Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Naruto to ma jednak dobre podejście do dziewczyn. Tylko po zazdrościć. Swoją drogą ja na jego miejscu wybrał bym tą z ostatniego Shippuuden''a. She is soo cute with him :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 17:03, Ichibanboshi-kun napisał:

Czy ja jestem masochistą Hubi? nie oglądam tego, regularnie się pytam :D

Nie no ja tak z ciekawości obejrzałem kawałki dwóch bodaj odcinków z fillerami żeby sprawdzić Czy Już Się Skończyły. Chwała Panu że chociaż One Piece nie ma takich ton fillerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 23:16, Hubi_Koshi napisał:

> Czy ja jestem masochistą Hubi? nie oglądam tego, regularnie się pytam :D
Nie no ja tak z ciekawości obejrzałem kawałki dwóch bodaj odcinków z fillerami żeby sprawdzić
Czy Już Się Skończyły. Chwała Panu że chociaż One Piece nie ma takich ton fillerów.


To i tak ma mnostwo odcinkow, po co fillery :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 01:08, Ichibanboshi-kun napisał:

To i tak ma mnostwo odcinkow, po co fillery :D?

I tak najzabawniejsze jest to że One Piece ma chyba Najmniej fillerów z Wielkiej Trójcy i to nie tylko biorąc pod uwagę proporcje normalnych odcinków do fillerowych, ale też liczbowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 01:14, Hubi_Koshi napisał:

> To i tak ma mnostwo odcinkow, po co fillery :D?
I tak najzabawniejsze jest to że One Piece ma chyba Najmniej fillerów z Wielkiej Trójcy
i to nie tylko biorąc pod uwagę proporcje normalnych odcinków do fillerowych, ale też
liczbowo.

One Piece ma dużo fillerów, tylko że są porozrzucane i nie jest to tak widoczne (coś jak Dragon Ball)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem użyć edycji, ale whatever ... w każdym razie One Piece ma ok 70 fillerów co przy 402 odcinkach to naprawdę niewiele - czyli mój błąd ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 10:04, Sand_Wraith napisał:

Chciałem użyć edycji, ale whatever ... w każdym razie One Piece ma ok 70 fillerów co
przy 402 odcinkach to naprawdę niewiele - czyli mój błąd ;]

W porównaniu do Bleacha i Naruto (szczególnie Naruto) które mają własne wielgaśne filler arcki, One Piece to pikuś, tu fillery są w miarę krótkie i niektóre nawet ciekawe (choćby G8 Arc). No i totalnie porozrzucane po całej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 10:16, Hubi_Koshi napisał:

W porównaniu do Bleacha i Naruto (szczególnie Naruto) które mają własne wielgaśne filler
arcki, One Piece to pikuś, tu fillery są w miarę krótkie i niektóre nawet ciekawe (choćby
G8 Arc). No i totalnie porozrzucane po całej serii.

Ale w Bleachu musieli zrobić fillery, bo anime jest bardzo blisko wydarzeń z mangi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Samego Gaare też mógłby zostawić

Dnia 29.05.2009 o 15:57, Wintesun napisał:

martwego, bo on teraz jest żałosną skorupą swojego dawnego siebie.


Właśnie, co się w ogóle z nim dzieje ? Chyba od początkowych odcinków to nic o nim nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 11:47, soshman napisał:

Ale w Bleachu musieli zrobić fillery, bo anime jest bardzo blisko wydarzeń z mangi...

I dlatego w miare toleruje fillery w Bleachu, za to na Naruto pozostaje tylko kląć. Nawet gdyby twórcy się teraz ostro wzięli do roboty nad odcinkami nie-fillerowymi to sądzę że sporo by im zajęło dogonienie czy choćby zbliżenie się do mangi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 11:49, Peres00 napisał:

Właśnie, co się w ogóle z nim dzieje ? Chyba od początkowych odcinków to nic o nim nie
było.

Cóż, wiemy że nadal potrafi kontrolować piasek i w sumie nic poza tym. Jego charakter i osobowość na pewno się nieco poprawią teraz bo nie musi nie dosypiać z powodu Shukaku.
Jeśli nie czytasz mangi nie czytaj tego co jest w spojlerze.

Spoiler

Całkiem możliwe że może się niedługo pokaże z "bratnią pomocą" dla zniszczonej Konohy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 12:07, Peres00 napisał:

Czytam Mange więc ten spoiler nie wydłubie mi oczu :P

Tak tylko dla pewności się zabezpieczam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 12:07, Ichibanboshi-kun napisał:

Ale przynajmniej też w Bliczu te fillery są kosmicznie(w proównaniu do naruto)krótko.

Fakt chociaż cały wieloodcinkowy filler-arc... trochę to odstrasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 12:25, Hubi_Koshi napisał:

> Ale przynajmniej też w Bliczu te fillery są kosmicznie(w proównaniu do naruto)krótko.

Fakt chociaż cały wieloodcinkowy filler-arc... trochę to odstrasza.

Właśnie jeden się zbliża. Po walkach w Karakura, ale przed walką Ichi z Ulq. Przy jego tworzeniu także współpracuje Kubo(więc powinny być jako tako zgodne z uniwersum). Ma on być o inkarnacjach zanpaktou(Old Man Zangetsu jest jednym z nich), w dodatku ma być pokazana postać jaką przyjmuje broń Rukii(Sode no Shirayuki). W Naruto zmarnowany został potencjał naprawdę dobrego spin-offa, w dodatku chyba całkiem niepotrzebnego, ponieważ zanim anime normalnie by doczłapało się do wydarzeń z mangi, to co najmniej by rok, albo dwa minęły, zaś sam oryginał w sumie chyba kończy się(bo kto normalnie został ze "złych" oraz jakie wątki są jeszcze nierozwiązane? Naprawdę niewiele, ew. wyskok z jakąś inwazją, lol), więc raczej dużych szans nie ma, aby wersja animowana doczłapała się. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 11:52, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Całkiem możliwe że może się niedługo pokaże z "bratnią pomocą" dla zniszczonej Konohy.


Hehe, zdecydowanie przyda się się jego pomoc, bo Konohijczycy by musieli łopatami tą dziurę zakopywać ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jak co środe kilka informacji odemnie dla Was o nadchodzącym chapterze. Za jakiekolwiek błędne tłumaczenie moje przepraszam ;)

Naruto #450

Spoiler

Naruto znów powraca na plecach Kakashi''ego jednakże tym razem po zwycięskiej walce. Hatake równeiż stwierdza "Naprawdę dobrze zrobiłeś...Naruto". Iruka przypomina sobie jak Naruto był samotny jako dziecko a teraz jak jest Kochany przez wszystkich. Ojciec Shikamaru zapowiada nagły stan i organizuje spotkanie(jest Głównym Jouninem).Scena przechodzi do Akatsuki. Zetsu stwierdze że Pain został pokonany i wątpi by Konan również powróciła. Powrót do Konohy gdzie okazuje się że Tsunade użyła całej swojej mocy i powróciła do stanu "babci". Ropoczyna się spotkanie by wybrać NOWEGO Hokage. Przed tym jak Danzou postanawia siebie nominować Shikamaru tata wybiera Hatake Kakashi. Danzou stwierdze że to Jiray uczniowie zniszczyli Konohe. Orochimaru usiłował również zniszczyć Konohe i najgorsze z tego wszystkiego że Uchiha Sasuke jest Nukeninem(Shinobi którzy opuścili swoją wioskę). Wszystkiego tego wynikiem jest III Hokage. Hokage Ognistego Wioski "A więc,Ja niniejszym tytułe Danzou VI Hokage". Danzou robi w tym momencią złą minę.


20090603193003

20090603193013

20090603193020

20090603193028

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chapter 450

Spoiler


No to się porobiło, Danzo Hokage? Jedno jest pewne Naruto nigdy nie uzna go za Hogake, nie po tym jak zna prawdę, o tym że to Danzo jest w głównej mierze odpowiedzialny za zniszczenie Konohy. Swoja droga możemy mieć teraz ciekawe rozwiązanie fabularne całej tej sytuacji. Naruto nie chce podporządkować się Danzo , ten chce go uwięzić jednak blondas ucieka, zostaje missin-ninem, dołącza do Akats.. dobra z tym ostatnim przesadziłem:p

Jestem Ciekaw jakiego zonka będzie miał Hawk Team i Samui team jak zobaczą Konohe a raczej to co z niej zostało.

Poza tym bardzo mi się podobała scena powrotu blondasa do wioski i powitanie go przez mieszkańców.

Chap nawet dobry, tak na 8/10


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować