Zaloguj się, aby obserwować  
osik_152

Deskorolka - temat ogólny

1822 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2008 o 17:34, kedzior141 napisał:

A ty jesteś na tym pierwszym screenie?
Wydaje mi się że chyba łatwiej będzie wykonać ten drugi trick z drugiego obrazka.
Tylko jak chcesz go wykonać? Ollie i lecisz na rękę?:P

Nie. Po prostu bardzo się schylam. Podczas jazdy wysówam rękę do przodu, wkońcu dotykam ziemi a drógą ręką trzymam deskę i tak podskakuję. Trzeba być bardzo rozpędzonym aby uniesć nogi do góry, Bo jak się wolno jedzie to trochę nogi się uniosą i odrazu spadają na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 17:29, Dominik000 napisał:

>
> a jakie tricki umiesz ??????
>
Eee, mało. Olie, mogę coś przeskoczyć, olie 180, pokazane na zdjęciu, tu nic już nie przeskoczę.
3 6 flipa z primo, manual mi całkiem długi wychodzi. Chcę się jeszcze nauczyć tricków 1 i 2.
Jedynkę już umien ale chcę zrobić jakiś większy obrót niż zwykły kick flip, a 2 słabo mi wychodzi
to taki trick jaki się wykonuje w Tonym Hawk''su pro skater na rampie wciskając przycisk grindu,
tylko ja to chcę wykonać na płaskiej ziemi.


Pierwszy rysunek z drugiego obrazka jest wykonac o wiele latwiej bo sam go umiem i wiem... :)Ale co do drugiego tego z ręką to wykonuje sie go na rampach...(Invert) Jak chcesz go wykonac na Flacie(plaska ziemia) to nie rob zadnego ollie tylko jedz zmalom predkosciom ,przygotuj prawom reke ,lewom trzymaj deske i...stan na rekach,prosciej sie chyba tego nei da wytlumaczyc,powodzenia....aha no i Respect +!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2008 o 18:43, Vanmati napisał:


Pierwszy rysunek z drugiego obrazka jest wykonac o wiele latwiej bo sam go umiem i wiem...
:)Ale co do drugiego tego z ręką to wykonuje sie go na rampach...(Invert) Jak chcesz go wykonac
na Flacie(plaska ziemia) to nie rob zadnego ollie tylko jedz zmalom predkosciom ,przygotuj
prawom reke ,lewom trzymaj deske i...stan na rekach,prosciej sie chyba tego nei da wytlumaczyc,powodzenia....aha
no i Respect +!!

No wiem napisałem, że nie robię olki przy tym tricku. A zaóważyłeś, że w pierwszym rysunku drugiego obrazka deskorolka jest do gówy nogami, wykonanie takiego tricku jest trochę trudniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 18:50, Dominik000 napisał:


>
> Pierwszy rysunek z drugiego obrazka jest wykonac o wiele latwiej bo sam go umiem i wiem...

> :)Ale co do drugiego tego z ręką to wykonuje sie go na rampach...(Invert) Jak chcesz go
wykonac
> na Flacie(plaska ziemia) to nie rob zadnego ollie tylko jedz zmalom predkosciom ,przygotuj

> prawom reke ,lewom trzymaj deske i...stan na rekach,prosciej sie chyba tego nei da wytlumaczyc,powodzenia....aha

> no i Respect +!!
>
No wiem napisałem, że nie robię olki przy tym tricku. A zaóważyłeś, że w pierwszym rysunku
drugiego obrazka deskorolka jest do gówy nogami, wykonanie takiego tricku jest trochę trudniejsze.


To jest po prostu Casper,sam takie cos robie,ale z miejsca,a nie ze jade oli obrot deski 180 loduje i casper,tylko taki ze przygotowuje nogi i zaczynam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 10:53, ziolek1301 napisał:

ja mam takie pytanie dowas czy wy tylko umiecie robic ollie czy umiecie chociaz flipa??


Ja - na przykład - tylko ollie. Flipy jakoś na razie mi nie wychodzą, ale jeszcze popróbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 10:53, ziolek1301 napisał:

ja mam takie pytanie dowas czy wy tylko umiecie robic ollie czy umiecie chociaz flipa??


3 miesące temu nie mogłem przeskoczyć jednego decka a teraz na luzie przeskakuje 3 ;]
Moje ollie (filmik) http://www.sendspace.pl/file/92V0ZJPv/

btw: chciałbym zobaczyć jakiś Twój filmik ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 13:27, kedzior141 napisał:

Dobre ollie, wysokie. Niedługo zamówię swoją deskę, widzę że macie niezły skatepark:]


No nie powiedziałbym że jest niezły :\ Powoli rampy zaczynają się rozsypywać ,miejscami widać na nich rdzę a halfpipe był naprawiany kilka razy bo porobiły się w nim dziury .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 13:47, kedzior141 napisał:

No ale lepsze to niż nic, ja muszę się zadowolić jazdą na płaskim:)


Niby tak ,ale mnie zadowalają też dobre miejscówki np. Przy kinie jest niski murek przez który można skakać ,
małe schody i poręcz. Lecz ostatnio powiesili tabliczkę ''''zakaz jazdy na deskorolkach ,rolkach itp.''''(blebleble) i teraz każdy mocher jaki przechodzi drze się że zadzwoni na policje jak sobie nie pójdziemy . :\ Jak się wnerwię to wezmę drabinę i zerwę tą tabliczkę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2008 o 08:47, Vanmati napisał:

Dodam ze w sklepie ich cena wynosi 330 zł(około)CO o tym myslicie?


Hmm, na pewno się opłaca, ja podobne kupiłem wczoraj za jakieś 230 zł - są niezłe, nie powiem ale sam nie za bardzo lubię kupować na allegro przez problemy z numeracją, wiadomo ta bywa różna. Więc w sklepach po obniżce było z 319 zł do 230 zł (trik) .

BTW Mam pytanie, w temacie o deskorolkach jestem zielony, chciałbym sobie złożyć deskę, ale patrząc po stronach internetowych w ogóle się nie orientuje co kupować jakiej firmy i w ogóle. Poradzilibyście mi jakieś konkretne komponenty? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 14:07, patrYX93 napisał:

BTW Mam pytanie, w temacie o deskorolkach jestem zielony, chciałbym sobie złożyć deskę,
ale patrząc po stronach internetowych w ogóle się nie orientuje co kupować jakiej firmy
i w ogóle. Poradzilibyście mi jakieś konkretne komponenty? :]


A ile chcesz kasy na to przeznaczyć ? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 14:13, AdiN2 napisał:

A ile chcesz kasy na to przeznaczyć ? :]

Nie chce kupować g**na :) Ani wydać za dużo na coś co po paru tygodniach się złamie na pół. :P

W sumie to nie wiem, mało się znam... 400-500 zł? Nie wiem sam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2008 o 14:15, patrYX93 napisał:

W sumie to nie wiem, mało się znam... 400-500 zł? Nie wiem sam xD


OMG:D Za tyle to gupiłbyś jakąś deskę Hawka;) Wystarczy spokojnie na b. dobry sprzęt góra 300zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeździsz na desce czy dopiero zaczynasz?

kedzior141

Nie radziłbym ci kupować gripu amoka ,ja kupiłem kompletną deske amoka i niestety grip był badziewny . Po 2-3 tygodniach zaczął się wycierać ...

PS. Blat mam taki sam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 14:17, kedzior141 napisał:

OMG:D Za tyle to gupiłbyś jakąś deskę Hawka;) Wystarczy spokojnie na b. dobry sprzęt
góra 300zł.

No to spoko, ale dalej nie wiem co kupować, chociaż próg cenowy to już coś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować