Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2006 o 21:47, Kafar napisał:

Jezeli wiekszosc chce zmiany nazwy to jaki sens byl by w tym zeby ta zostala?:) to jak organizowac
wyboru po ktorych i tak nic się nie zmienia:)


Odpowiem cytatem:
"jak większość wybierze starą nazwę to będzie stara nazwa a jak wybierze inną to będzie inna (...) i takie pisanie że jakaś nazwa na pewno odpada jest bezsensu."

Poza tym gdyby takie gadanie miało decydować to... by niebyła demokracja :P
BTW niech wygra najlepsza nazwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tez mowie ze dyskusja nad stara nazwa byla co jakis czas prowadzona i zmiana jest po to by starej nie bylo. Boze swietny czy to tak trudno zrozumiec. Najlatwiej zostawic stara nazwe bo nie trzeba myslec :) a wiec po co czekac:) stara nazwa i koniec :). Jedyne co mi ze starego sie podoba to skrot ktory jest fajny i sie do niego przyzwyczailem.

Zreszta jesli juz podawac nazwe to nie wiem moze zbytnio nie kombinowac ale takie cos jak Wojownicy, Zakon itp. to troche zbyt popularne. Ktoś tam podal fajna nazwe musze przejzec watki i znalesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 10:57, Furrbacca napisał:

To może coś bardziej przyziemnego i opisującego obecną sytuację...? Troublesome Heroes (uciążliwi
bohaterowie); Incosistent Team/Group (niezgodna drużyna)...?


O wlasnie to ta nazwa podobala sie najbardziej na razie z notek.
Troublesome Heroes

Ladnie sie mowi, zabawna i pisze tez latwo. Do tego moze miec wielkie znaczenie :) Bo niewazne czy sie bedzie dobrze grac pvp,gvg czy zle.. to bedziemy uciazliwi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2006 o 23:39, Kafar napisał:

Ladnie sie mowi, zabawna i pisze tez latwo. Do tego moze miec wielkie znaczenie :) Bo niewazne
czy sie bedzie dobrze grac pvp,gvg czy zle.. to bedziemy uciazliwi :P


To zgłaszaj do szefa i spokój- ja już swoja zgłosiłem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 23:42, Budo napisał:

To zgłaszaj do szefa i spokój- ja już swoja zgłosiłem ;]


Tja... zgłaszaj do szefa... Łatwo powiedzieć. Próbowałem, nie wyszło. Okazało się, że ktoś mnie ubiegł i podał moją nazwę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 21:47, Kafar napisał:

Wiadomo juz ze wiekszosci sie to nie podoba a przynajmniej tej ktora sie udziela. Przecyztaj
pare stron do tyłu.


Udzielam się w tym temacie(i nie tylko w tym) już od jakiegoś czasu i wiem że wielu osobom się obecna nazwa nie podoba... ja sam też nie mówię że jest świetna i musi zostać.

Dnia 03.05.2006 o 21:47, Kafar napisał:

Oczywiscie czytaj tez uwaznie czy zabroniłem ci ta nazwe podawać??


Oczywiście czytaj uważnie czy gdziekolwiek napisałem że zabraniasz podawać?? Napisałem że skreślanie starej nazwy teraz nie ma sensu... a to czy stara nazwa ma szanse czy nie to zobaczymy chyba w najbliższą niedziele :)

Generalnie to nie ma sensu teraz rozpoczynać kolejnej dyskusji z argumentami co ma być lub nie, bo to już było i nie przyniosło żadnych rezultatów... w niedziele się dowiemy :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2006 o 13:51, ChronosTheBlack napisał:

Co do GW:F... zdecydowanie za krótki wątek fabularny... specjalnie "wydłużałem" czas gry i
robiłem misje zarówno dla Luxonów i Kurzików ale i tak strasznie krótko się grało(zostało mi
dosłownie kilka pobocznych quest''ów)... są jeszcze "elitarne misje" dla sojuszu z największą
liczbą punktów czy to Kurzików czy Luxonów ale jak na razie dostęp do nich nam "nie grozi"
:)


To takie moje male pytanko... W zakładce "Hero" wskaźnik tytułu Canthan Protector (czy jakos tak) pokazuje ileś z 13 misji...Tymczasem znalazłem w necie mapkę (załączam pod postem), gdzie pokazane są wszystkie lokacje. Suma sumarum wychodzi mi 14, a nie 13 misji. Czy np. będąc po stronie Kurzicków nie mozna wykonać jakiejś misji po stronie granicznej Luxonów? I jeśli tak, czy zakończenia jakos się różnią? Czy te misjie jakoś się różnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mapa wygląda niemal identycznie jak ta zamieszczona przez Ciebie... z tą różnicą że nie mam dwóch misji z wyspy na której zaczynają postacie stworzone w Factions... ja przeniosłem swoją postać z Tyrii i z tego co wiem to przeniesione postacie nie mają do tamtych misji dotępu... poza misją "Unwaking Waters" zrobiłem wszystkie misje po stronie Kurzików i Luxonów... do tej misji po stronie Luxonów po prostu nie podchodziłem ale wydaje mi się że też można ją zrobić... tego jednak nie sprawdzałem... pozostałe misje są jednak bez problemu do wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 09:23, ChronosTheBlack napisał:

Moja mapa wygląda niemal identycznie jak ta zamieszczona przez Ciebie... z tą różnicą że nie
mam dwóch misji z wyspy na której zaczynają postacie stworzone w Factions... ja przeniosłem
swoją postać z Tyrii i z tego co wiem to przeniesione postacie nie mają do tamtych misji dotępu...
poza misją "Unwaking Waters" zrobiłem wszystkie misje po stronie Kurzików i Luxonów... do tej
misji po stronie Luxonów po prostu nie podchodziłem ale wydaje mi się że też można ją zrobić...
tego jednak nie sprawdzałem... pozostałe misje są jednak bez problemu do wykonania.


Czy fabuła się skończyła? Czy jest to własnie ta ostatnia misja? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 09:31, lordfett napisał:

Czy fabuła się skończyła? Czy jest to własnie ta ostatnia misja? :)


To nie jest ostatnia misja... to jest z tego co pamiętam 3 od końca... ale dokładnie nie pamiętam bo mi się nazwy tych lokacji mylą :)
A czy po ostatniej misji fabuła się kończy czy nie to nie chce pisać bo niektórzy może jeszcze nie przeszli i nie chcą wiedzieć jak się kończy GW:F :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 15:39, Arar napisał:

Czyli można przejśc Factions grając postacią z Tyrii? A da się zmienic drugą klase na jedną
z nowych? Np. N/E zmienic na N/Rt ?


Na pewno na terenie Canthy można zmienić drugą klasę na jedną z nowych... nie wiem jak to jest w Tyrii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 16:34, ChronosTheBlack napisał:

> Czyli można przejśc Factions grając postacią z Tyrii? A da się zmienic drugą klase na
jedną
> z nowych? Np. N/E zmienic na N/Rt ?

Na pewno na terenie Canthy można zmienić drugą klasę na jedną z nowych... nie wiem jak to jest
w Tyrii.


awiesz moze gdzie się zmienia klasy? czy jeszcze tego niewiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 17:12, Kafar napisał:

awiesz moze gdzie się zmienia klasy? czy jeszcze tego niewiadomo?


Można zmienić drugą klasę w outpost''cie o nazwie "Senji''s Corner".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro do godziny 12 czekam jeszcze na propozycje. Na razie nie jest ich zbyt wiele, więc ci co jeszcze nic nie wymyślili niech się pomęczą trochę i coś spłodzą. Potem rozpoczniemy głosowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Potem rozpoczniemy głosowanie.


Właśnie chciałem zapytać o to, jaką formę będzie miało głosowanie. Odbędzie się w grze, na forum czy przez gadu-gadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 20:39, RedFox napisał:

Właśnie chciałem zapytać o to, jaką formę będzie miało głosowanie. Odbędzie się w grze, na
forum czy przez gadu-gadu?


Do mnie na gadu piszecie trzy nazwy w kolejności od najlepszej zaczynając. Pierwsza dostaje 3p, druga - 2p trzecia 1p. Ta propozycja która otrzyma największą ilość punktów wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaaa.mam pytanie zobaccie czy was niema w WC haahahah zarcik :P a tak na serio to chcialem wpisac gildie fajną o nazwie Polscy herosi.... :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy po zmianie nazwy na jakąś bez słowa "gram", będziemy dalej przyjmować wszystkich chętnych, którzy się tylko pojawią na forum...? Szczerze powiedziawszy, ja nie chcę nic sugerować, ale jakoś mnie coś odrzuciło teraz od tego pomysłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 21:24, Furrbacca napisał:

Czy po zmianie nazwy na jakąś bez słowa "gram", będziemy dalej przyjmować wszystkich chętnych,
którzy się tylko pojawią na forum...? Szczerze powiedziawszy, ja nie chcę nic sugerować, ale
jakoś mnie coś odrzuciło teraz od tego pomysłu...


Większość, na przykład takiego jak ten powyżej lepiej nawet nie myśleć o wpuszczeniu (Dziecko Neostrady :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować