Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Styl nosorożca dla właścicieli Edycji Kolekcjonerskiej Jade Empire!

56 postów w tym temacie

pieknie, wpierw krew tylkoz burackimi flagami a teraz styl tylko dla EK. brawo... a kiedy bedzie plik poprawiajacy tlumaczenie hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 18:24, Mistic napisał:

Nie do końca. Akurat style przemian jak dla mnie są najrzadziej wykorzystywanymi bo zjadają
zbyt szybko energie czy co tam wykorzystuja, co czyni je nieprzydatnymi w trakcie dluzszych
walk :-) To zaledwie ciekawostka, bo niektorzy uzyja tego jeden raz zeby zobaczyc dzialanie
stylu, a potem zostawia to i beda tluc normalnie piesciami po lbach :-)


Zawsze można sobie zmniejszyć ilość "pożeranej" Chi przez przemianę za pomocą punktów doświadczenia. :) Nieraz fajnie jest się przemienić w potworka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2007 o 20:58, skaybay napisał:

Oczywiście biorąc pod uwagę że jest tak wielu posiadaczy EK (600) którzy chcieliby udostępnić
swój osobisty kod całej rzeszy napalonych na nosorożca :P

powiedzmy, że ty ściągasz sobie styl nosorożca wrzucasz na jakiś serwer i co juz nie potrzebuję twojego klucza nie? jednak to byłoby niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 14:32, pendejo napisał:


> Oczywiście biorąc pod uwagę że jest tak wielu posiadaczy EK (600) którzy chcieliby udostępnić

> swój osobisty kod całej rzeszy napalonych na nosorożca :P
powiedzmy, że ty ściągasz sobie styl nosorożca wrzucasz na jakiś serwer i co juz nie potrzebuję
twojego klucza nie? jednak to byłoby niesprawiedliwe


Pupa ! Klucz potrzebny jest do instalacji a nie pobrania pliku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2007 o 18:18, skaybay napisał:

Pupa ! Klucz potrzebny jest do instalacji a nie pobrania pliku :P

to mi sie podoba, choć nie widzę sensu tego stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 16:43, Firaxo napisał:

No szkoda, że tylko dla posiadaczy EK, ale i tak brawa dla CDP za ten gest ;]


Producent w drodze wyjątku zgodził się udostępnić nam ten styl tylko dla EK - 600 sztuk.

To i tak cud, bo był on tylko na USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wygrałem Jade Empire:edycja Kolekcjonerska w konkursie clicka.I tu pisze że jest jakiś latawiec do złorzenia a ja jakoś nic nie widze....a gierka zajeła mi 2 dni hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesujące, tylko czy opłaca się kupować EK dla Stylu Nosorożca? ;) Dla osób mających już Jade Empire w wersji zwykłej pewnie nie, ale dla tych, którzy tej gry jeszcze nie mają może to być opłacalne...ech i mam dylemat, znowu (Jade Empire jeszcze nie mam, ale zamierzałam właśnie zakupić) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 11:11, szynka140 napisał:

zainstalowalem ten styl nosorozca ale w grze go nie mam.. trzeba zaczac grac od poczatku
zeby go miec czy moze sie gdzies kupuje?


Jeśli się nie mylę to po zainstalowaniu "stylu nosorożca" trzeba grać od początku - wówcza zaraz po pierwszej "treningowej" walce jest automatycznie dodawany do znanych stylów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli to też się zalicza do tej wersji za 20 zł, którą ostatnio kupiłem? Jeżeli tak to bardzo dobrze, choć już zacząłem w to grać, ale jak będę przechodził drugi raz, to na pewno to wykorzystam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 15:05, Baluk25 napisał:

Czyli to też się zalicza do tej wersji za 20 zł, którą ostatnio kupiłem? Jeżeli tak to
bardzo dobrze, choć już zacząłem w to grać, ale jak będę przechodził drugi raz, to na
pewno to wykorzystam ;)


Niestety tak nie jest - "styl nosorożca" to de facto plik udostępniony kodowo tylko tym którzy zakupili uprzednio Edycje Kolekcjonerską "JE SE" PL - obecna edycja za 20 (czy 15 zł) jest wznowieniem edycji standard a nie EK - ale to nie umniejsza piękna tej gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować