Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 - właściciel przeciwko producentowi

19 postów w tym temacie

biorąc pod uwage że chodzi to o sąd amerykański a nie w którymś z ciwilizowanych krajów czasem mogą wygrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Jeden z zawiedzionych właścicieli konsoli Xbox 360 postanowił wytoczyć Microsoftowi proces sądowy. Twierdzi bowiem, że gigant z Redmond popełnił podczas produkcji sprzętu poważne błędy, na skutek których na rynek trafiła wadliwa partia urządzeń.

Przeczytaj cały tekst "Xbox 360 - właściciel przeciwko producentowi" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol. Mie mogę z takich ludzi, startuje do giganta i jeszcze z bezsesownymi zarzutami, jeszcze bardziej bezsensownymi żądaniami. Niemógłby pójść do sklepu i sobie wyminić X-a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 13:43, sathorn1 napisał:

Lol. Mie mogę z takich ludzi, startuje do giganta i jeszcze z bezsesownymi zarzutami, jeszcze
bardziej bezsensownymi żądaniami. Niemógłby pójść do sklepu i sobie wyminić X-a?


nawet nie musi iść do sklepu - Microsoft na własny koszt wysyła kuriera z pudełkiem, bierze Xboxa i za kilka dni także na własny koszt przywozi nowego / naprawionego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2005 o 13:45, Destro napisał:

nawet nie musi iść do sklepu - Microsoft na własny koszt wysyła kuriera z pudełkiem, bierze
Xboxa i za kilka dni także na własny koszt przywozi nowego / naprawionego


To ja w takim razie ja nie wiem co bym kolesiowy zrobił. Microfoft nie robi żadnych problemów a ten jeszcze coś takiego odwala. Bezsensowne obciążanie sądów. Zwłasza w Polsce gdzie sądy jedną sprawę przerabiają 2-3 lata wydaj mi się to bezmyślnością. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 15:42, Ciechan napisał:

Hehe, najlepsze jest to, że znając USA to ten gość może wygrać :)

to jedyny powód wytoczenia procesu. a nóż sędzia nie lubi giganta i pzynajmiej 6 cyfrowe odszkodowanie przyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wycofa? wąptie szybciej nasŧąpi tak zwana ugoda czyli "pokrzywdzeni" dostną po pare(naście? , nie zapominajmy że na takie cele microsoft ma zarezerwowane miliardy, a i sam xbox po pewnym czasie zacznie zarabiać) milionów $ zadośćuczynienia i wycofają sprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amerykanie posadzaja, kazdego o byle co, poniewaz naruszyl konstytucje co i tak jest lekkim przegieciem. Wolnosc w przypadku Amerykanow jest inaczej interpretowana niz u Nas. Dla nas wolnosc tzn. ze jestesmy samodzielni niezalezni od nikogo. Natomiast dla nich to to, ze im wszystko wolno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieje, ze dzieki tej obsuwie Playa 3 wzgledem X360, konsola Sony bedzie pozbawiona takich niedociagniec o jakich sie slyszy w przypadku pudelka microsoftu (ktory chyba powinien zmienic nazwe na microsoftandmacrohardware [zasilacz od xboxa 360 wcale nie jest micro) :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na takie właśnie "niedoróbki" M$ dobrze zrobił, że starał się jak najwcześniej wystartować. Ma teraz okazję "dotarcia" sprzętu oczywiście kosztem niektórych użytkowników :)
IMO nie wierzę, że start PS3 odbędzie się bezboleśnie, są to już zbyt skomplikowane urządzenia. A M$ będzie w tym czasie dysponował w pełni już funkcjonalną i w miarę bezawaryjną konsolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, teoretycznie jedna kobieta nie mialą szans wygrać sprawy z restauracją czy tam kawiarnią, ktora też miala na uslugach setki prawników. A mimo to wygrała. Powód? Bo sama oblała się kawą i poparzyła. Wniosla sprawę do sądu, bo nikt jej nie uprzedził, e gorąca kawa parzy i moze poplamić sukienkę. W USA dzieją się sadowe cuda, juzgłupsze sprawy wygrywano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować