Zaloguj się, aby obserwować  
AN0WN1M

Need 4 Speed Most Wanted

1594 postów w tym temacie

Jeżeli chcecie zobaczyć coś naprawdę niesamowitego to downloadujcie TO:
http://nfszone.org/downloads.php?cat_id=3&download_id=50
STxPavlo (Polak) wyciąga na trasie Seaside & Camden poniżej 14 sekund. Masakra...

Aha, jeżeli już jestem w tym temacie to chciałbym polecić wam http://nfszone.org/news.php. Świetna strona o Most Wanted - bogaty dział download, ciekawe artykuły, ekskluzywne relacje z imprez (WGS, Bemowo). Z ciekawostek dodoam, że jestem tam głównym redaktorem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde,podczas pościu kiedy przybyła druga seira 15 fur policyjnych do niszczenia wyskoczył mi błąd R6025 z podpisem "pure virtual call".Problem dotyczył pliki .exe z którego uruchamiam Most Wanted.Co jest nie tak?Ja tu sie super bawie w pościgu a tu nagle zonk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 18:16, olki77 napisał:

No to wyglada na pirata czyzby sie myle

Myle sie!Czemu miałby to być od razu pirat?Kupiłem toto na Allegro i płyta wygląda na oryginałke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 17:52, Jarzy napisał:

Kurde,podczas pościu kiedy przybyła druga seira 15 fur policyjnych do niszczenia wyskoczył
mi błąd R6025 z podpisem "pure virtual call".Problem dotyczył pliki .exe z którego uruchamiam
Most Wanted.Co jest nie tak?Ja tu sie super bawie w pościgu a tu nagle zonk!


Jak masz oryginał, to zassaj i zainstaluj patcha 1.3 i będzie działać, tak jak powinno. Tutaj go możesz zassać :

http://www.eagames.pl/downloads.view.asp?dl_id=1369

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem:gdy z głównego menu wchdzę do "Moich samochodów" to nie moge wybrać ich więcej niż 3.A ok 3-4 tygodnie temu mogłem ich mieć nawet 20.Co się mogło stać????Proszę o odpowiedź

P.S. Mam oryginała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka głupich pytań...
1. Mówiąc "20 wozów" masz na myśli auta z Twojego garażu oraz te które "odkryłeś" ścigając się z kimś?
2. Wiesz oczywiście, że są one w kilku kategoriach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z głównego menu nie wchodzę w karierę tylko w "Moje samochody".Tam sobie wybierasz samochody i tuningujesz.(oczywiście nie ma tam samochodów z kariery).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 08:16, ciaputek napisał:

Z głównego menu nie wchodzę w karierę tylko w "Moje samochody".Tam sobie wybierasz samochody
i tuningujesz.(oczywiście nie ma tam samochodów z kariery).


No wiem o czym mówisz. Ale z tego co pamiętam, samochody z kariery tam były. Musiałbym sprawdzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam przeszedlem calosc i jakos bez emocji nie ciagnie mnie do tego w ogole... jezeli mam byc szczery to brakuje tu takiej opcji tuningu bryczek, jak to bylo w starym porsche unleashed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2006 o 11:52, Fisheer napisał:

Ja tam przeszedlem calosc i jakos bez emocji nie ciagnie mnie do tego w ogole... jezeli mam
byc szczery to brakuje tu takiej opcji tuningu bryczek, jak to bylo w starym porsche unleashed.



ja przeszedłem ją 4 razy i przechodze ją piąty i nawet fajne jest aha i mam Lamborgini Murcielago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje cierpliwośći. Most Wanted jest jedną z niewielu gier która mnie naprawdę znudziła. Po pokonaniu Baron''a na czarnej liście (to ten z Porche Cayman) zadałem sobie pytanie po co to wszystko? Dalej schemat będzie się znowu jedynie powtarzał, a kolejne samochody różnią się praktycznie tylko wyglądem (ich statystyki nie mają praktycznie żadnego odniesienia do tego jak się te pojazdy prowadzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 11:42, Ziutold napisał:

Grafika super ,ale ta gra jest nuuuudnaaaa jak flaki z olejem.......ZZZZZZZZZZZ

A mi się cały czas podoba. Cóż, sprawa gustu...

Aha, mam pytanie. Czy wam też się wydaje, że niektóre wyścigi, które musimy wygrac by zmierzyć się z kolejną osobą z czarnej listy są trudniejsze od samych wyścigów z bossami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 21:14, Jakub Wędrowycz napisał:

Aha, mam pytanie. Czy wam też się wydaje, że niektóre wyścigi, które musimy wygrac by zmierzyć
się z kolejną osobą z czarnej listy są trudniejsze od samych wyścigów z bossami?


Też miałem często takie wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem takie wrażenie że jak Razor jeździł moją BMW''icą to ona strasznie popylała a jak Ja miałem nią uciec przed policją tu jużtak nie śmigała.
W wyścigu jechałem 350km/h a ona cały czas był tuż za mna ( nigdy przedemną ) a potem gdy uciekłem to dociskałem do 300km/h ledwo ledwo.

Ale mam inne pytanko... czy ma ktoś z was może linka albo wie skąd można pobrać cinemticsy z gry chodzi mi konkretnie o ostatni przed poscigiem finałowym gdy Agent Cross wali txt z LEONA ZAWODOWCA
C: Give me everyone
X: Everyone???
C: EVERYONE


p.s
jak by co w leonie ten txt mówił Gary Oldman.
niech ktos powiem że wie skąd to pobrać plz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować