Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2006 o 13:06, graczomaniak napisał:

Droknars, potem idziesz do Ice covers (chyba) i Thunder Keep potworna misja i ciężka. No i potem Ring of Fire.:)


Uff znaczy się, że jeszcze trochę fabuły mi zostało. W tym tygodniu już a serio musze skończyć pustynię, bo się wścieknę na tej misji. Mam juz plan załatwienia ostatniej grupy wrogów. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 13:59, HumanGhost napisał:

> Droknars, potem idziesz do Ice covers (chyba) i Thunder Keep potworna misja i ciężka.
No i potem Ring of Fire.:)

Uff znaczy się, że jeszcze trochę fabuły mi zostało. W tym tygodniu już a serio musze skończyć
pustynię, bo się wścieknę na tej misji. Mam juz plan załatwienia ostatniej grupy wrogów. :-)


Trochę więcej, masz Ice Caves of Sorrow, Iron mines of Moladune, Thunderhead Keep, Ring of Fire + jeszcze 2 misje, ale poziom trudności teraz rośnie znacznie szybciej. Jak dojdziesz do Iron mines, to czasami ludzi będa chciali osoby "infused", póki nie będziesz mieć "ulepszonej" zbroi do takich party nie idz, za to misje typu "infuse run" będą jak najbardziej na miejscu :). A jeżeli jeszcze nie masz Barrage, to koniecznie weź SoC-a, bo końcowy boss posiada ten skill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotakń jako takich na razie nie ma :D Nie wiem czy ktokolwiek poczynił jakieś postępy w robieniu postaci pvp, bo jak ja próbowałem coś zorganizować to odzew był minimalny. Wontpie żeby przed premierą Factions dało się coś zorganizować. Na razie możecie napisać na forum jeśli macie jakieś postacie pvp, to pomyśle trochę nad jakimś buildem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 15:38, Jozeph napisał:

Spotakń jako takich na razie nie ma :D Nie wiem czy ktokolwiek poczynił jakieś postępy w robieniu
postaci pvp, bo jak ja próbowałem coś zorganizować to odzew był minimalny. Wontpie żeby przed
premierą Factions dało się coś zorganizować. Na razie możecie napisać na forum jeśli macie
jakieś postacie pvp, to pomyśle trochę nad jakimś buildem.


No ja mam nekromante ktorego zamiast 2 klasy wojownika chce zamienic.. wszelkie uwagi CO mialo by byc druga klasa chetnie widziane.. mysle nad monkiem lub ele.

Do tego moge zaczac jakas postac robic gdyz to moja jedyna postac (reszte skasowalem). Chcial bym by juz nasze psotacie byly na GvG przygotowywane i do potyczek a nie ciagle potwory i potwory :P potwory to sobie na singlu w diablo moge zabijac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 15:38, Jozeph napisał:

Spotakń jako takich na razie nie ma :D Nie wiem czy ktokolwiek poczynił jakieś postępy w robieniu
postaci pvp, bo jak ja próbowałem coś zorganizować to odzew był minimalny. Wontpie żeby przed
premierą Factions dało się coś zorganizować. Na razie możecie napisać na forum jeśli macie
jakieś postacie pvp, to pomyśle trochę nad jakimś buildem.


Właśnie "uwolnił" mi się jeden slot - moge go użyć do postaci PvP, ale jak z grą będzie, nie wiem. Nie mam żadnego ranku jeszcze, a doświadczenie jakie mam to przegrane z gildią i areny dla początkujących (no i sporo Alliance Battles) :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 16:03, Kafar napisał:

No ja mam nekromante ktorego zamiast 2 klasy wojownika chce zamienic.. wszelkie uwagi CO mialo
by byc druga klasa chetnie widziane.. mysle nad monkiem lub ele.


N/Me, i będziesz mógł być SS, a jak będzisz miał dostęp do Wysp Ognia to zmień na N/Mo i kup skille do farmienia na Elonie (gdzieś w głównym temacie o GW masz je, użyj w nim wyszukiwarki :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie teraz gram PvP postacią N/Me (mam jeszcze sporo skilli do odblokowania), i muszę napisać że gra mi się (jak narazie) tą postacią bardzo dobrze. Co do innych postaci to mogę też grać Warriorem a nawet Monkiem.
A co do Rt. to mogę go spokojnie po premierze GW:F stworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja co prawda narazie nie gram PvP ale jakby co to moge narazie stworzyc elementaliste i mnicha :] a niedługo bede mogł też tworzyc woja i rangera :P <- więc bede mial wczym wybierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rt po premierze napewno tworze :)

A co do PvP To mam swojego Nekrosa którego polecam :P i ostatnim dni nadal nad nim pracuje.. takze nad zmiana drugiej klasy potem na taka ktorej jeszcze nei wybralem ale prawdopodobnie bedzie to Ele lub Me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2006 o 20:38, ChronosTheBlack napisał:

Co do wyboru czy być za Luxon''ami czy Kurzik''ami... według mnie najlepiej poczekać do premiery
GW:Factions(co było już sugerowane w tym wątku), pograć troche i każdy upewni się za kim chce
być... zrobimy głosowanie i przez jakiś czas będziemy za jedną ze stron konfliktu... zrobimy
misje, skorzystamy z przywilejów które maja być za zbierane przez gildie punkty Kurzik''ów
lub Luxon''ów a po jakimś czasie zmienimy strony i zrobimy misje i skorzystamy z przywilejów
drugiej strony konfliktu... będzie więcej zabawy i akurat czas upłynie do premiery kolejnej
części Guild Wars :)


Hmmm, tak sobie myślę, że to co piszesz, jest niemożliwe. Jeżeli będziemy, powiedzmy Kurzickami, to punky będą dodawane do Standing do Kurzicków. Zmiana strony może mieć 2 wyjścia - Kurzickowie się zresetują albo trzeba będzie ładować w Luxonów, by "skasować" punkty Kurzicków. Dzięki temu wyjdzie, że marnujemy te punkty :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 16:05, DEViANCE napisał:

Nie chce nic mówić, ale wasz były lider powoli dobija do Rank3 :D (fame about 150)


Nie masz co się chwalić, zwłaszcza w tym wątku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 16:05, DEViANCE napisał:

Nie chce nic mówić, ale wasz były lider powoli dobija do Rank3 :D (fame about 150)


W IWAY''u to ty sobie możesz.
Wiesz, co sobie możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 17:47, pitah napisał:


W IWAY''u to ty sobie możesz.
Wiesz, co sobie możesz.


Dokładnie. W iway to najwięcej zdobyłem. Ostatnio z 8- osobową grupą amerykanów zdobyliśmy ładne ponad 20 fame (blood spike) i razem wspólnie jakoś gramy.
Nie podoba ci się iway, bo?
Przegrywasz z nim cały czas, bądź nie umiesz grać poszczególną postacią w tym buildzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musimy zdecydować czy chcecie aby nasza gildia była w Europie. Jeśli tak, to wszyscy muszą mi dać 2k a ja zlikwiduje obecną gildie, założe nową, kupie GH i cape. Można by się też zastanowić nad zmianą gh na inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 20:29, Jozeph napisał:

Musimy zdecydować czy chcecie aby nasza gildia była w Europie.


Nie bardzo rozumiem. Jak to "w Europie"?
Myślałem, że do Unii juz weszliśmy. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 20:31, HumanGhost napisał:

Nie bardzo rozumiem. Jak to "w Europie"?
Myślałem, że do Unii juz weszliśmy. ;-)


Obecnie nasza gildia jest na serwerze amerykańskim, bo Dev jak ją zakładał był na "ameryce" i tak już zostało.
A chemy (przynajmniej ja) żeby była na serwerze europejskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 13:24, DragonLord napisał:

Hmmm, tak sobie myślę, że to co piszesz, jest niemożliwe. Jeżeli będziemy, powiedzmy Kurzickami,
to punky będą dodawane do Standing do Kurzicków. Zmiana strony może mieć 2 wyjścia - Kurzickowie
się zresetują albo trzeba będzie ładować w Luxonów, by "skasować" punkty Kurzicków. Dzięki
temu wyjdzie, że marnujemy te punkty :/.


Wszystko jest możliwe :)
Po pierwsze: punkty "same z siebie" znikają co jakiś czas(gdzieś czytałem że ileś procent dziennie ale dokładnie nie wiem ile punktów ubywa w jakim czasie)... więc jak nie będziemy ich uzupełniać to będzie ich coraz mniej.
Po drugie: Jak zdecydujemy że chcemy zmienić z jednej strony konfliktu na drugą to będzie znaczyło że ta nam się znudziła i chcemy zrobić questy, odwiedzić tereny drugiej strony konfliktu(dostępne tylko dla gildii z dużą ilością punktów danej strony konfliktu)... jak nam się znudzi to nie będziemy patrzeć na tą zmianę jak na "marnowanie punktów"... tylko jak na szansę rozrywki :)

Generalnie jeżeli zdołamy uzbierać odpowiednią ilość punktów jednej ze stron i trochę pogramy to prędzej czy później nam się znudzi ciągłe bieganie w te same miejsca(mnie przynajmniej pewnie znudzi...)... wtedy można zmienić i nie będzie problemem znowu pozbierać punkty tylko tym razem dla przeciwnej strony... za kilka miesięcy i tak wszyscy pewnie będą czekać na kolejny dodatek i czymś sobie będzie trzeba czas zająć...

To jest tylko moje zdanie i sam nie wiem jak sytuacja będzie wyglądała kilka miesięcy po premierze GW:Factions... wiem że wiele Gildii planuje takie zmiany stron ale czy to będzie dobre i będzie się opłacało to naprawdę dowiemy się po premierze GW:F. Sam nie mam czasu aby np. w tydzień zrobić co się da dla jednej ze stron i później zaraz zacząć zbierać punkty dla drugiej... może "zabawa"(po jednej stronie) zajmie więcej czasu i nie będzie czasu ani ochoty na zmiany...

Czas pokaże a o tych zmianach to tylko ewentualna propozycja na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 20:44, Jozeph napisał:

> Nie bardzo rozumiem. Jak to "w Europie"?
> Myślałem, że do Unii juz weszliśmy. ;-)

Obecnie nasza gildia jest na serwerze amerykańskim, bo Dev jak ją zakładał był na "ameryce"
i tak już zostało.
A chemy (przynajmniej ja) żeby była na serwerze europejskim :)



zalozyc "Wojownicy Gramu Europa" :P [WGE]

niech beda 2 guildie (jedna dla kurzikow(amerykanska), druga dla luxonow(europejska))
wtedy kazdy kto by chcial robic zadania po odpowiedniej stronie by sobie przeskakiwal z jednej guildi do drugiej

btw. ze zmiana czegokolwiekpoczekac do gwf, maja byc nowe siedziby guildi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować