Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2009 o 00:06, soshman napisał:

W takim razie Kishi nie jest w stanie zakończyć mangi przed 1000 odcinkiem... :P Jeżeli
będzie chciał jeszcze power-upa mu dać i rozwinąć wątki, a zapewne jeszcze nowe dojdą...
Ale szczerze mówiąc, nie mam nic przeciwko temu... :D

Eee tam w Naruto już chyba powoli widać końcówkę, ja bym się martwił o One Piece, gdzie dopiero powoli do połowy docieramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 00:10, Hubi_Koshi napisał:

Eee tam w Naruto już chyba powoli widać końcówkę, ja bym się martwił o One Piece, gdzie
dopiero powoli do połowy docieramy.

Przecież mnóstwo wątków jest niewyjaśnionych... Więc, jak możemy zbliżać się do końcówki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 01:26, soshman napisał:

> Eee tam w Naruto już chyba powoli widać końcówkę, ja bym się martwił o One Piece,
gdzie
> dopiero powoli do połowy docieramy.
Przecież mnóstwo wątków jest niewyjaśnionych... Więc, jak możemy zbliżać się do końcówki?
:P

No na pewno jesteśmy bliżej niż dalej. Wiele osób twierdzi, że będzie jeszcze jeden time skip, po którym Naruto w końcu zostanie Hokage. Niemniej obecnie niemal wszystko zostało wyjasnione - w tym plan głównego złego.
Btw.soshman co jeszcze nie zostało wyjaśnione? Mnie nurtuje co pisze na tej tablicy Uchihów, ale bez Rinnegana ciężko będzie wydedukować co tam (naprawdę) pisało ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 01:26, soshman napisał:

Przecież mnóstwo wątków jest niewyjaśnionych... Więc, jak możemy zbliżać się do końcówki?
:P

Może się źle wyraziłem. Chodzi mi o to że mamy już w zasięgu wzroku ostatecznego przeciwnika (Madarę/Tobiego) jego Diaboliczny Plan, i Kontr-Plan Good Guysów, teraz musi się tylko wielka wojna rozpętać, dobrzy goście muszą wygrać i tyle :-) Wątki zostaną rozstrzygnięte gdzieś po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznym jest sasuke sam madara powiedział że naruto w przyszłości będzie walczył z sasuke na śmierć i życie

Madara zostanie pokonany i koniec mangi to walka z sasuke tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 00:01, Hubi_Koshi napisał:

W sumie fajnie by było gdyby poznał jakieś inne techniki swojego ojca np. tą "teleportacje"
między tymi pieczęciami którą Yondaime pokazał w Gaidenie.

Rany, Sage się nauczył a ty jeszcze byś chciał czasoprzestrzeń?
Trochie głupio by było jakby był podział typu:
Sas - od groma technik przydatnych, kilka mocnych, trzy ostateczne
Nar - trzy techniki na krzyż, każda nieprawdopodobnieubersupermegaplaznaniebezpieczneimiażdżace.

Teoretycznie po równo, ale kto tak naprawdę jest fajniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 11:23, Karol44 napisał:

Madara zostanie pokonany i koniec mangi to walka z sasuke tak mi się wydaje

Ach racja zapomniałem o Saskaczu, nie żebym go nie lubił, ale... mało mnie jego los szczerze mówiąc obchodzi. Zginie, zostanie Befriendnięty, mi tam wszystko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 12:38, Piciambeer napisał:

Rany, Sage się nauczył a ty jeszcze byś chciał czasoprzestrzeń?

The more the merrier ^^ Szczególnie gdy mówimy o zabawkach do użytku bojowego.

Dnia 11.11.2009 o 12:38, Piciambeer napisał:

Trochie głupio by było jakby był podział typu:
Sas - od groma technik przydatnych, kilka mocnych, trzy ostateczne
Nar - trzy techniki na krzyż, każda nieprawdopodobnieubersupermegaplaznaniebezpieczneimiażdżace.

Na razie tak to niestety wygląda, Naruto na szczęście brak ogromu technik nadrabia sprytem i kreatywnością gdy je wykorzystuje, ale fajnie by było gdyby mógł poszpanować kilkoma fajnymi technikami, może Frog-Master go w przyszłości nauczy czegoś fajnego, Jiraya miał do dyspozycji całkiem spory arsenał ciekawych, związanych z żabami technik.

Dnia 11.11.2009 o 12:38, Piciambeer napisał:

Teoretycznie po równo, ale kto tak naprawdę jest fajniejszy?

A to już zależy od gustu :-) Mnie osobiście Saskacz nigdy specjalnie nie interesował, za to z przyjemnością obserwuje badassienie się Naruto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 10:16, Sand_Wraith napisał:

Btw.soshman co jeszcze nie zostało wyjaśnione? Mnie nurtuje co pisze na tej tablicy Uchihów,
ale bez Rinnegana ciężko będzie wydedukować co tam (naprawdę) pisało ;].

A np. Kabuto i Orochimaru... Bo tak naprawdę zbyt wiele nie wiemy na ten temat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 23:22, Hubi_Koshi napisał:

Cóż ma fiksację na punkcie Sasuke i ciężko mu nie próbować go ratować, a teraz jeszcze

Nie no bo Sasuke to taki drugi main hero, zresztą jeszcze gdy walka toczyła się z Itachim i w ogóle to Sasuke:Shippuuden powinni dać ;)

Dnia 10.11.2009 o 23:22, Hubi_Koshi napisał:

w końcu jest uczniem Jirayi i sam z siebie niezłym pervertem XD

Co do tego to ja się zgadzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 14:44, Infes napisał:

Nie no bo Sasuke to taki drugi main hero, zresztą jeszcze gdy walka toczyła się z Itachim
i w ogóle to Sasuke:Shippuuden powinni dać ;)

Haha nie jesteś jedynym który na to narzekał :-) No, ale można powiedzieć że Sasuke sobie na to zasłużył, zapłacił wysoką cenę, 2,5 roku z Orochimaru XD
http://yukina-chun.deviantart.com/art/Shippuden-Fashion-Sense-56770235

Dnia 11.11.2009 o 14:44, Infes napisał:

Co do tego to ja się zgadzam :P

Ach jaka szkoda że nie zaanimowali techniki Konohamaru Boy on Boy, tak bardzo chciałem zobaczyć zaanimowaną reakcję Sakury XD Naruto sobie wychowuje porządnego następce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zobaczysz, po Madarze przeciwnikiem będzie Mistrz Sześciu Ścieżek, a po nim bóg tamtego świata ;p
Najbardziej trapiący mnie wątek poboczny - aby Naruto dowiedział się kto jest jego ojcem, został spełniony.
Mnie Sasuke też ni ziębi, ni grzeje, ale moja chora podświadomośc jest za tym, żeby go uśmiercić, nie nawrócić. I żeby Hinata zginęła bohatersko w walce xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 14:49, Hubi_Koshi napisał:

Haha nie jesteś jedynym który na to narzekał :-) No, ale można powiedzieć że Sasuke sobie

Może nie tyle co narzekał co za bardzo poświecili tej postaci uwagę choć Sasuke uwielbiam tak bardzo jak Naruto. Jest takim typem osoby którą jednak lubie.

Dnia 11.11.2009 o 14:49, Hubi_Koshi napisał:

Mocne :P Każdy zadowolony z new outfitu prócz emo chłopca ;)

Dnia 11.11.2009 o 14:49, Hubi_Koshi napisał:

zobaczyć zaanimowaną reakcję Sakury XD Naruto sobie wychowuje porządnego następce.

Masz na myśli "tą" technike? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 14:52, Mysterum napisał:

Zobaczysz, po Madarze przeciwnikiem będzie Mistrz Sześciu Ścieżek, a po nim bóg tamtego
świata ;p

Ja niemal idę o zakład że skończy się pewnie tak że Madara zdoła wskrzesić tego super Bijuu i i Naruto skopie mu tyłek, jednocześnie będąc w końcu wolnym od Kyuubisia.

Dnia 11.11.2009 o 14:52, Mysterum napisał:

Mnie Sasuke też ni ziębi, ni grzeje, ale moja chora podświadomośc jest za tym, żeby go
uśmiercić, nie nawrócić. I żeby Hinata zginęła bohatersko w walce xD

Hehe, w sumie mi tam on jest absolutnie obojętny, oby go jak najmniej było, ja chcę widzieć więcej Badassowości Naruto i Sakury rozwalającej przeciwników na kawałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 14:52, Infes napisał:

Może nie tyle co narzekał co za bardzo poświecili tej postaci uwagę choć Sasuke uwielbiam
tak bardzo jak Naruto. Jest takim typem osoby którą jednak lubie.

No to przynajmniej ty masz radochę z dużej ilości screentime''u dla niego ^^; Ja tam chcę więcej Naruto i Sakury, no i przydało by się by Hinata pokazała coś nowego. No i Killer Bee, jak najwięcej screentime''u dla "Rakana Naruto" XD

Dnia 11.11.2009 o 14:52, Infes napisał:

Mocne :P Każdy zadowolony z new outfitu prócz emo chłopca ;)

A widziałeś to ??
http://angelskully.deviantart.com/art/Sasuke-s-Laments-78422888

Dnia 11.11.2009 o 14:52, Infes napisał:

Masz na myśli "tą" technike? :P

Którą XD Bo tam jest tyle "Tych" technik że już dawno się pogubiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 15:00, Hubi_Koshi napisał:

"Just normal person" <hahaha>

Dnia 11.11.2009 o 15:00, Hubi_Koshi napisał:

> Masz na myśli "tą" technike? :P

No mi się przypomniała taka dość ciekawa technika Konohamaru, taka jedna mi strasznie zapadła w pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 13:34, Piciambeer napisał:

No i końcowy pairing, odkrycie, że Naruto ma rinnegana, uczeń Shikamaru - dziecko Kurenai....

Mam nadzieję , że to dla jaj ;] Aha, no faktycznie, zostało jeszcze TO JUTSU ... chociaż minęło już tak wiele czasu, a tu ani widu, ani słychu, że zaczynam podejrzewać iż chodziło po prostu o użycie 3 ogonów. A, że wszyscy spodziewali się Bóg wie czego, więc Kishimoto milczy na ten temat. Dziecko Kurenai z pewnością się pojawi ... w ostatnim chapterze, tak jak miało to miejsce z Bra/Marron w DB ;] Ewentualnie w 3 części. Pairing już jest. Po prostu nie ma na niego czasu (Naruto dał kosza Sakurze, wie co czuje do niego Hinata => proste)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 21:21, Sand_Wraith napisał:

Mam nadzieję , że to dla jaj ;]

Absolutnie poważnie. Nagato miał oczy, pozostaje jeszcze spadkobierca ciała Mędrca Sześciu Ścieżek.

Dnia 11.11.2009 o 21:21, Sand_Wraith napisał:

Aha, no faktycznie, zostało jeszcze TO JUTSU ... chociaż
minęło już tak wiele czasu, a tu ani widu, ani słychu, że zaczynam podejrzewać iż chodziło
po prostu o użycie 3 ogonów.

No ale to żadne jutsu nie jest :/
Faktycznie, ciekawość Tego Jutsu opadła...

Dnia 11.11.2009 o 21:21, Sand_Wraith napisał:

Pairing już jest. Po prostu nie ma na niego czasu (Naruto dał kosza Sakurze, wie co czuje do niego Hinata
=> proste)

O, to to to =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2009 o 22:22, Piciambeer napisał:

> Mam nadzieję , że to dla jaj ;]
Absolutnie poważnie. Nagato miał oczy, pozostaje jeszcze spadkobierca ciała Mędrca Sześciu
Ścieżek.

Rinnegan to mutacja. Jeżeli Naruto jest potomkiem Sage''a, to istnieje możliwość, że będzie go posiadało jego dziecko. A jeżeli "ot tak" go otrzyma ... to będzie słabe. I to bardzo. Kiedyś doujutsu to było coś, a teraz każdy może mieć abo sharingana albo byakugana, jak do tego dojdzie Naruto z rinneganem, to już w ogóle niezły cyrk z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować