Zaloguj się, aby obserwować  
Zglebiczart1

FPS Multiplayer

16 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2007 o 10:27, E.x.E. napisał:

Quake 3
Unreal Tornament
Lepszych nie stwierdzono :P

Zgadzam się co do UT ale jeśli chodzi o "Kłaki3" to raczej nie. Jest jeszcze wiele dobrych FPS''ów ze świetnymi multi, dużo lepszymi niż Quake 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mulit w Quake jest fajny w tym, że jest to słodka rzeź bez trzymanki.
Dobrą grą na Multi (ale chyba nie FPS) są Worms World Party.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 10:34, Lesz3yk napisał:

Ja zagrywam się w Enemy Territory. Podchodziłem do Q3 i UT ale jakoś deathmatch ani CTF mnie
do siebie nie przyciągają.


Właśnie CTF jest w Quekach wyjątkowo marny :/ Ja pogrywam w Far Cry''a czasami w Call of Duty 2 i Counter Strike''a. Tak naprawde nie rozumiem dlaczego nikt wcześniej nie wymienił tych gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym FPS na sieci jes oczywiscie Medal Of Honor Allied Assault, zwykle lub z dodatkami, nic tego nie zmieni, tam przynajmniej jest realizm, nie skaczesz na 99 pietro po czym spadasz i nic Ci nie jest jak w tych quakach , itp, widac ze postac BIEGNIE a nie plynie, pomimo tego ze wydane zostalo daaawno temu wciaz w Polsce i na swiecie gra w nia masa graczy, nie ma lepszej gry jesli chodzi o realizm, moze teraz MOH:Airborne ktory wyjdzie bedzie upodobniony do MOH:AA, przynajmniej mam taka nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 10:58, Lesz3yk napisał:

Realizm??? To zagraj sobie w Operation Flashpoint lub Armed Assault. Tam się dopiero dzieje!

Właśnie! Tam jest no może nie 100% realizmu, ale niech ktoś spróbuje zawalczyć 2vs1 to na 100% przegra, a nie tak jak w niektórych grach kosi jeden 20 ludzi bez straty życia, bo tak awansował lub coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 10:27, E.x.E. napisał:

Quake 3
Unreal Tornament
Lepszych nie stwierdzono :P


Co do Unreal się zgadzam grałem w UT i gram w UT3 ,a w Quake nie miałem przyjemności zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować