Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Chapter ten nowy :)

Spoiler

Madara kosi nieźle :) Szkoda tylko, że pewnie będzie musiał zostać unicestwiony/nawrócony na dobrą stronę mocy, bo w tej mandzie nie ma szans na zwycięstwo zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Koksić może koksi ale mam przeczucie, że skończy się to... słabo.

Bijuu stoją i myślą, co Madara zrobi. Moim zdaniem, powinni robić zmasowany atak i nie dopuścić do kontrataku od strony Uchihy.
Oj, Obito próbuje walczyć. Pewnie uda się mu się uwolnić spod władzy Czarnego Zetsu.
Madara zaczyna pokazywać swoja potęgę. Jeśli uda mu się wyciągnąć demony z Naruto i Bee, to dam autorowi mangi dużego plusa.

Czekam na następny chap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chap 660

Spoiler

A jednak, autor to zrobił. Pozbawił Naruto Kuramy :) Ta sytuacja i mina "Mesjasza" to największy plus najnowszego chapa. Ale ja wiem, że nic z tego nie będzie...

Wspominki Jednoogoniastego też w sumie nie wyszły najgorzej. Spodobało mi się, że Naruto nie jest jedynym, gdzie pada porównanie do Mędrca Sześciu Ścieżek.

Przez chwilę myślałem, że każdy kolejny rozdział będzie traktował o innym demonie. Ale chyba nam to nie grozi.
Madara nie przejmuje się drobnymi niepowodzeniami - oj, jeszcze się na tym przejedziesz:P

Ogólnie nie jest źle, ale bardzo dobrze też nie jest.
Podobno autor mangi za bardzo przykoksił legendarnego Uchihę i teraz nie wie, jak go pokonać. Źle to wróży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 18:03, Andrzej15 napisał:

Spoiler

Ogólnie nie jest źle, ale bardzo dobrze też nie jest.
Podobno autor mangi za bardzo przykoksił legendarnego Uchihę i teraz nie wie, jak go
pokonać. Źle to wróży...



Spoiler

Nie podoba mi się że autor tak zeszmacił Hashirame.To on powinien jeszcze raz stoczyć porządną walkę z Madarą i pokazać tym wszystkim smarkom typu Naruto jak się walczy.Jego walka w retrospekcjach pokazywały że ci ninja to byli zupełnie inny level.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 19:53, LastOrder napisał:

Spoiler

Nie podoba mi się że autor tak zeszmacił Hashirame.To on powinien jeszcze raz stoczyć
porządną walkę z Madarą i pokazać tym wszystkim smarkom typu Naruto jak się walczy.Jego
walka w retrospekcjach pokazywały że ci ninja to byli zupełnie inny level.


Mnie tam zawsze zastanawiało, jak to możliwe, że MSS to legenda i w ogóle w ogóle, a bogiem ninja nazywano Hashirame właśnie. Cały ten time span mi się wydaje dzisnie zamotany i nieprzemyślany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2013 o 20:01, Piciambeer napisał:

Mnie tam zawsze zastanawiało, jak to możliwe, że MSS to legenda i w ogóle w ogóle, a
bogiem ninja nazywano Hashirame właśnie. Cały ten time span mi się wydaje dzisnie zamotany
i nieprzemyślany.

No właśnie, MSS był TYLKO legendą. Niewielu wiedziało, że faktycznie istniał. Natomiast Pierwszy faktycznie żył i pokazywał swoją potęgę, więc pewnie temu otrzymał ten przydomek. Oczywiście, to tylko moje przypuszczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 21:39, Andrzej15 napisał:

No właśnie, MSS był TYLKO legendą.

Yup, a Bijuu mają zsynchronizowane wyimaginowane wspomnienia tej osoby ;)

[e]
A, dobra, chyba zjarzyłem twoje rozumowanie.

Ale i tak nadal uważam, że kalendarzowo ta manga jest do bani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 23:14, Piciambeer napisał:

Yup, a Bijuu mają zsynchronizowane wyimaginowane wspomnienia tej osoby ;)

Ja to pisałem z punktu widzenia zwykłego człowieka(że dla nich jest tylko legendą) :) Coś czuję, że 90% populacji w świecie Naruto nawet nie wie, kim jest MSS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naruto 661
Ostatnia scena tego chaptera - to chyba najpiękniejszy moment w serii od dobrych paru lat! Jestem przeszczęśliwy ;3

Co do reszty... Eh, chyba dobrze, że wszystko pomału zbiega ku końcowi, ponieważ męczą mnie te niby nowe, a wciąż te same monologi i potencjalne subploty. Założę się, że w najbliższym czasie czeka nas jakaś retrospekcja

Spoiler

Tobiramy o tym, jak wyglądały wojna z Uchihami i założenie Konohy z jego punktu widzenia

;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2014 o 09:53, luzac napisał:

c661

Spoiler

Sasuke zadźgany? Świat według Madary rzeczywiście jest lepszy!



Spoiler

Emo-boy martwy? I to bez szansy na wskrzeszenie? Chyba czas odpalić na wiwat salwę z Gwiazdy Śmierci.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2014 o 15:07, McFlash napisał:

Spoiler

Emo-boy martwy? I to bez szansy na wskrzeszenie? Chyba czas odpalić na wiwat salwę
z Gwiazdy Śmierci.



Spoiler

Kto powiedział że martwy Karin też dostała podobnego strzła i jakoś żyje. Jedyne co wiemy to że Naruto i Sasuke są w opłakanym stanie. Gdzieś tam teorię zasłyszałem że zginą. Orochimaru przywie ich za pomocą Edo Tensei. Ale to za piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2014 o 15:16, LastOrder napisał:

Spoiler

Kto powiedział że martwy Karin też dostała podobnego strzła i jakoś żyje. Jedyne co
wiemy to że Naruto i Sasuke są w opłakanym stanie. Gdzieś tam teorię zasłyszałem że zginą.
Orochimaru przywie ich za pomocą Edo Tensei. Ale to za piękne.


Spoiler


Aż spojrzałem do tego chaptera i rzeczywiście sprawa Saskacza wcale nie wygląda tak pięknie jakbym chciał. Dodatkowo jeśli jego los ma być powiązany z Naruto, to niech sobie już żyje.
PS. Miło jest patrzeć na totalną dominację złego gościa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Śmierć Saskłacza marzy mi się od dawna, szkoda że pewnie okaże się ten cios przeżyje. Albo zginie, Naruto dostanie jakiegoś pałerapa, odpali moc Rikudo Sennina i po pokonaniu Madary wskrzesi go za pomocą rinne tensei. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Krótko.

Plusy:
Starcie Madary z Drugim Hokage i ich rozmowa - wyszło całkiem klimatycznie.
Sasuke zaczyna być kreowany na bohatera Czwartej Wojny - i dobrze. Miałem już dość tego, że tylko Naruto zbiera pochwały.
Końcowa scena przebiciem Sasuke - wygląda fajnie lecz jest pewne... Sasek przeżyje

Minusy:
Brak info o tym co jest z Bee(czy może potwierdzenia, że nie żyje)

Ciekawe, gdzie leci Gaara z Naruto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2014 o 09:06, Daronn_Darker napisał:

Spoiler

Looooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
ool Naruciak i Saskacz ''dedli''.



Spoiler

Niby tego chciałem bo to wydawało mi się ciekawe a jak się stało co czuję jakąś pustkę i głupio mi z tym. Orochimaru musi coś teraz wnieść swoją osobą. Oczywiście Edo tensei na nich. Naruto z całą chakrą lisa a Sasuke z Rinnenganem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2014 o 09:38, LastOrder napisał:

Spoiler

Niby tego chciałem bo to wydawało mi się ciekawe a jak się stało co czuję jakąś pustkę
i głupio mi z tym. Orochimaru musi coś teraz wnieść swoją osobą. Oczywiście Edo tensei
na nich. Naruto z całą chakrą lisa a Sasuke z Rinnenganem.


Spoiler

Następnie się odrodzą i będą żyć długo i szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

gdyby to niebyli najważniejsi bohaterowie, to byłbym zaskoczony, a tak wystarczy poczekać tydzień i chłopaki znowu wrócą do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować