Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2009 o 17:21, Infes napisał:

Tyle że w pierwszej obiecał zrobić potomka i się zgodził :D


No w drugiej też mogło by dojść do tego xD Ale nie wyobrażam sobie by w kinówkach zrobili mu dziecko ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 16:27, Piciambeer napisał:

/.../

A tam zbereźnik, wtedy jeszcze Hinata miłości nie wyznała w mandze, więc mi zostało to że chce kontynuacji tamtego wątku xD

Dnia 02.05.2009 o 16:27, Piciambeer napisał:

soshman ---> 3*10^8 m/s a nie 3*10^9 m/s... Ha!


Też z ciekawości to sprawdziłem, na wiki też takie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 20:35, Ichibanboshi-kun napisał:

A tam zbereźnik, wtedy jeszcze Hinata miłości nie wyznała w mandze, więc mi zostało to
że chce kontynuacji tamtego wątku xD

Tyle dobrego, że ta księżniczka jest strasznie podobna do Hinaty ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 16:27, Piciambeer napisał:

soshman ---> 3*10^8 m/s a nie 3*10^9 m/s... Ha!

Wiem, po prostu źle napisałem... :/

Mnie osobiście najbardziej podobała się reakcja Kakashiego, gdy usłyszał propozycję księżniczki... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 22:46, Piciambeer napisał:

> A tam zbereźnik, wtedy jeszcze Hinata miłości nie wyznała w mandze, więc mi zostało
to
> że chce kontynuacji tamtego wątku xD
Tyle dobrego, że ta księżniczka jest strasznie podobna do Hinaty ^^

Good Point!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 11:38, Infes napisał:

No to jest raczej oczywiste,tym bardziej że w mange/anime będzie mieć Hinate.

Jeżeli Kishi nie wymyśli czegoś głupiego... Jak mogliśmy zauważyć, lubi pogrywać na emocjach czytających [vide H vs. P :)].

A co do anime: naprawdę podoba mi się układ trawienny Sanbiego :D Chciałbym żeby wewnątrz mnie też były setki Piciambeerów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 23:28, soshman napisał:

> soshman ---> 3*10^8 m/s a nie 3*10^9 m/s... Ha!
Wiem, po prostu źle napisałem... :/

Mnie osobiście najbardziej podobała się reakcja Kakashiego, gdy usłyszał propozycję księżniczki...
:P


Mi się bardziej podobała Lee ;p
Ale Sakurka w ogóle się nie wkurzyła? Ejj, ona powinna być zazdrosna ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jest zazdrosna(przyjrzy się uważnie choć to od razu widać na pierwszy rzut oka),widać to po jej twarzy, pewno sama zaczęła coś czuć do Naruto.

20090503194450

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 19:45, Infes napisał:

No i jest zazdrosna(przyjrzy się uważnie choć to od razu widać na pierwszy rzut oka),widać
to po jej twarzy, pewno sama zaczęła coś czuć do Naruto.

Musiałeś dawać akurat tę stronę? :P

A co do Sakury - bardziej tu widać żal że tak naprawdę to Hinata darzy Naruto uczuciem, niż zazdrość z tego powodu. Pewnie jest zła że sama na siebie, że te uczucie w sobie trzymała i teraz będzie jej się głupio przyznać - no i kicha z NaruSaku ;p

Aha - no i dziwne tłumaczenie masz (na UW mi to nie wygląda), tam wyraźnie było napisane "Hinata... Kocha... Naruto..." niż "Ona czuje do niego coś więcej", a minimalna różnica w takich sformułowaniach jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 wersje więc się nie martw ;) Eng,PL i jeszcze PL od innego "wydawcy" gdzie jest tak jak piszesz . Naruto Shippuuden Movie 2 Kizuna obejrzane właśnie. W skrócie? Wzruszony,piękne,cudowne i romantyczne. Jutro chyba pisze recenzje na GS więc jak coś to zapraszam ;) Ach...coś pięknego ta kinówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie mogłem się powstrzymać a edycja już zamknięta :( "Nagareru namida ga shizuka ni,
Nanika no owari wo shiraseru" Sialalalalala. Coś pięknego ten soundtrack :D A złapałem pięknego screena z filmu :D Łapcie :} Oni ŚŁIIIIT wyglądają :D

20090503222007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ta kinówka jest taka dobra ?:) No cóż, trzeba oglądać. A tak w ogóle to gdzie oglądacie. Nie żebym nie wiedział gdzie mogę obejrzeć, taka czysta ciekawość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla jednych jest dla innych nie jest. Na przykład dla mnie,to ona jest "biutiful,romantik,emejzink" i tyle ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<> Naruto 446 <>

Standardzik, jak zawsze. Środa a więc czas na spoilerowanie Wam :D Dziś aż 4 obrazeczki. Yeee...

Spoiler

Na pierwszym widzimy znaną już trójke w nastoletnim już wieku można powiedzieć,dorosły raczej nie. Drugi screeny przedstawia ogólnie rzecz biorąc akcje. Na trzecim widzimy dość ciekawą,wydaje mi się że to jest za młody Danzou ale nie jestem przekonany. Na ostatnim widzimy śmierć,rozpacz oraz człowieka która chce zakończyć na świecie cierpień ale i życie na świecie.

20090506204741

20090506204747

20090506204753

20090506204758

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film oglądnąłem i muszę powiedzieć, że jest niezły :). Nie wiem czy lepszy od pierwszego filmu, ale na pewno nie jest gorszy :). Sasuke odegrał fajną rolę i ogólnie podobało mi się jego zachowanie itd. Nie wiadomo co się stało z głównym złym, i to jest minus :)

Widzę, że co film Naruto wyrywa nowe laski xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po tytułach odcinków na cały miesiąc, to do czerwca dalej będą fillery. A miało być tak pięknie ;(

Odc. 108 - "Camellia Guidepost" - 7 maja
Odc. 109 - "Cursed Seal Counterattack" - 14 maja
Odc. 110 - "Memory of the Crime" - 21 maja
Odc. 111 - "The Broken Promise" - 28 maja
Odc. 112 - "The Place to Return To" - 4 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować