla nich to pewnie równie dobrze po chińsku mogli czytać.

Jeszcze parę słów o premierze. Może oni już zrobili Wiedźmina. To jest zmowa milczenia i trzymają graczy w niecierpliwości, aby chętniej i więcej kupywali tę grą. To musi być jakiś spisek uknuty przez tajną organizacja, która manipuluje populacją graczy. WRÓĆ! Przepraszam, zagalopowałem się. Nie martwcie się to tylko moje chore spekulacje spowodowane przewrażliwieniem z powodu dzisiejszego dania... Amoże ja też jestem z tej organizacji i chcę wam zrobić wodę z mózgu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 19:51, stanlee napisał:

No nie do końca grafa jest naprawdę fajna, oglądnij se kilka filmików z gry, szczególnie warunki
pogodowe są super


Ogladalem chyba wszystkie filmiki i jak to ma byc super grafa, to nie mam pytan ;-P

Dnia 08.04.2007 o 19:51, stanlee napisał:

Ja akurat jak mogę to biorę krasnoluda z wielkim toporem, a tu nie ma czegoś takeiego. Ale
i to ma swoje plusy (patrz Gothic), bo wcielasz się w postać z którą możesz sie bardziej indentyfikować.


Ale w Gothicu, ktory jest chyba najbardziej ograniczony pod tym wzgledem masz duzo wieksze mozliwosci niz beda w Wiedzminie, wiec... Sam ocen ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ktos o podobnych do mnie pogladach :-)

Ja tez tego nie rozumiem w 100%... Tak jak tu kiedys pisalem... zeby gra nazywala sie Lelek; Norsal, Nothril, albo jakos jeszcze dziwniej, a nie Wiedzmin to bylaby pewnie w Kaszance w CDA ;-P, a nawet jesli nie to tak z 5/10 max ;-P

Grafa 4 lata za wszystkimi

Mozliwosci rozwoju zerowe

H''n''S z tego co napisali w CDA

System walki kuleje i mnie Parapa de Rapper przypomina ;-P

Co tu duzo mowic... kupili bardzo znana w Polsce marke, jaka niewatpliwie jest Wiedzmin i licza na sukces... moze sie przelicza ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach

Nie mówie że jest super, ale jest fajna i nie przesadzaj że 4 lata za resztą, korzysta ze wszystkich dobrodziejstw DX 9.0c. H''n''s to tonie jest tak uważam. A mozliwości rozwoju są choć ograniczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 22:04, stanlee napisał:

Nie mówie że jest super, ale jest fajna i nie przesadzaj że 4 lata za resztą, korzysta ze wszystkich
dobrodziejstw DX 9.0c.


A teraz gry raczej pod DX10 beda wychodzic... a we wrzesniu to juz dawno beda 10 lat za murzynami, a nie tylko 4 tak jak teraz ;-P

Dnia 08.04.2007 o 22:04, stanlee napisał:

H''n''s to tonie jest tak uważam. A mozliwości rozwoju są choć ograniczone.


No cos jak w Diablo, albo nawet gorzej ;-) Bo tylko Warrior ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedzmin to pozycja obowiązkowa dla każdego fana gier RPG i postaci Geralta. I nie wyobrażam sobie żebym nie sprezentował sobie tego nadchodzącego wielkimi krokami hitu. Apetyt rośnie :) Panowie pokażcie światu że Polak potrafi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 22:15, Kris_bla napisał:

ciach


Póki co jest tylko parę gier zapowiedzianych na ten rok z obsługą DX10. Według mnie Wiedźmin wygląda lepiej niż NWN2 (przynajmniej na filmikach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 22:17, stanlee napisał:

Póki co jest tylko parę gier zapowiedzianych na ten rok z obsługą DX10. Według mnie Wiedźmin
wygląda lepiej niż NWN2 (przynajmniej na filmikach).


Zobaczymy jak na "zywo" wyjdzie... na screenach to i G3 wygladal ladnie, a przy Oblivionie w praniu wyglada jakby byl na DX7.0 ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą, gra kuleje a jest prze reklamowana pod każdym względem, nie chce być złym prorokiem ale po prostu będzie to bardzo średniwa gra. Grafika jest bardzo kiepska, znaczy kiepska w tym sensie że to już wszystko było, walka też żadna rewelacja, pierwsze 30 zadań pewnie cud miód, reszta jest robiona na ilość na jedno kopyto, gra cienka nic poza tym. Wielkie halo robią a w końcu będzie tak że nawet nie zwrócą się im te pieniądze co wpakowali w to badziwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 22:19, Kris_bla napisał:

ciach


Niepowiedziałbym, ale dobra;) Co do walki i grafiki to wleć na mego gs tam są 2 filmik wstawione o tych aspektach gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 22:23, oOreVenOo napisał:

ciach


Powiedz mi, skąd masz takie info. A co do walki to takiego systemu jeszce nie było;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować