Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

Nieukrywam ze przeszedlem cala gre ktora pozyczylem od kumpla
Jednak posiadania takiej gry jak i innych RPG jest godne uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 17:26, vear napisał:

Ekstra Klasyka w znacznej części adresowana jest do najmłodszych odbiorców, m.in. ze względu
na swą cenę. Wielu z nich zniesie brak aktualności; lepsza nieaktualna gra, niż żadna.

Wydaje mi się to trochę nietrafionym stwierdzeniem. Lepiej by było powiedzieć, że dla biedniejszych graczy - zarówno ze względu na cenę gry, jak i niskie wymagania sprzętowe. Bo wiek raczej nie ma znaczenia, gdyż są w tej serii przytoczone przez Klimosa brutalne gry 18+

Dnia 07.05.2007 o 17:26, vear napisał:

Oj, oj oj... Tytułów z dawnych czasów obecnie w EK wiele nie ma. Sagi Heroes i Fallout są chyba najstarszymi i
jedynymi naprawdę wiekowymi. Niestety, ale EKN zatraciła to, co znaliśmy z wcześniejszych wcieleń tej serii.

Tu się ze smutkiem muszę zgodzić :(. Próżno szukać już w sprzedaży Planescape: Torment czy Baldur''s Gate II, a jeszcze nie zdążyłem dodać ich do swojej kolekcji :(


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 13:50, Graszczur napisał:

Próżno szukać już w sprzedaży Planescape: Torment czy
Baldur''s Gate II, a jeszcze nie zdążyłem dodać ich do swojej kolekcji :(

Niestety, nowych egzemplarzy już nigdzie nie ma.
Mi brakuje tylko, BG+OZWM i PT. I dlatego czekam na reedycję sag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią skusiłbym się na HOMM V z tego względu, że wcześniej tej gry nie kupiłem, bom posiadał komputer słaby. Teraz, kiedy już mogę kupić tą grę bez zarzutu również mi się nie opłaca. Od premiery minął rok i wiem, że niedługo gra stanieje w dość duży sposób - pytanie tylko kiedy ta gra stanieje, bo chciałbym w końcu poczuć jak to jest zagrać w dopracowane HOMM III ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 13:57, kowboj3 napisał:

Ja z chęcią skusiłbym się na HOMM V z tego względu, że wcześniej tej gry nie kupiłem, bom posiadał
komputer słaby. Teraz, kiedy już mogę kupić tą grę bez zarzutu również mi się nie opłaca. Od
premiery minął rok i wiem, że niedługo gra stanieje w dość duży sposób - pytanie tylko kiedy
ta gra stanieje, bo chciałbym w końcu poczuć jak to jest zagrać w dopracowane HOMM III ;)


HoMM V jak już to wejdzie najpierw do Platynowej Kolekcji, a nie do XKN :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Też tak sądzę, ale jeżeli ma być w Platynie to coś czuję, że razem z dodatkiem, bo pomiędzy najtańszą edycją premierową gry, a Platyną różnica z wPLN wyniesie max. 30 zł, a premiera ma jeszcze parę dodatków. Jeżeli ma być w XKN to sądzę, że będzie to tylko podstawowa wersja gry. Ale to są tylko moje idealistyczne przypuszczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 13:50, Graszczur napisał:

Tu się ze smutkiem muszę zgodzić :(. Próżno szukać już w sprzedaży Planescape: Torment czy
Baldur''s Gate II, a jeszcze nie zdążyłem dodać ich do swojej kolekcji :(

Oj, to była prawdziwa klasyka. Ja na szczęście zaopatrzyłem się w te tytuły. eXtra Klasyka neXt traci teraz właściwie na znaczeniu w kontekście jej "klasyczności", bo gry są bardzo dobre, ale nie jest to klasyka. A BG i P:T to była Klasyka przez duże "K".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 11:18, Zebek napisał:

Jednak posiadania takiej gry jak i innych RPG jest godne uwagi


Kolekcjonerem nie jestem, i dla mnie liczy się żywotność tytułu podzielonego przez cenę. Po prostu nie stać mnie by patrzeć jak moje tytułu leżą na półce, a ja przymieram głodem. To nie dla mnie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 15:13, master matrox napisał:

HoMM V jak już to wejdzie najpierw do Platynowej Kolekcji, a nie do XKN :P

A i do niej nie prędko trafi, niedawno (2-3 miesiące?) przecież trafiła do Złotej Kolekcji wraz z dodatkiem, więc najpierw na tym zarobią, a potem drugi raz:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 16:39, kibot napisał:

Mogli by dać 3w1, czyli Colin 1,2 i 3 :)


Albo jeszcze lepiej 5w1 i Colin 1, 2, 3, 04 i 2005. Taka mała antologia dla zachęty przed premierą DIRTa, albo dla tych, którym najnowsza odsłona rajdów sygnowanych nazwiskiem Latającego Szkota po prostu nie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować