• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 17.11.2008 o 19:00, Piciambeer napisał:

> Czyli Visty nie obsługuje...
Sam na to wpadłem dlatego pytam się o jakiś inny programik ^^''

Raczej nie :P
Lecz może jakieś są ale chyba oprogramowanie jest przypisane do tego sprzętu i tylko ten program będzie..
Ale spróbuj z programem ABBY Fine Reader 6.0 / 7.0..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.11.2008 o 21:10, albert.jarema napisał:

ABBYY FineReader 7.0 Proffesional

Tak jakby to jest płatne, a nie mam zamiaru dopłacać do interesu :P Coś darmowego się nie znajdzie?

Aha: Przydałby się jakiś program do nagrywania filmików z gier... NIE Fraps, NIE CameCam, NIE HyperCam. Są płatne a "demówki" mają straszne ograniczenia :/ Coś pełnego i darmowego by się znalazło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.11.2008 o 17:45, Piciambeer napisał:

> ABBYY FineReader 7.0 Proffesional
Tak jakby to jest płatne, a nie mam zamiaru dopłacać do interesu :P Coś darmowego się
nie znajdzie?

Aha: Przydałby się jakiś program do nagrywania filmików z gier... NIE Fraps, NIE CameCam,
NIE HyperCam. Są płatne a "demówki" mają straszne ograniczenia :/ Coś pełnego i darmowego
by się znalazło?

Jeżeli chodzi do nagrywania gier to polecam nagrywanie poprzez xfire ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.11.2008 o 18:39, albert.jarema napisał:

Jeżeli chodzi do nagrywania gier to polecam nagrywanie poprzez xfire ;]

Nie ma ograniczeń czasowych i nagrywa dźwięk? Jak tak to się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.11.2008 o 19:24, Piciambeer napisał:

> Jeżeli chodzi do nagrywania gier to polecam nagrywanie poprzez xfire ;]
Nie ma ograniczeń czasowych i nagrywa dźwięk? Jak tak to się skuszę.

Nagrywa dźwięk, max liczba klatek na sek. to 100, wszystko do wyboru. A najpierw musisz mieć xfire i konto w nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.11.2008 o 19:30, przemas94 napisał:

Witam.. Szukam niezawodnego programu do wyciągania dźwięku z filmów... Szukałem po całym
necie i nie znalazłem... Proszę o pomoc! :D

Darmowy odtwarzacz filmów GOM ma taką możliwość - tu masz download: http://www.download.com/GOM-Media-Player/3000-13632_4-10551786.html?tag=mncol&cdlPid=10824936 Dźwięk wyciąga się prosto - prawy klik myszką na pasku tytułowym odtwarzanego filmu --> Audio -->Advanced audio capture.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Poszukuje dobrego darmowego konwertera avi -> svcd, dvd. Tylko powtarzam w pełni darmowy bo te które znalazłem to albo znak wodny zostawiają, albo tylko w połowie film konwertują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam konwertera, najlepiej w pełni darmowego, avi -> 3gp/mp4. Chciałbym przekonwertować sobie kilka anime w format "komórkowy", a wszystko co znajduje to jedynie płatne programy, lub triale z ograniczeniem do kilku minut konwertowanego filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.12.2008 o 17:14, milten6 napisał:

Szukam konwertera, najlepiej w pełni darmowego, avi -> 3gp/mp4. Chciałbym przekonwertować
sobie kilka anime w format "komórkowy", a wszystko co znajduje to jedynie płatne programy,
lub triale z ograniczeniem do kilku minut konwertowanego filmiku.

Nie mogę powiedzieć, jak działa, bo nie używam, ale sporo ludzi poleca Total Video Converter http://www.effectmatrix.com/download.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.12.2008 o 17:51, Asassello napisał:

Szukam programu o nazwie Pixel Shader 1.1 lub wyższy najlepiej za darmo

To nie jest program. To jest takie "coś" (w sumie nie wiem jak to zdefiniować) co dzięki sterownikom jest obsługiwane przez karty graficzne. Więc jeśli ci wyskakuje błąd z Pixel Shaderami to
a) Masz za stare sterowniki do karty graficznej, pomaga aktualizacja
b) Twoja karta w ogóle nie obsługuje danego Pixel Shadera i nic na to nie poradzisz poza wymianą karty graficznej.
Czasami zdarza się, że udaje sie odpalić grę, wymagającą np PS 2.0 na karcie, co obsługuje 1.3 (sam tak miałem), ale wtedy nie będziesz miał sporej ilości bajerów graficznych. Ale takie numery to tylko z najświeższymi sterownikami, jak one nie pomogą, to masz kartę do wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.12.2008 o 17:51, Asassello napisał:

Szukam programu o nazwie Pixel Shader 1.1 lub wyższy najlepiej za darmo


Co prawda, szypek26 wyjaśnił już o co mniej więcej chodzi, ale zrobił to nieco niedokładnie.
Pixel Shader, czyli jednostki cieniowania pikseli, to nieodłączne części kart graficznych. W starych modelach w ogóle takich jednostek nie ma. I wtedy kicha, bo gra wymaga od karty graficznej czegoś, czego ona nie wspiera. Szanse na uruchomienie gry wynoszą wtedy 0%. Najrozsądniejszym, co możesz zrobić, jest wymiana karty graficznej (choćby na coś pokroju GeForce 7300GT).

PS Jest sposób na uruchomienie gier wymagających Pixel Shader (do 2.0 włącznie), ale na płynność i jakąkolwiek jakość obrazu nie masz co liczyć. Tym sposobem jest użycie programu 3D Analyze. Potrafi on zmusić procesor zamiast karty graficznej do wytworzenia shaderów. Efekt - gra się uruchomi. Wady - zerowa płynność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam jakiegoś łatwego w obsłudze programu do robienia animacji, kiedyś bawiłem się Toon boom Studio, i chyba znowu sie pobawie chyba że dacie jakiś inny przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Istnieje program którym można projektować domy? Mam zamiar wyremontować swój pokój(na poddaszu) i szukam takiego czegoś. Program może być płatny lub bezpłatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.01.2009 o 16:38, rob006 napisał:

> Istnieje program którym można projektować domy?

Tak, AutoCAD, jak masz 5000 zł to możesz sobie kupić ^^.

Ale jak chcesz tylko wyremontować pokój, to raczej AtuoCADa nie potrzebujesz. Może tu
coś znajdziesz ciekawego-> http://dobreprogramy.pl/index.php?a=68&dz=8

5 tysięcy?! Oo...nieźle....to dla jakis architektów co w firmach pracują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować