Zaloguj się, aby obserwować  
Va-Dim

"Magiczni Wojownicy" - forumowa gra RPG oparta na serialu "Włatcy Móch"

150 postów w tym temacie

Przed rozpoczęciem gry każdy uczestnik powinien obejrzeć odcinek serialu "Włatcy Móch - Wiedźma Shigella", który znajduje się na http://ja.gram.pl/mitszus . Jeżeli chcecie bardziej wczuć się w specyficzny klimat rozgrywki, lub wybraliście inne postacie, niż główna czwórka, radzę obejrzeć pozostałe odcinki z serii. Znależć je możecie na podanym już wcześniej linku, lub http://www.kreskowka.pl .
Do dyspozycji macie gotowych avatarów (oprócz Czesia, który jest zarezerwowany dla mnie)...

1. Maślana, rasa, elf, łowca - mag natury,
2. Konieczko, rasa krasnolud, wojownik (operator topora),
3. Anusiak, rasa troll, wojownik (barbarzyńca),
4. Higienistka, rasa człowiek, bluesowa czarodziejka (co to ma znaczyć wymyślcie sobie sami),
5. Marcel, rasa nieumarły, mag śmierci,
6. Ksiądz, rasa człowiek, kapłan życia,
7. Babcia Anusiaka, rasa człekopodobna, nekromantka.

... oraz bohaterów wymyślonych przez siebie. Tylko bez głupich podróbek typu Czesio - Miecio.

FABUŁA:
Zła Wiedźma Shigella rzuciła Czerwonkowy Urok na wioskę Elfa Maślany powodująć śmierć jego ziomków. Bohater chce zemsty, ale najpierw musi odnależć Maga Setriu (na Forum bez oryginalnej pisowni), by potem dostać się do Kalnej Wieży i wymierzyć sprawiedliwość! To tylko ogólny zarys, wszystko może się potoczyć inaczej.

Zgłaszajcie się! Gra może być naprawdę fajna. Nie spamować (to karalne). Zabawa rozpocznie się, gdy dam znać. I pamiętajcie: CZESIO JEST MÓJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę być strasznym Marcelem, co śmierdzi ziemią xD a na trochę poważniej - mamy tylko wybrać postać, czy napisać od siebie jakąś jej biografię? I czy gra będzie toczyć się dokładnie tak jak w odcinku, czy będziemy wymyślać nowe questy, miejsca etc.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 09:54, Lfdracon napisał:

Ja chcę być strasznym Marcelem, co śmierdzi ziemią xD a na trochę poważniej - mamy tylko wybrać
postać, czy napisać od siebie jakąś jej biografię? I czy gra będzie toczyć się dokładnie tak
jak w odcinku, czy będziemy wymyślać nowe questy, miejsca etc.?

bardziej orginalnie by było gdybyśmy to my wymyślali quest i wydarzenia, przynajmniej tak sądzę, wtedy przyciąngnęło by to więcej ludu :P
A jak cos ta poproszę Higienistkę (ale tylko po wersjii najaranej jeżlei można a jeśli nie najarana to Konieczka)
busowa czarodziejka to tako co jak machnie blusiora to zabilja lub lecszy sprzymierzeńców (lub daje aury do wytrzymałości lub żywotności( zależy jak kto rozda um))
to może być?proszę o szybkie odpisanie, czy moze być najarana a jak nie to konieczka. czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sami będziemy wymyślać questy, ale z tą Shigellą to tylko OGÓLNY zarys (misja główna, cel zabawy). A, jak chcecie, to wersja "najarana" też może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 09:54, Lfdracon napisał:

Ja chcę być strasznym Marcelem, co śmierdzi ziemią xD a na trochę poważniej - mamy tylko wybrać
postać, czy napisać od siebie jakąś jej biografię? I czy gra będzie toczyć się dokładnie tak
jak w odcinku, czy będziemy wymyślać nowe questy, miejsca etc.?


A, biografię najlepiej by było napisać, ale jak nie macie nastroju, to może być bez niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 10:19, Wiksac17 napisał:

> Ja chcę być strasznym Marcelem, co śmierdzi ziemią xD a na trochę poważniej - mamy tylko
wybrać
> postać, czy napisać od siebie jakąś jej biografię? I czy gra będzie toczyć się dokładnie
tak
> jak w odcinku, czy będziemy wymyślać nowe questy, miejsca etc.?

A, biografię najlepiej by było napisać, ale jak nie macie nastroju, to może być bez niej.

biografie postaci mean?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 10:25, ROMUŚŚŚŚ napisał:

biografie postaci mean?


W serialu nie było nic o przeszłości np. Marcela. Można wymyślić jak umarł, kim był za życia. Co do Bluesowej Czarodziejki, może być wszystko, co tylko właściciel postaci sobie postanowi (ale z umiarem!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 10:30, Wiksac17 napisał:

> biografie postaci mean?

W serialu nie było nic o przeszłości np. Marcela. Można wymyślić jak umarł, kim był za życia.
Co do Bluesowej Czarodziejki, może być wszystko, co tylko właściciel postaci sobie postanowi
(ale z umiarem!).

a więc kiedy moge napisac "fabułe" mojej postaci?
i czy zabawa zacznie sie kiedy będą bohaterowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 10:56, Wiksac17 napisał:

Możesz napisać to teraz. Zabawa rozpocznie się, gdy będą postaci i gdy dam znać.

ok ja juz się zaczne zastanawiać jak juz bada all to odpisz mi na mojego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu pani X przysnił się sen, w którym to jej zmarły mąż Marcel powiedizał jej, aby została higienistką i legędą BLUSA (nie wiem jak to sie pisze).
Po pewnym czasie pani X zwerbowała się do pewnej szkoły gdzie chodzili Czesio, Maślana, Konieczko i Anusiak.
Owi chłopcy zaczęli opowiadać pani Higienistce o grze MMORPG w której to wciela się w role magicznego woja.
Higienistkę bardzo to wciągnęło, że aż kupiła sobie Amigę i dyskietkę z MAGICK WARRIORS, po czym stworzyła posta o nazwie "Blouse Queen". Zdecydowała że Blouse Queen będzie szła w Leczenie i Zadawanie blusowych obrażeń. Jej główną bronią była Gitara "Bluśnica" która dawała do MANY i ŻYCIA. Blouse Queen nosiła fartuch Króla Blusa.Blue Queen czeka teraz na wszystkich graczy, aby rozpocząć przygodę pełną wrogów Blusa, i złych Marcelów śmierdzączych ziemią (nie chciałem obrazic właściciela Marcela :P ).
Tak oto zaczęła sie jej przygoda z Magick Warriors.

(może być?)

20070425125556

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 13:15, Wiksac17 napisał:

Aktualna lista:
1. Czesio (Wiksac17)
2. Marcel (Lfdracon)
3. Higienistka (Romuśśśś)

ile minimalnie osób jest potrzebnych ??
Ja proponuje zaczęcie historii (reszta osób dojdzie)
było by 2 ziomów vs Marcel czyli Marcel steruje innymi czarnymi chrakterami (potworki itp)
Jakby ktoś doszedł to by się go wcisęło w postaci tego że Amiga mu się odcieła lub dopiero zakupił grę.
Co ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 13:28, londer243 napisał:

Ja chce być Maślaną. A tą biografie to trzeba koniecznie pisac??

aha jak tak to Marcela need jeszcze lub go na bota dać. czy czekamy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 13:31, ROMUŚŚŚŚ napisał:

> Ja chce być Maślaną. A tą biografie to trzeba koniecznie pisac??
aha jak tak to Marcela need jeszcze lub go na bota dać. czy czekamy ??


mozemy jeszcze troche poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie nicki mi sie pomyliły ;p
To mamy już 4 graczy:
Czesio -Wiksac17
Maślana - londer243
Zły Marcel - Lfdracon
Higienistka inaczej Blouse Queen - Romuśśśś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować