Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

A tam, nie znasz się i tyle Ci powiem <foch>(obrażenie, nie ten skrót^^) :P Tam zniszczenie Konohy przez Pain''a to nic takiego. Zobaczymy jak zrobią walke Itachi vs Sasuke, mam nadzieje że się nie zawiode bo już długo czekam by zobaczyć te ich techniki "żywe" na ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2009 o 18:08, Infes napisał:

A tam, nie znasz się i tyle Ci powiem <foch>(obrażenie, nie ten skrót^^) :P Tam
zniszczenie Konohy przez Pain''a to nic takiego. Zobaczymy jak zrobią walke Itachi vs
Sasuke, mam nadzieje że się nie zawiode bo już długo czekam by zobaczyć te ich techniki
"żywe" na ekranie.

Też na to czekam, bo to jedna z niewielu przewag anime nad mangą... :) Na pewno też sporo technik dodadzą... Tak jak np. 3-ci vs. Orochimaru. Sporo mniejszych technik było dodanych przez "animowców"... :)
W ogóle ostatnio doszedłem do wniosku, że najlepsza walka, jak na razie to Naruto vs. Sasuke w Dolinie Końca (?). Czemu? Sporo akcji, sporo technik. A nie jak walki z Shippuudena. Sama gadanina - mało akcji... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naruto 445 SPOILERS

Spoiler


Wszystko będzie się toczyć oczywiście Nagato a dokładnie jak przetrwał po tym jak jego rodzice umarli. Zobaczymy jak zacznie podróżować i będzie chciał przetrwać. Spotka psa,Yahika i Konan(?). Zostaną przyjaciółmi i będą chcieli wspólnie przetrwać wojne.Będą razem szli podczas deszczu i rozmawiali.Yahiko że jedynym sposobem na zatrzymanie wojny jest śmierć "to occur"(nie wiem jak to przetłumaczyć ^^).Yahiko umrze i teraz mi się wydaje że chodzi tutaj że Pain/Nagato przejął to jego marzenie żeby na świecie nie było wojen. Naruto lub Konan zaczną się dąsać i zrozumieją śmierć rodziców Nagato.



Wiem cienko mi poszło to tłumaczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naruto Shipppuden Movie 2 - Bonds czyli więzi aktualnie zarobił w Japonii 95,341,986 $ ! Co ciekawe, już 1 sierpnia ukaże się kolejny film kinowy Naruto Shippuuden o nazwie "Inheritors of the Will of Fire". Na dole Screeny z 2 części Naruto Shippuuden Movie. Opłacało się jednak zarejestrować na jakiś zagranicznych blogach , na czy ja nie wiedziałem że już 3 jest w produkcji. Trailer ---> http://www.youtube.com/watch?v=aiW6eluGZeE

20090422103523

20090422103526

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 10:35, Infes napisał:

Na dole Screeny z 2 części Naruto Shippuuden Movie.

Mnóóóóstwo galerii było udostępnionych nawet rok temu... <.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm to jak to sie stało, że Naruto stał się taki silny ?:) Na początku nie miał szans z Sasuke, a teraz jak to mówicie ''''je go na śniadanie'''' :)

a no i szkoda , że

Spoiler

Kakashi i Jiraijya zginą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 09:57, Infes napisał:

To daj confirmed we wtorek i będę się cieszyć tak jak Ty.


Nie dam confirmed we wtorek, bo ich nie ma zazwyczaj, a pending dawał nie będę, aby nie spamować.
I nie ma o co się oburzać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są już obrazki, więc spojlerki są już zatwierdzone zapewne, ale nie daje, bo nigdy nie czytam, nie chce mi sie tłumaczyć:P.... A na obrazki chętnie patrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś już może czy ten nowy film Naruto Shippuuden(Naruto Shippuuden Movie 2 : Kizuna) jest już z polskimi napisami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy do 344 chapteru Mangi wydarzyło sie coś, czego nie było w Anime ? Bo np

Spoiler

pojawia się teraz postać : Suigetsu

, i zastanawiam się czy było o nim coś wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha , no i nie wiem co to ma być, ale jak czytam przetłumaczoną Magnę to jest w niej pełno ortografów oO

Przykład ? Zamiast chodźmy napisane jest choćmy oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Translatorów znających dobrze język na który przekładają i są do tego chętni to tylko ze świecą szukać. Jak nie chcesz błędów to możesz kupować w Polsce(chociaż musisz trochę poczekać na te najnowsze) albo czytać po angielsku(tu nie ma takiej tendencji do rażących błędów, w większości przypadków : d).

>czy do 344 chapteru Mangi wydarzyło sie coś, czego nie było w Anime ? Bo np spoiler: [ pojawia się teraz postać : >Suigetsu ] , i zastanawiam się czy było o nim coś wcześniej.
Tego mało na pewno nie jest. Taki Kakashi Gaiden(chap 239-244) nie był pokazany - bardzo ważna rzecz! ; o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o Kakashi Gaiden to wiem, coś jeszcze ? Chodzi mi o takie ważne rzeczy związane z fabułą, a nie znając ich mogę nie zrozumieć czegoś w dalszych chapterach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować