Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2007 o 11:18, PJ MW napisał:

Ja czekam na Diablo w Extra Klasyce Gold.


A o której części mówisz? Jeżeli o pierwszej, to pewnie będzie razem z Antologią Blizzard, a jak o drugiej to sama z dodatkiem. Pewnie będzie, ale raczej nie prędko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 11:20, v0yag3r napisał:

To do 26 lipca jeszcze jestem na gram.pl - potem cisza :D

Heyhey, ja tak samo :D A potem godziny w Icewind Dale... może sie jeszcze na baldura skusze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 11:18, PJ MW napisał:

Ja czekam na Diablo w Extra Klasyce Gold.

O tak marzę o pierwszym Diablo z dodatkiem w jakiejs taniej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał na dzień dzisiejszy ujrzec Toce 3 w EKN. Nie pogardziłbym także wspominanym od dawna Driverem3 ale także fajnie by było jakby zrobili cały pack Wormsów, począwszy od 1 przez World Party, 2, i tak ze 2 częsci w 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wormsy w 2D powinny wejść do Extra Klasyki Gold. Wersje 3D kosztują po 20zł sztuka więc nie spodziewałbym się ich w zestawie. Wszystkie części są bardzo dobre dziś kupiłem Worms Forts: Oblężenie. Cd projekt naprawdę porządnie wydajecie te gry w XKN. Kupiłem jeszcze zestaw 2 części sąsiadów. W Wormsach i Sąsiadach było po kuponie -50% przy zamawianiu pizzy. Ale ta instrukcja z poradnikiem to genialna rzecz. Nie to co u innych dystrybutorów jak np. PLAY że daje tylko karteczkę z opisem sterowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 22:56, Tomek1120 napisał:

Wormsy w 2D powinny wejść do Extra Klasyki Gold. Wersje 3D kosztują po 20zł sztuka więc nie
spodziewałbym się ich w zestawie.


Sądzisz, że STARSZA gra będzie droższa? Tu akurat licencjodawca nie kierowałby się jakością. Tymczasem Cenega wielokrotnie pokazała, że "niedasię" jest w tym wypadku podyktowane wyłącznie pazernością - bo jakimś dziwnym trafem u C* widać niejedną antologie za 25 zł.

Dnia 12.07.2007 o 22:56, Tomek1120 napisał:

Wszystkie części są bardzo dobre dziś kupiłem Worms Forts: Oblężenie.


Radzę nie szerzyć takich opinii, bowiem wielu gotowych jest rzucić na stos za takie wywrotowe głosy ;-)

Dnia 12.07.2007 o 22:56, Tomek1120 napisał:

Cd projekt naprawdę porządnie wydajecie te gry w XKN.


Bardzo. Tak porządnie, że zaczepy płyt - mimo że nie są połamane - płyt nie trzymają, opakowania zapadają się do środka, a folia jest tak przygrzana do grzbietu, że nie da się jej stamtąd zerwać. Samo opakowanie w środku ma tylko płytę(y) i ulotkę, ale musi być grube, jakby wewnątrz ktoś upakował Pana Tadeusza.

Dnia 12.07.2007 o 22:56, Tomek1120 napisał:

Ale ta instrukcja z poradnikiem to genialna rzecz.


Tak, tym bardziej że przez bezużyteczny (bo zbyt krótki) poradnik instrukcja nie jest kompletna. Rzeczywiście genialna.

Dnia 12.07.2007 o 22:56, Tomek1120 napisał:

Nie to co u innych dystrybutorów jak np. PLAY że daje tylko
karteczkę z opisem sterowania


Play nie jest konkurencją CD Projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 22:56, Tomek1120 napisał:

Wormsy w 2D powinny wejść do Extra Klasyki Gold. Wersje 3D kosztują po 20zł sztuka więc nie
spodziewałbym się ich w zestawie. Wszystkie części są bardzo dobre dziś kupiłem Worms Forts:
Oblężenie. Cd projekt naprawdę porządnie wydajecie te gry w XKN. Kupiłem jeszcze zestaw 2 części
sąsiadów. W Wormsach i Sąsiadach było po kuponie -50% przy zamawianiu pizzy. Ale ta instrukcja
z poradnikiem to genialna rzecz. Nie to co u innych dystrybutorów jak np. PLAY że daje tylko
karteczkę z opisem sterowania

Zgadzam się CDP super wydaje te gry po 20 zł i mam nadzieję że w Extra klasyce Gold będa jeszcze lepsze wydania. Popieram Wormsy 2D w XKG, ale nie razem z 3D. Uważam że nie powinno się łączyć Wormsów 2D i 3D do jednego packu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 23:24, Tomek1120 napisał:

Pracujesz dla PLAY lub Cenegi czy co?


Bo mam czelność krytykować wiecznie nieomylny i zawsze idealny CD Projekt? Get real.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 23:13, knopfler napisał:

Popieram Wormsy 2D w XKG, ale nie razem z 3D. Uważam że nie powinno się łączyć
Wormsów 2D i 3D do jednego packu.


O tym od dawna w tym wątku pisano - Saga dwuwymiarowych wormsów (Worms and Reinforcements United, Worms 2, Worms Armageddon i Worms World Party), przy czym Worms Blast chyba można z czystym sumieniem pominąć, bo to ze zwykłymi robakami wspólną ma tylko nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mam za bardzo czasu szukac odp. w temacie, bo mi sie kolejki do kompa ustawiaja, czy wie ktos moze cos nt. wydania rome total war? kiedy jest planowany, czy w ogole cos o nim wiadomo? bo widzialem w kilku marketach po ok 5 funtow i sie zastanawiam czy nie brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 00:00, vear napisał:

O tym od dawna w tym wątku pisano - Saga dwuwymiarowych wormsów (Worms and Reinforcements United,
Worms 2, Worms Armageddon i Worms World Party), przy czym Worms Blast chyba można z czystym
sumieniem pominąć, bo to ze zwykłymi robakami wspólną ma tylko nazwę.


a ja np grałem w demko kiedyś i nawet mi sie podobało i w spam raz powinno trafić razem z pozostałymi wormsami bo co to za saga bez wszystkich części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Worms Blast chyba można z czystym
>> sumieniem pominąć, bo to ze zwykłymi robakami wspólną ma tylko nazwę.

Dnia 13.07.2007 o 21:27, Iroks1 napisał:

a ja np grałem w demko kiedyś i nawet mi sie podobało i w spam raz powinno trafić razem z pozostałymi
wormsami bo co to za saga bez wszystkich części


A Saga Heroes zawiera piątą część? Nie? No to co to za saga? ;-)
Worms Blast może być przyjemne - na chwilę, dla odstresowania. Ale żeby za to płacić? Frozen Bubble jest OpenSource. O WB zapomniał nawet Team17. Wątpię, by ktoś tego realnie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Blast i 3D nie pasują do kolekcji GOLD. Czegoś im brakuje żeby zaliczać je do hitów wszech czasów a w wersji 2D były o wiele lepsze. miały ten swój niepowtarzalny klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 22:02, Adam Malysz napisał:

Mógłby być WarCraft III extra klasyka gold

Raczej trudne biorąc pod uwagę stosunek Blizzarda do tanich serii (raczej nie wydaja w nich swoich tytułów, niestety). Ale jak juz to bym chyba wolał sagę Warcrafta, oczywiscie bez WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 22:14, knopfler napisał:

> Mógłby być WarCraft III extra klasyka gold
Raczej trudne biorąc pod uwagę stosunek Blizzarda do tanich serii (raczej nie wydaja w nich
swoich tytułów, niestety).


Powinno być: Raczej trudne biorąc pod uwagę stosunek CD Projektu do obniżania cen dobrze sprzedających się gier. Utarł się korzystny dla CDP stereotyp, że "niedasie". A się da. Tylko po co mieć małe pieniądze, skoro można mieć większe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 23:34, vear napisał:

Powinno być: Raczej trudne biorąc pod uwagę stosunek CD Projektu do obniżania cen dobrze sprzedających
się gier. Utarł się korzystny dla CDP stereotyp, że "niedasie". A się da. Tylko po co mieć
małe pieniądze, skoro można mieć większe?

A skąd masz pewność że sie da? Skoro mówia, że sie nie da to znaczy ze sie nie da. Nie uważam żeby CDP doiło z ludzi kase, jak inni wydawcy. CDP bardzo szybko obniża ceny i daje wcale nie takie stare gry (a wręcz nawet w miare nowe) do tańszych serii. Chcesz zapewne przykładów? proszę bardzo: Company of Heroes, NWN 2 - te tytuły kupiłoby jeszcze wiele osób po premierowych cenach a mimo to już sa tańsze. A co powiesz o tych wszystkich promocjach: co jakis czas mozna kupić najnowsze gry 50 % taniej. Nie wmówisz mi że to dojenie kasy z ludzi. I nie wmówisz mi również że inni wydawcy robią to samo, kasę na ludziach to trzepie Cenega, EA i LEM. Ich gry sa praktycznie cały czas drogie albo wchodzą do tańszych serii po dwóch lub więcej latach. Chyba mi nie powiesz że np. Hitman Krwawa Forsa nie nadaje się do SuperSellera? Gdyby wydawał go CDP juz dawno by był w Platynie, ale Cenega woli dalej robic na nim kasę. Takie moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 23:34, vear napisał:

Powinno być: Raczej trudne biorąc pod uwagę stosunek CD Projektu do obniżania cen dobrze sprzedających
się gier. Utarł się korzystny dla CDP stereotyp, że "niedasie". A się da. Tylko po co mieć
małe pieniądze, skoro można mieć większe?


Oj marnie u ciebie z ekonomią. Pomysl, gdybym mogl obnizyc cene WCIII do np. 24,99 zł to sprzedalbym go teraz
na pniu w liczbie przynajmniej kilku/kilkunastu tysiecy sztuk, czyli mimo iż moj zyks bylby mniejszy na jednej sztuce efekt skali sprawilby ze zarobilbym wiecej ... ale niestety Blizz nie ma ochoty zmniejsac warunkow na swoje tytuly, a ja mimo szczerych checi nie moge sprzedawac czegos po mniejszej cenie niz sam kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować