Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Burning Crusade za darmo w USA!

41 postów w tym temacie

10 dn iza free? ;) Fajnie, ale ja niestety z tego nie skorzystam. Po prostu nie chcę się uzależnić. :D Bo wiem, że WoW wciąga.
Ale napewno wielu skorzysta. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa, faktycznie. Tylko USA na razie, przepraszam najmocniej za pomyłkę i dziękuję.

No ale Blizzard raczej tak nie robił nigdy, żeby jednym dawać, a innym nie, także u nas też pewnie niedługo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drobna uwaga - nie można osiągnąć poziomu wyższego niż 61, ale do samego 61 też na trialu dojść się nie da. Postać zatrzyma się 1 punkt doświadczenia poniżej poziomu 61 (więc będzie mieć 61 dopiero jak kupi pełną wersję dodatku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe 61 lvl to w ciągu 6 godzin się nabija(tzn. 60-61, nie że od 1 do 61:P):P Przynajmniej w moim przypadku:D A pewnie i inni szybciej biją(nie wspominam o tych przypałach co w ciągu 2 dni do 70 dochodzą). Tak, że te 10 dni to w sumie nie wiele pokaże, ale na pewno jak ktoś zagra to będzie chciał dodatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, taaaaaa, popieram, że w tej chwili Blizz postępuje nie fair w stosunku do graczy, którzy nabijali 60 lv i musieli sami zdobyć dobry gear. Poza tym..., uważam, że taki nowicjusz od WoW''a będzie miał nie mały problem, aby opanować postać na 60 lv i jej wszystkie umiejętności (chodzi mi o ich dobre wykorzystanie. Po to nabija się lv od 1 aby nauczyć się grać wybraną klasą... Mam nadzieję, że w Europie do tego nie dojdzie, naprawdę, nowicjuszy na serverach nam nie potrzeba :) Pozdrawiam...=]

A i jeszcze jedno... Takie odzywki "GW rządzi" są żałosne, widać, jak niski jest poziom graczy tej gry... Chcecie się zabijać o to, która gra jest lepsza? Idźcie gdzie indziej, poza tym to sprawa gustów i guścików, każdy lubi co innego...

Imo, WOW rządzi :) (przynajmniej dla mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard zwykle robi tak, że większość opcji najpierw mają gracze w Ameryce Północnej. Taka sama była sytuacja z rozdawaniem zaproszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie nawet jakby podstawkę za darmo wtykali to bym nie zagrał - znając życie te 10 dni sprawiłoby, że bym się uzależnił ;>>> a tego bym nie chciał ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 19:00, MadddoXX napisał:

I admire creators of WoW.
They did great game.

you aint THAT MaddoXX haxor, huh?:)
btw, why you post at polish community? we speak Polish in here:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta tak samo jak można WoW przez 24 dni wypróbować, ale żeby pograć musimy sobie ściągnąć ze 2Gb danych jak nie 4GB mam gdzieś taka politykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee, ja to rozumiem tak że możesz wziąć do Outlandu na test WŁASNĄ już istniejącą postać na poziomie 58+ żeby zobaczyć jak wygląda dodatek. Gotowe postaci na wysokim lvlu to tylko na PTR - a i to już należy do historii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować