Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla - dzień siódmy

24 postów w tym temacie

Mogliście na koniec dać coś ciekawszego, choć tekst sam w sobie zły nie jest. Ja zaraz ruszam po ostatnie zakończenie - 6 już odkryłem i wystarczyło tylko 2 razy grać od początku, a wiedzieć gdzie zapisać i co zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucas the Great

Na zakończenie naszego tygodniowego cyklu artykułów o grze S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla zamieszczamy coś w rodzaju małego poradnika, co i w jakiej kolejności robić w pierwszej części Strefy - Kordonie, tak by optymalnie wykorzystać czas, zasoby i siły. Zapraszamy.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z grą S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla - dzień siódmy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tekst dobry ale ja ponawiam moje pytanie- czy istnieje coś takiego jak "wersja do druku" newsów? bo wolałbym sobie podrukować teksty z poszczególnych dni i przeczytac je w formie papierowej a nie elektronicznej :) wystarczy że samym graniem psuję oczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co się tak cackać z tymi wojskowymi na moście. Przecież wystarczy na nich zwykły karabinek, nie trzeba nawet Kałasza. Wspinasz się na urwany wiadukt i grzejesz do pacjentów z góry :D Trochę mało pomocny ten poradnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 08:56, Quatre napisał:

Nie wiem po co się tak cackać z tymi wojskowymi na moście. Przecież wystarczy na nich zwykły
karabinek, nie trzeba nawet Kałasza. Wspinasz się na urwany wiadukt i grzejesz do pacjentów
z góry :D Trochę mało pomocny ten poradnik.

Niezależnie od kwestii nazewnictwa rosyjskiego i NATO, jedynym, co można nazwać karabinkiem w grze jest właśnie krótki kałasz. W Kordonie można wcześniej dorwać w zasadzie jedynie pistolety, obrzyny i pistolet maszynowy... metoda z karabinkiem i wiaduktem właśnie została opisana, więc nie rozumiem Twojego postu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przyznaję, źle się wyraziłem - chodziło mi oczywiście o pistolet maszynowy, można go zdobyć gdzieś przed rozprawą z wojskowymi. Kałasz krótki nie ma jakiejś ogromnej przewagi nad pistoletem maszynowym, może poza jedną - łatwiej do niego zdobyć amunicję :]
Dalej uważam, że poradnik nie przedstawia sobą wielkiej wartości, a to z tego względu, że gra na tym etapie jest po prostu łatwa :D Samemu można do wszystkiego bez problemu dojść, a poziom trudności jakiś specjalnie wygórowany jeszcze tam nie jest. Ale co kto lubi - nie mówię, że nie można sobie przeczytać poradnika ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny tekst .( szkoda ze nie jest dłuższy :( )mam pytanie do was czy opłaca sie kupic tom gre ? czy jest fajna?prosze poradzcie mi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram.pl -> A czy nie moglibyście rozszerzyć tego poradnika jeszcze, na przykład scharakteryzować każdą ze stref oraz opisać wszystkie misje poboczne??? Na pewno wielu graczom by to pomogło a i poczytać by co było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojsko na moście wytłukłem ze zwykłego Makrova, ważne tylko aby wejść na most od lewej strony (stojąc między wioską a mostem), tam na samej górze przykucnąć maksymalnie i ładować do żołnierzy wychylając się minimalnie, większość kul Cię ominie lub trafi w most. Jeszcze lepiej będzie jeśli użyjesz spluwy z tłumikiem. Sprawdzone na poziomie stalker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować