Zaloguj się, aby obserwować  
osik_152

Deskorolka - temat ogólny

1822 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2008 o 19:19, AdiN2 napisał:

> Nie kupujcie w Croppie desek ... tam po kilku dniach jazdy blat zacznie się rozwarstwiać
a
> grip ścierać na łyso.

Mówisz o tych deckach 9 warstwowych?


Mówię ogólnie o deskach z Croppa ... lepiej uzbierać na blat z wyższej półki np. Speed Demons''a za 150 + reszta i już mamy deskę spoko za ok. 280 - 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 19:23, arekskate napisał:

> > Nie kupujcie w Croppie desek ... tam po kilku dniach jazdy blat zacznie się rozwarstwiać

> a
> > grip ścierać na łyso.
>
> Mówisz o tych deckach 9 warstwowych?

Mówię ogólnie o deskach z Croppa ... lepiej uzbierać na blat z wyższej półki np. Speed Demons''a
za 150 + reszta i już mamy deskę spoko za ok. 280 - 300 zł.

Warto poszukać na allegro, ostatnio widziałem elementy po 150/170 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma deskęe z włókna szklanego trochę ciężka ale fajna i dobrze się tricki robi, a kosztuje ok 200 PLN. Mam zamiar kupić i wam też polecam. Zanim się zniszczy to ho ho ho ile czasu minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2008 o 20:33, Ubq napisał:

Warto poszukać na allegro, ostatnio widziałem elementy po 150/170 zł


Ja sam mam elementa za 140, i polecam są orginalnie zapakowane,a czasmai uda sie wytargac PAPIER GRATIS ^^

>Mój kolega ma deskęe z włókna szklanego trochę ciężka ale fajna i dobrze się tricki robi

wOw,jak znajdziesz gdzie takom dseske to daj mi linka bo jak narazie to o takich nie slyszalem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 20:42, Koxman napisał:

Mój kolega ma deskęe z włókna szklanego trochę ciężka ale fajna i dobrze się tricki robi, a
kosztuje ok 200 PLN. Mam zamiar kupić i wam też polecam. Zanim się zniszczy to ho ho ho ile
czasu minie :)

Nie słyszałem o takich modelach, jeżeli są to nie powinny się szybko niszczyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 23:10, Mateusz 2007 napisał:

> Mój kolega ma deskęe z włókna szklanego trochę ciężka ale fajna i dobrze się tricki robi,
a
> kosztuje ok 200 PLN. Mam zamiar kupić i wam też polecam. Zanim się zniszczy to ho ho ho
ile
> czasu minie :)
Nie słyszałem o takich modelach, jeżeli są to nie powinny się szybko niszczyć. :)


nom,włókno szklane nie jest sbyt dobrym materiałem,nie znalazlem adnych informacji o takowych deskach,moze kolega sie wypowie...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 19:23, arekskate napisał:

Mówię ogólnie o deskach z Croppa ... lepiej uzbierać na blat z wyższej półki np. Speed Demons''a
za 150 + reszta i już mamy deskę spoko za ok. 280 - 300 zł.

Cropp to syf i Speed Demons jeszcze większy.
Człowieku ty chyba nie masz pojęcia jakie deski się kupuje !! Na andegrand.pl wszystko jest drogie a na allegro.pl kupisz już blat Elementa lub Girla za taką samą cene jak speeddemonsa na andegrand.pl. Baa !! Nwet taniej gdyż na nadegrandzie musisz zabulić za grip i za przesyłke dodatkowo a na allegro.pl masz gripa i przesyłke z ameryki GRATIS.
Więc nie wciskaj ludziom jakiegoś gów***nego Speed Demonsa bo to troche jednak kosztuje a jakość SpeedDemonsów jest na poziomie desek ze sklepów sportowych (no, może troche lepsza :PP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paint-A-Deck-Get-A-Deck

Pod koniec grudnia, po raz piąty, odbyła się coroczna impreza Element''a pt.
"Paint-A-Deck-Get-A-Deck". Wydarzenie miało miejsce w Los Angeles, a dokładnie w
Salvation Army Community Center. Obecna tam ekipa artystów: Todd Francis, Brooke Reidt i
Mike Kershnar oraz riderzy Element''a: Chad Tim Tim i Tosh Townend wręczyli dzieciom
czyste decki tzw. "blanki", a zadaniem dzieci było pomalowanie desek farbami. Oczywiście
wybrani zostali zwycięzcy i nagrodzeni różnymi gadżetami typu: czapki, koszulki oraz
deski.

Zdjęcia z imprezy ---> http://www.elementskateboards.com/events/EA/Paint-A-Deck/

źródło: andegrand.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 14:07, cybekziom napisał:

> Mówię ogólnie o deskach z Croppa ... lepiej uzbierać na blat z wyższej półki np. Speed
Demons''a
> za 150 + reszta i już mamy deskę spoko za ok. 280 - 300 zł.
Cropp to syf i Speed Demons jeszcze większy.
Człowieku ty chyba nie masz pojęcia jakie deski się kupuje !! Na andegrand.pl wszystko jest
drogie a na allegro.pl kupisz już blat Elementa lub Girla za taką samą cene jak speeddemonsa
na andegrand.pl. Baa !! Nwet taniej gdyż na nadegrandzie musisz zabulić za grip i za przesyłke
dodatkowo a na allegro.pl masz gripa i przesyłke z ameryki GRATIS.
Więc nie wciskaj ludziom jakiegoś gów***nego Speed Demonsa bo to troche jednak kosztuje a jakość
SpeedDemonsów jest na poziomie desek ze sklepów sportowych (no, może troche lepsza :PP).


Hahah, a miałeś chociaż ten blat Speed Demonsa, cybekziomie? Słuchaj, mój znajomy jest sponsorowany przez Kamuflage *79 i sam jeździł na Speed Demonsie, ja też jeździłem na nim i moim zdaniem to są świetne blaty jak na początek, nie rozwarstwiają się, mają dobre ścieranie. A na co komu na sam początek blat Elementa? Powiedz mi, czym on się różni od innych blatów oprócz tego, że ma znaczek i fajne logo firmy? Ja tam jeżdżę na blatach 5Boro , są tanie i dobre. Miałem kiedyś Elementa, Zero ale stwierdziłem, że nie ma sensu płacić za znaczek dlatego jeżdżę na mniej komercyjnych deskach. I nie musisz tu na mnie z krzykiem wychodzić bo wiem, co mówię, a to, że może Tobie albo twojemu kumplowi deck rozwalił się po kilku dniach to ewenement, bo ja albo znajomi przetestowaliśmy ok. 4 blat Speed Demonsa i żaden się nie rozwalił ot tak, pękały dopiero po ciężkiej jeździe głównie przy boarslideach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 14:25, arekskate napisał:

Powiedz mi, czym on się różni od innych blatów oprócz tego, że ma znaczek i fajne logo firmy? Ja tam jeżdżę na blatach 5Boro , są tanie i dobre.


Ot ,dobrze mówisz ,takie deski są po prostu przereklamowane i każdy myśli że są najlepsze ,a to gówno prawda .
Mój kolega jeździ 4 lata , miał już ponad 15 desek i mówi że czasami te tańsze blaty starczały mu na dłużej niż te z górnej półki np. Shortys ,flipa ,elementa ,plan b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Miałem
kiedyś Elementa, Zero ale stwierdziłem, że nie ma sensu płacić za znaczek dlatego jeżdżę na
mniej komercyjnych deskach."
Ale ty lewy jesteœ...
Miałem SpeedDemonsa o takiego o:
http://pl.skate-europe.com/details/37405-blat_speed_demons.html
I jeŸdziłem na nim.Ja wiem...Z 3 miesišce ?
Powiedz po co mam kupywaćjakiœ syw z andera jak moge kupićdeske wysokiej jakoœci w podobnej cenie ?
Element jest drugi za Almostem w jakoœci deski I JEDZI SIĘ NA NIM ŒREDNIO 2 MIESIĽCE.
Więc nie wciskaj ludziom że SD jest dobry bo SD jest syfem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 14:38, cybekziom napisał:

Element jest drugi za Almostem w jako�ci deski I JE�DZI SIĘ NA NIM �REDNIO 2 MIESIĽCE.


Średnio 2 miesiące mówisz? To o wiele tańsza deska kryptonicsa tyle mi wytrzymała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 14:38, cybekziom napisał:

"Miałem
kiedyś Elementa, Zero ale stwierdziłem, że nie ma sensu płacić za znaczek dlatego jeżdżę na

mniej komercyjnych deskach."
Ale ty lewy jeste�...
Miałem SpeedDemonsa o takiego o:
http://pl.skate-europe.com/details/37405-blat_speed_demons.html
I je�dziłem na nim.Ja wiem...Z 3 miesišce ?
Powiedz po co mam kupywaćjaki� syw z andera jak moge kupićdeske wysokiej jako�ci w podobnej
cenie ?
Element jest drugi za Almostem w jako�ci deski I JE�DZI SIĘ NA NIM �REDNIO 2 MIESIĽCE.
Więc nie wciskaj ludziom że SD jest dobry bo SD jest syfem ;]


Jeździłeś 3 miesiące ... to przecież bardzo dużo chyba, nie? To ile chcesz, żeby Ci deski wytrzymywały, rok? No tak, to jeszcze od poziomu jazdy zależy. Mówisz syf z andera? Przecież andegrand.pl nie produkuje tych desek, tylko je sprzedaje, jak każdy inny normalny skateshop. I widzisz, ty miałeś jeden deck speed demonsa, ja miałem 4 to chyba trochę bardziej wiem, jakie one są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2008 o 14:25, arekskate napisał:

Hahah, a miałeś chociaż ten blat Speed Demonsa, cybekziomie? Słuchaj, mój znajomy jest sponsorowany
przez Kamuflage *79 i sam jeździł na Speed Demonsie, ja też jeździłem na nim i moim zdaniem
to są świetne blaty jak na początek, nie rozwarstwiają się, mają dobre ścieranie. A na co komu
na sam początek blat Elementa? Powiedz mi, czym on się różni od innych blatów oprócz tego,
że ma znaczek i fajne logo firmy? Ja tam jeżdżę na blatach 5Boro , są tanie i dobre. Miałem
kiedyś Elementa, Zero ale stwierdziłem, że nie ma sensu płacić za znaczek dlatego jeżdżę na
mniej komercyjnych deskach. I nie musisz tu na mnie z krzykiem wychodzić bo wiem, co mówię,
a to, że może Tobie albo twojemu kumplowi deck rozwalił się po kilku dniach to ewenement, bo
ja albo znajomi przetestowaliśmy ok. 4 blat Speed Demonsa i żaden się nie rozwalił ot tak,
pękały dopiero po ciężkiej jeździe głównie przy boarslideach ...


Moze dlatego ze powinno zaczynać się jezdzic na jak najlżejszych deska(mowa o Elemencie)a nie kupowac z Te*co ze Spidermanem za 39.99,baz jaj człowieq!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 14:45, AdiN2 napisał:

> Element jest drugi za Almostem w jako�ci deski I JE�DZI SIĘ NA NIM �REDNIO
2 MIESIĽCE.

Średnio 2 miesiące mówisz? To o wiele tańsza deska kryptonicsa tyle mi wytrzymała :D

Bez przesady ja też jeżdżę na desce i nie zmieniam decku co dwa miesiące. To zależy jak się jeździ. Jeśli jesteś początkujący to starczy ci deska na 3 lata, później będziesz zmieniał co rok albo dwa. Profesjonaliści mają dwa decki na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 15:43, Dominik000 napisał:

> > Element jest drugi za Almostem w jako�ci deski I JE�DZI SIĘ NA NIM
�REDNIO
> 2 MIESIĽCE.
>
> Średnio 2 miesiące mówisz? To o wiele tańsza deska kryptonicsa tyle mi wytrzymała :D
Bez przesady ja też jeżdżę na desce i nie zmieniam decku co dwa miesiące. To zależy jak się
jeździ. Jeśli jesteś początkujący to starczy ci deska na 3 lata, później będziesz zmieniał
co rok albo dwa. Profesjonaliści mają dwa decki na rok.


Profesjonalistom deska staarcza co najwyzej na miesciac,bo jezdzom 5h dzienie BO TO ICH PRACA! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 15:43, Dominik000 napisał:

Bez przesady ja też jeżdżę na desce i nie zmieniam decku co dwa miesiące. To zależy jak się
jeździ. Jeśli jesteś początkujący to starczy ci deska na 3 lata, później będziesz zmieniał
co rok albo dwa. Profesjonaliści mają dwa decki na rok.


Nie przesadzam ,może za bardzo wyżywam się na desce ,albo za bardzo ją katuję dlatego tak mi się szybko deski niszczą. Mój brat jest początkującym i już po miesiącu deska (kryptonicsa) zaczęła mu się powoli sypać. Ale z tym jak mówisz że PRO mają dwa decki na rok rozwaliłeś mnie na maxa xD LOL Profesjonaliści mają sponsorów i dostają deski za free i mogą sobie je rozpierdzielać nawet codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 15:57, AdiN2 napisał:

> Bez przesady ja też jeżdżę na desce i nie zmieniam decku co dwa miesiące. To zależy jak
się
> jeździ. Jeśli jesteś początkujący to starczy ci deska na 3 lata, później będziesz zmieniał

> co rok albo dwa. Profesjonaliści mają dwa decki na rok.

Nie przesadzam ,może za bardzo wyżywam się na desce ,albo za bardzo ją katuję dlatego tak mi
się szybko deski niszczą. Mój brat jest początkującym i już po miesiącu deska (kryptonicsa)
zaczęła mu się powoli sypać. Ale z tym jak mówisz że PRO mają dwa decki na rok rozwaliłeś mnie
na maxa xD LOL

Ja mam kolegę, który jeździ na desce. Teraz już ma sponsora, ale kilka lat temu to miał dwa decki na rok i to mu starczało, a jeździł bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 16:00, Dominik000 napisał:

Ja mam kolegę, który jeździ na desce. Teraz już ma sponsora, ale kilka lat temu to miał dwa
decki na rok i to mu starczało, a jeździł bardzo dużo.


Tjaaa ,sam powiedziałeś że żywot deski zależy od tego jak się jeździ więc to nie możliwe że jeździł bardzo dużo i że 2 decki starczały mu na rok ,chyba że tylko ''jeździł'' , nic więcej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować