Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2009 o 13:43, Piciambeer napisał:

A, i nie wiedziałem, że ci z Akatsuki nie wchodzą i urywają od internetu :>

Jesteś pewny, że dobrze napisałeś? :P Bo ciężko zrozumieć... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2009 o 19:24, Piciambeer napisał:

O to :>

/.../

Haha, nie skojarzyłem na początku xD Ale fakt, kolesie z Akatsuki urywają od neta :>
I już wiadome są ich prawdziwe cele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wbijam ostatnimi czasami mnie dobija. Kiedyś news''y ciągle itd a teraz... "Odcinek 117 po polsku możecie zobaczyć tutaj, odcinek 118 ukaże się dopiero 23 lipca, do tego czasu nowa wersja strona powinna być gotowa." No 23 lipca to był troszkę temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno zrezygnowałem z wbijam :D Na shippuuden wszystkie odcinki są tak jak być powinny i na dodatek można w HD oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wbijam jeszcze istnieje? :> Kiedyś tylko tam oglądałem, ale od prawie roku korzystam z anglojęzycznych serwisów. Z wbijam korzystam jeszcze ze stronki Clannad, i z tego co widziałem, oni zamknęli wiele stron z anime, które mieli kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 09:21, Mange napisał:

i na dodatek można w HD oglądać.

Jeden odcinek miał taką opcję, w innych nie znalazłem - dlatego na wbijam oglądałem, tam jest w lepszej jakości. Bo kreskowka to już porażka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 21:21, Piciambeer napisał:

> i na dodatek można w HD oglądać.
Jeden odcinek miał taką opcję, w innych nie znalazłem - dlatego na wbijam oglądałem,
tam jest w lepszej jakości. Bo kreskowka to już porażka jest.

Zgadzam się. Jakość jest tragiczna... W ogóle na wbijam trwa przebudowa serwisu... To znaczy miała już się skończyć, ale coś im nie idzie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 22:22, soshman napisał:

znaczy miała już się skończyć, ale coś im nie idzie... :D


Nie idzie to mało powiedziane. Miesiąc minął a oni dalej walą k... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

English script roughly translated by narutoverse

Sasuke starts to attack on Raikage
Then Sasuke got blown out by Suiton Jutsu (Water Encampment Wall), then he uses the lightning element jutsu to attack.
Subordinate one: The information is correct. He has natural affinity on lightning element.
Subordinate two: He can use fire element jutsu too. Don''t forget to use Suiton Jutsu for defense.
Suigetsu: Oh. Who leak out the information of Sasuke?

Subordinate two: Have to stop his movement. Raiton Flashlight Jutsu (similiar to Solar Flare in DragonBall)
Juugo gets hit. Sasuke eats a fist from Raikage.
Sasuke breaks the genjutsu. Suigetsu blocks the attack from Raikage.
Suigetsu: If not me, your elbow has already broken.
Sasuke:

Scene changes to the meeting room
Ao is watching on Danzou. Tsuchikage is waiting and the girl beside him says that she would like to see the guy who kill Deidara.
Gaara has no response.

Scene changes back to Sasuke
Subordinate two: There is another one here. Once I find the guy, I leave it to you.
Juugo: That guy is chakra sensing type.
Juugo releases the second level curse seal.

"Kill him"

Raikage: Don''t get too furious!
The chapter ends.
Naruto is not shown up this week.




20090826120815

20090826120822

20090826120827

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy odcinek to sama "sztuka" jakby to ujął Deidara. Cóż, explosion, akcja, troszkę rozmów. Odcinek przyjemny :) No ale następny zapowiada się już nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

461

Spoiler

CHapek zaczął się bardzo ciekawie, od samego początku pokazana była walka. Sasuke pierwszy rzuca się na oponenta, jednak jeden z pomocników koxKage powstrzymuje go combem Suitona z Raitonem. Kolejny z pomocników łapie team Taka w Genjutsu ale Sasuke nie daje się oszukać, lecz Raikage z Darui już wyprowadzają cios skierowany na niego. Z pomocą przychodzą mu Jugo i Suigetsu, którego miecz zostaje złamany (Zabuza pewnie przewraca sie w grobie). Potem pokazani są inni Kage. Danzu przestał używać swojej techniki. Tsuchikage ucina sobie pogawędka z Kazekage. Pomocnik Danzo pyta się czy może iść zdobyć Sharingana (czyżby Danzo chciał kolejne oczko do swojej kolekcji?) Jednak gościu z byakuganem go zatrzymuje. Na końcu widzimy Jugo który osiąga drugi poziom pieczęci i chce zabić Raikage i resztę jego ludzi. Nie wiadomo tylko czy odróżni wrogów od przyjaciół. W następnym chapku zapowiada się niezła walka, Raikage ala DragonBall, Sasuke którego złość przepełnia w 100% oraz reszta ich pomocników. Smuci jedenak fakt że Kishi nie pokazał TObiego i Naruto, może tę rozmowę chce dokładnie przemyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 23:46, Infes napisał:

Nowy odcinek to sama "sztuka" jakby to ujął Deidara. Cóż, explosion, akcja, troszkę rozmów.
Odcinek przyjemny :)

Mnie trochę nie pasowała ostateczna sztuka. Za mało było irytacji i wściekłości w głosie i [głównie!] oczach Deidary. W mandze to on był wręcz szalony. A skupianie energii do jednego punktu też nie było aż tak fajnie zaprezentowane. To jedyne, co mnie męczy po tym odcinku ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chwaliłem się jeszcze prezentem od siostry z Krymu, nie? :P

Oto i on. Talia 36 kart made in China --> jakość wykonania powala, może kosztowały z 4 złote po przeliczeniu :]
Najbardziej rozbraja jedna strona okładki pudełka oraz Sasuke jako dama :D
Niestety tylko jedna karta z Hinatą, a z tego co siostra mówiła to to losowe boło, jaka grafika była w talii :''(
No i oczywiście brakuje jednej szóstki :>

20090901215642

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować