Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Styl nosorożca dla właścicieli Edycji Kolekcjonerskiej Jade Empire!

56 postów w tym temacie

CD Projekt

CD Projekt przygotował niespodziankę dla wszystkich posiadaczy polskiej Edycji Kolekcjonerskiej Jade Empire. Każdy z nich może odblokować specjalny, unikatowy styl walki, dostępny wyłącznie w tym wydaniu!

Przeczytaj cały tekst "Styl nosorożca dla właścicieli Edycji Kolekcjonerskiej Jade Empire!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz moge pochwalić, że walczyliście aż do teraz o ten bonus.

@Seph, styl miał być dodany tylko do amerykańskich EK i tak można się cieszyć, że dodano go do innych EK, kupiłeś zwykłą edycje wiec nie narzekaj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe...a ja w poromocji kupiłem EK za 89zł, a chciałem kupić SE tylko już nie było:P
P.S. - a latawca jakoś niepotrafie złożyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jakiś duży plus mojej EK :). Akurat jak chciałem zaczynać grać od nowa ;] i będę się tym stylem cieszył i cieszył :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh to jest ten specjalny bajer którego mi brakowało :D
@Sephirath
Spójrz na to z innej strony:
To tylko kolejny nikomu niepotrzebny bajer-ułatwiacz - Ty jesteś prawdziwym graczem i nie potrzebujesz jedwabnego papieru toaletowego(ani stylu nosorożca) aby s...granie sprawiało Ci przyjemność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noooo :D Nareszcie jakieś good info. To nic tylko teraz zobaczyć co tam nosorożec pokaże. Przypuszczam, że styl wolny aczkolwiek mocny podobny jak biały demon. Tak na logikę, ale może się mylę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łeee... a dlaczego nie dla wszystkich?? Szkoda, bo to fajna niespodzianka :( Psss... może tak po cichu jednak udostępnicie ten styl dla posiadaczy "zwykłych" wersji?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 17:37, Be-Yacz napisał:

ee no dobra. ja juz kod dostalem. tylko skad pobrac plik :D



Jak to skąd? - ze strony na której klikałeś "OK" przy swoim adresie emailowym by otrzymać kod - nieco powyżej naciskasz na "pobierz":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bioware zapowiedziało, że polska edycja kolekcjonerska też będzie miała taki dodatek, ale coś nie wypaliło i go nie dostaliśmy "zintegrowanego"/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować