Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2009 o 22:54, Piciambeer napisał:

Sasuke vs Orochimaru. Później poszukiwania nowej drużyny, ośmioogoniasty... A pomiędzy
tymi z 3 sezony fillerów :]

Spoiler

A walka Sasuke vs. Itachi nie jest przed Killer Bee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale coś mi nie pasuje w Akatsuki ... brakuje mi jednego członka, którego przysiągłbym, że widziałem i w Anime i w Mandze , ale nie mam pojęcia jak ma na imię ...

W chapterze 363 na 8 stronie mówi taką kwestie :

Spoiler

'''' Bądź mu wdzięczny Itachi. Deidara poświęcił swoje życie by wyeliminować kłopoty. ''''

Kim jest ten Akatsuki ? ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to do końca kwietnia mamy filery (jak nie dłużej).
W mandze była dużo gadania,

Spoiler

poznaliśmy kawałek historii Nagato, za tydzień zobaczymy walkę w jego wykonaniu! Przejął on też marzenie kolegi o tym by zostać czymś w rodzaju Boga i powstrzymać wojny.



Anime! Walka i jeszcze raz walka!
Spoiler

Yuukimaru powoli przypomina mi postacie z DB! Jak tak dalej pójdzie to może zobaczymy go w wydaniu SSJ :P Narauto postanawia zabrać Yuukimaru z rąk Guren ale najpierw walczy z nią przeciw Sanbiemu. Udaje im się odkryć słaby punk demona (gałki oczne). Naruto uderza Odama Rasenganem a Guren kolejną techniką związaną z elementem kryształu. Sanbi wpadł do wody po czym na nowo atakuje bohaterów.Guren chyba nie żyje bo kryształ który ochraniał Yuuki nagle się rozpad po ataku demona


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 00:03, Peres00 napisał:

Spoiler

Madara Uchiha wydłubał oczy starszemu czy młodszemu bratu ?


Młodszemu.
>W chapterze 363 na 8 stronie mówi taką kwestie : spoiler: [ '''' Bądź mu wdzięczny Itachi. Deidara poświęcił swoje >życie by wyeliminować kłopoty. '''' ] Kim jest ten Akatsuki ? ;|
Czytaj mangę dalej(on w anime był, jednak tak samo wyglądał jak w tym chapterze, a można się domyślić, że to taki "lider"). Interpretuj fakty i myśl sam, zamiast non-stop się pytać kto, co, jak. Wszystkie elementy układanki są w mandze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 09:01, Mange napisał:

Anime! Walka i jeszcze raz walka!

Spoiler

Yuukimaru powoli przypomina mi postacie z DB! Jak
tak dalej pójdzie to może zobaczymy go w wydaniu SSJ :P Narauto postanawia zabrać Yuukimaru
z rąk Guren ale najpierw walczy z nią przeciw Sanbiemu. Udaje im się odkryć słaby punk
demona (gałki oczne). Naruto uderza Odama Rasenganem a Guren kolejną techniką związaną
z elementem kryształu. Sanbi wpadł do wody po czym na nowo atakuje bohaterów.Guren chyba
nie żyje bo kryształ który ochraniał Yuuki nagle się rozpad po ataku demona


Spoiler

Guren żyje. Razem z Naruto zostali połknięci przez Sanbiego... Poza tym z tego co widziałem z zapowiedzi następnego odc. w brzuchu spotkają coś w rodzaju jego (Sanbiego) miniaturki... Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sanbi ma podwładną rybę o imieniu Samehada. Co chwilę przyłącza się ona do jego brzucha i pobiera z niego pokarm, by później wytworzyć z niego niewiarygodne pokłady czakry. Ryba wysyła ją z powrotem do ciała demona, przez co zapasy jego czakry mogą się zwiększyć nawet pięciokrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 21:31, Mysterum napisał:

A Kizuna jest przetłumaczona na angielski! Dobry motyw na spędzenie wieczoru :D

Na Dattebayo cicho-sza ... jakaś inna grupa się tym zajmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 00:32, Sand_Wraith napisał:

> A Kizuna jest przetłumaczona na angielski! Dobry motyw na spędzenie wieczoru :D

Na Dattebayo cicho-sza ... jakaś inna grupa się tym zajmuje?


Tak, tłumaczył ktoś inny, jednak za skarby nie przypomnę sobie kto to był, a informacji w opisie filmu nie ma niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2009 o 10:00, Mysterum napisał:

Tak, tłumaczył ktoś inny, jednak za skarby nie przypomnę sobie kto to był, a informacji
w opisie filmu nie ma niestety.

Poczekam na dattebayo, ew Horrible subsy - przyzwyczaiłem się do HD :P Chyba, że ta grupa też wydaje w dobrej jakości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ogarnę. Jeszcze żebym miał czas ale tak to oglądać,czytać i tłumaczyć, nie potrafie na trzech rzeczach być skupiony.Na dwóch to jeszcze dałbym rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 11:31, Sand_Wraith napisał:


> Tak, tłumaczył ktoś inny, jednak za skarby nie przypomnę sobie kto to był, a informacji

> w opisie filmu nie ma niestety.
Poczekam na dattebayo, ew Horrible subsy - przyzwyczaiłem się do HD :P Chyba, że ta grupa
też wydaje w dobrej jakości ...


Jakoś była średnia. Ale, że ja jestem ostatnio bardzo niecierpliwy, to musiałem oglądnąc ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 11:35, Infes napisał:

Ja nie ogarnę. Jeszcze żebym miał czas ale tak to oglądać,czytać i tłumaczyć, nie potrafie
na trzech rzeczach być skupiony.Na dwóch to jeszcze dałbym rade.

hehe aż mi się przypomniał 11 odcinek TTGL , gdzie jednocześnie leciała piosenka i kwestia Simona - to był harcore ;]

EDIT:

FILM JEST NA DATTEBAYO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować