Zaloguj się, aby obserwować  
osik_152

Deskorolka - temat ogólny

1822 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2007 o 21:43, kedzior141 napisał:


> Sam tego nie wiem :\

Kurczę, szkoda bo fajny film pewnie(po obejrzeniu trailera). I obawiam się że był wydawany
tylko w ameryce...?


Hmm...kolega mi coś mówił że film był w polsce w kinach więc powinien być i na dvd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 21:48, kedzior141 napisał:

Ja pierwsze słyszę o tym filmie:)

Ja tak samo . Pewnie dlatego że kiedy jeszcze nie interesowałem się deskorolką nie zwracałem uwagi na takie filmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten filmik już taki młody nie jest, jak sobie dobrze przypominam to ze 3 lata temu albo jeszcze dawniej ogladałem go na hallmark [czy jakos tak, jak zle nazwe kanału napisałem to mnie poprawcie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A można ten film skądś ściągnąć za darmo? Nie jest to piractwo?! I widział może ktoś wersję dvd?
Swoją drogą to ja zdecydowanie wolę ''street'', pewnie dlatego, że nie mam w pobliżu żadnych skoczni:)
A ja deską zacząłem interesować dzięki grze Tony hawk pro skater. Była to dwójka, albo trójka:)
Bardzo chętnie bym sobie ten film(Grind) obejrzał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 13:14, kedzior141 napisał:

A można ten film skądś ściągnąć za darmo? Nie jest to piractwo?! I widział może ktoś wersję



Spoko . Powiedzmy że się przejęzyczyłem . Tak naprawde obejżałem go na YouYube.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2007 o 10:44, eMCee92 napisał:


Spoko . Powiedzmy że się przejęzyczyłem . Tak naprawde obejżałem go na YouYube.pl :D


Aha no to spoko:P A ja już chyba niedługo zamawiam swoją nową dechę. Coraz bardziej się wypogadza, nawet dziś mógłbym jużjeździć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 12:46, arti95 napisał:

Mam pytanie: Gdzie znaleźć tanią i dobrą deskę?


Deske do 100zł możesz szukać w sklepach sportowych ,ale nie są one dobre...
Powyżej 100zł możesz kupić w skateshopach firmowe i dobre deski :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 12:46, arti95 napisał:

Mam pytanie: Gdzie znaleźć tanią i dobrą deskę?


Adin ma rację, poniżej 100zł nie kupisz dobrej deski. Najlepiej kupuj w skateshopach, albo sklepach internetowych-skateshopowych:P. Ja sam blat za 106zł kupuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie ruszyła budowa pierwszego krytego poola w Polsce. Będzie on mieścił się w
Krakowie. Gdzie? To na razie tajemnica . Wiadomo jednak, że będzie on mieścił się w
ścisłym centrum miasta. Inicjatorami tego projektu są firmy Techramps i Cool Sport.

więcej info: http://www.skateboard.pl/pierwszy-kryty-pool-w-polsce-budowa-ruszyla/
źródło: skatenews.pl

Blah...Szkoda że nie mieszkam w Krakowie :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2008 o 20:10, Koxman napisał:

A ja tam do skate parku jeżdże do BlueCity w Warszawie. Fajnie jest i odrazu skateshop.


Meh...do warszawy mam niecałe 100km... Ale mój wójek mieszka w warszawie i tak sobie myślę żeby pojechać do niego na ferie i wtedy ...witaj BlueCity! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować