Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2007 o 09:28, Baluk25 napisał:

Według mnie teraz jak dojdą te nowe gry to niczego nie będzie brakowało ;]

Nawet Baldura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 10:02, Baluk25 napisał:

nie wiem nigdy nie grałem w tę grę więc nie mam czego żałować ;p

Masz czego żałować, wierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 10:47, Baluk25 napisał:

to jest RPG?

<zatkało mnie>
Tak, to jest (c)rpg. Bez wątpienia jedno z najlepszych, jeśli nie najlepsze. Prawdziwa legenda, moim zdaniem najlepsza gra wszechczasów. Dlatego uważam, że masz czego żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 11:23, Baluk25 napisał:

Pełna nazwa to baldur''s Gate?bo jak tak to może kupie sobie

Tak, Baldur''s Gate
I kup sobie, imo warte każdych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 11:45, Taschon napisał:

Tak, Baldur''s Gate
I kup sobie, imo warte każdych pieniędzy.


Bez przesady. Podobnie jak Ty uważam, że Baldur''s Gate jest grą wybitną, która na stałe wpisała się do historii. Jednak to co się dzieje obecnie na allegro to drobne przegięcie. Gra była wydana przez CD-Projekt w eXtra Klasyce za 20 złotych. Na aukcjach egzemplarze osiągają kwotę nawet powyżej 60 złotych, a jak ktoś wystawi jakieś resztki przez Kup Teraz za 50 zł, to gry znikają jak papier toaletowy za komuny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał SWAT 4 Złota Edycja i Full Spectrum Warrior:Ten Hammers.Też bym chciał Baldur`s Gate w eXtra Klasyce,ale bałbym się,że następnego dnia jej w sklepie nie będzie,bo wszystko wykupią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 12:26, Klimos napisał:

Bez przesady. Podobnie jak Ty uważam, że Baldur''s Gate jest grą wybitną, która na stałe wpisała
się do historii. Jednak to co się dzieje obecnie na allegro to drobne przegięcie. Gra była
wydana przez CD-Projekt w eXtra Klasyce za 20 złotych. Na aukcjach egzemplarze osiągają kwotę
nawet powyżej 60 złotych, a jak ktoś wystawi jakieś resztki przez Kup Teraz za 50 zł, to gry
znikają jak papier toaletowy za komuny!

Pewnie, nie uważam, że za 100zł warto kupić porysowane płytki, bez instrukcji, w pogniecionym pudełku. "każdych pieniędzy" to hiperbola. Ale mimo wszystko warto pograć w Baldura, na allegro jest trochę zafoliowanych i nowych egzemplarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 12:34, Lisun napisał:

Też bym chciał Baldur`s
Gate w eXtra Klasyce,ale bałbym się,że następnego dnia jej w sklepie nie będzie,bo wszystko
wykupią ;)

To jaki masz problem, jeśli będzie wiadomo że faktycznie będzie reedycja od razu zamawiasz w sklepie gram.
Może wyjdzie to kilka złotych więcej, ale będziesz wtedy pewny że na 100% dostaniesz swój egzemplarz prosto do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja także czekam na reedycje baldura a raczej na wydanie całej sagi, napewno nie dam sie naciągnąć cwaniaczkom na allegro bo za cała sage używaną by trzeba z 60zł zapłacić a w extra klasyce baldur I i II wraz z dodatkami kosztował 40zł, mam nadzieje że CDProject nas nie zawiedzie i zaspokoi naszą potrzebe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło by było gdyby uzyskali prawa do Knights of the old Republic i puścili w jakiejś taniej serii, a ze starszych tytułów nie obraziłbym się na odnowioną wersje System Shocka 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czeskiej Edycji NXK dodane zostały gry:
Fable
Juiced
Medival I Gold
Stubbs
Worms 4

W nowym zrzucie EX next zapowiedziane było z tych tylko Stubss
jak myslicie co nam jeszcze dołożą??

Stubss
THAW
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 12:39, Taschon napisał:

Pewnie, nie uważam, że za 100zł warto kupić porysowane płytki, bez instrukcji, w pogniecionym
pudełku. "każdych pieniędzy" to hiperbola. Ale mimo wszystko warto pograć w Baldura, na allegro
jest trochę zafoliowanych i nowych egzemplarzy.

Tak, tylko te zafoliowane i nowe egzemplarze osiągają nawet jeszcze wyższe ceny. Ja na szczęście zdołałem obkupić się we wszystkie tytuły z Bioware na Infinity Engine jak były w sklepach w normalnej cenie, czyli za 20 PLN.

@ darkwind21:

Dnia 07.05.2007 o 12:39, Taschon napisał:

Miło by było gdyby uzyskali prawa do Knights of the old Republic i puścili w jakiejś taniej serii

Pewnie że byłoby fajnie, ale póki co nie wydaje mi się to zbyt realne.

A tak przy okazji. Widzieliście to: http://www.cdprojekt.hu/ ???
Nasz CD-Projekt niedługo w całej Europie środkowo-wschodniej będzie działał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 12:52, darkwind21 napisał:

Miło by było gdyby uzyskali prawa do Knights of the old Republic i puścili w jakiejś taniej serii


No na razie Lucasarts stoi murem za LEMem, ale i w koncu oni się przełamią tak jak Activison, która ostatnio podjęła współprace z Cenega ;) co to tego tytułu to jest wraz z 5 innymi grami za 150 zł (całkiem fajny pakiet, ale juz nie tani ;p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 13:04, Shadow SSJ Warrior napisał:

W czeskiej Edycji NXK dodane zostały gry:
Fable
Juiced
Medival I Gold
Stubbs
Worms 4


Fable i Medieval w czechach to juz dawno były zapowiadane, a u nas... jak na razie to mało mnie interesujące gry zapowiedzieli, no ale zobaczymy jaki będzie ten kolejny tytuł co tak trzymają w tajemnicy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to bedą tylko 3?? łee no to mnie tym razem zawiedli na całej lini:( Chyba z tego rzutu nic nie kupie, Stubbs nie przypadl mi do gustu a THAW już mam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować