Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dzień 17 maja - będzie dniem Władcy Smoków!

18 postów w tym temacie

Kurcze właśnie cały czas się zastanawiam czy kupić tą gre... nie wiem czy nie będe żałował... oczywiście mówie o podstawowej wersji... jak by mi sie spodobało to dopiero bym myślał nad kolejnymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam podstawki - nie kupię dodatku, a tytuł jest chyba nieco, nieco źle przetłumaczony... szkoda też, że dopiero (około) 2 miesiące po europejskiej premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, bardzo miło, że pojawiła się data premiery tej gry. :) Już od jakiegoś czasu czekam z niecierpliwością na ten tytuł. :P Chociaż i tak muszę jeszcze przejść podstawkę. :D Chociaż jestem już w mniej więcej połowie gry, więc powinienem zdążyć. Najwyżej dodatek sobie poczeka te kilka dni. :)
No i oczywiście mam nadzieję, że nie będzie żadnego opóźnienia, gra zostanie idealnie spolszczona i nie będzie żadnych większych problemów z działaniem gry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 14:19, AQ22 napisał:

Nie mam kasy nawet na podstawkę;( Popytam kumpli czy mają do pożyczenia.


Popytaj, bo naprawdę warto pograć w tą najlepszą hybrydę RTS-cRPG.

A co do niusa to: wiem już jaki prezent dostanę na imieniny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 15:22, matiz123 napisał:

No i oczywiście mam nadzieję, że nie będzie żadnego opóźnienia, gra zostanie idealnie spolszczona
i nie będzie żadnych większych problemów z działaniem gry. :)


Nadzieja matka głupich :P. Pewnie bedzie powtorka z rozrywki jak z NWN2 tudzież HoM&M5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mogę prosić o taki drobiażdżek, żeby rozszerzenie przy instalacji poprawiało też spolszczenie? Bo na tą "Balladynę" już patrzeć nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra swietna tylko czy ktos wie jak pokonac Mordekaia w Cytadeli zatrzymalam sie w tym miejscu i nie wiem co dalej a nigdzie żadnego opisu,czemu daja opis do gry podstawowej a do dodatków nic nie ma pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować