Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2010 o 21:38, Dartitwo napisał:

Tak poza tym możecie mi wytłumaczyć też na czym polega dokładniej kawarimi no jutsu?
W sensie jak to dokładnie wygląda bo nigdy nie moge z czaić tej całej podmiany i jak
to możliwe :D



Techinka stosowana przez większoś ninja. Jutsu te pozwala na szybką zamianę swojego ciała z dowolnym przedmiotem, rośliną, a nawet zwierzęciem. Dzięki temu można zmylić wielu przeciwników. Każdy kto da się na to nabrać przez pewien czas czuje się zdezorientowany, przy czym atakujący może spokojnie zaatakować z innego miejsca.


Źródło: Senpuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c496

Spoiler

No i zaczęło się :) Mimo, że Bee chciał pomóc Naruciakowi, to wygląda na to, że będzie musiał sam sobie poradzić z tym całym wyciągnięciem chakry z liska. Z tego, co pokazali na razie, to nie wygląda to za dobrze. A tak ogólnie, to motyw z "ucięciem głowy" genialny :D Pierwszy raz widziałem Yamę, tracącego swoją powagę i co gorsza wyzwanie Naruto od motherfuckera ]:>
MOTHAFUCKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c496

Spoiler

Nie powiem, żebym się nie spodziewał takiej rozróby z Lisem, ale przynajmniej nie było sasdupka.
Motyw komediowy całkiem udany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy o mandze to ja napisze o odcinku. Ten tydzień będzie baaaardzo dłuuuugi ale warto. Piękne wejście ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 18:34, Infes napisał:

Wszyscy o mandze to ja napisze o odcinku. Ten tydzień będzie baaaardzo dłuuuugi ale warto.
Piękne wejście ;D

Ale pierwszy raz od dawna czekam na odcinek i chapter z niecierpliwością:) Nie wiem czy do tej pory tak było. Jak zawsze efektowne wejście musi być:) A co do chaptera to wydaje mi się że naruciak spróbuje go chyba zamknać jeszcze bo coś niegotowy sie wydaje być do opanowania liska, przynajmniej ja tak zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już bardziej tego Shinra Tensei w anime spartaczyć nie mogli. Zero polotu i dynamiki. Czekać tylko, aż spartaczą walkę Pain-Naruto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 22:38, Piciambeer napisał:

Nie zamknie. Nie da się. Jak spartoli, to koniec mangi, bo będzie trza nowego Jinchuuriki
szukać:>

No i już Kishi ma powód, by przemianować mangę na Sasuke ...
Sprytny facet jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 21:55, Mysterum napisał:

Już bardziej tego Shinra Tensei w anime spartaczyć nie mogli. Zero polotu i dynamiki.
Czekać tylko, aż spartaczą walkę Pain-Naruto.


Mnie osobiście dużo bardziej uderzyło wejście Naruto. Shira Tensei była po prostu kiepska(w mandze też nie najlepsza) a wejście Naruciaka było takie... nijakie(w mandze czuć było epickość). Pół godziny po obejrzeniu epa zorientowałem się że Naruto przybył... w sumie,to jak oni to zrobili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2010 o 22:38, Piciambeer napisał:

Nie zamknie. Nie da się. Jak spartoli, to koniec mangi, bo będzie trza nowego Jinchuuriki
szukać:>

Powiedzmy że uda mu sie go opanować, ale żeby wrócić spowrotem do ludzkiej postaci nie będzie musiał go zamknąć? Bo nie wydaje mi sie żeby Kyuubiś czekał na zawołanie Naruciaka jak wierny piesek tylko będzie sie raczej opierał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh no niestety, w mandze było to fajniej zrobione ;p W anime nie czuć tej epickości i dynamiki, shira tensei i wejście Naruciaka jakieś takie nudne i wcale nie emocjonujące. Co więcej strasznie nie podobają mi się te oczy żaby. Zbyt jasne IMO, w mandze są o wiele fajniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2010 o 23:58, qrex napisał:


Mnie osobiście dużo bardziej uderzyło wejście Naruto. Shira Tensei była po prostu kiepska(w
mandze też nie najlepsza) a wejście Naruciaka było takie... nijakie(w mandze czuć było
epickość). Pół godziny po obejrzeniu epa zorientowałem się że Naruto przybył... w sumie,to
jak oni to zrobili?


To było jakieś wejście? Pamiętam Summoning Jutsu, ale jakoś nie zwróciłem uwagi na wejście Naruto. Zbytnio spartaczyli Shinra Tensei i nie zauważyłem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 16:26, Karol44 napisał:

Czego wy chcecie od tego tenseia co mieli grzyb atomowy zrobić dla mnie wszystko ok było.

Dziwne troche było, ja myślałem że zrobią wielki wybuch a tu jakieś powolne zamiatanie miasta. Miałem nadzieje że zrobią to tak, że ciach, 1s i nie ma miasta, a tak to gniotły sie te budynki i takie nijakie to było. Ale do wejścia pretensji nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 17:07, lis899 napisał:

Dziwne troche było, ja myślałem że zrobią wielki wybuch a tu jakieś powolne zamiatanie
miasta. Miałem nadzieje że zrobią to tak, że ciach, 1s i nie ma miasta, a tak to gniotły
sie te budynki i takie nijakie to było.


Zawsze można tłumaczyć że to ultra slow motion było ;), co do wejścia to może w następnym odcinku lepiej to pokażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się osobiście podobało to że ukazali jak kawałek po kawałku Konoha zamienia się w pył a Wy to byście chcieli żeby to było jak bomba atamowa. 0,1s i niczego nie ma. Nie wiem co w tym by was zadowoliło ale okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wykonanie Shinra Tensei jest ok. Nie wiem czemu nie który nie widza tu dynamiki. Przecież dynamicznie zmiotła wioskę.
A co do samego Naruto , nie potrzebnie zmieniali ten kolor przy oczach, zbyt jaskrawy jest. Fiolet lepiej pasował.
A samo wejście też było bardzo dobre , zgodne z manga i tyle. To to tylko technika przyzwania była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować